İstanbul Sosyal Tesisler

36 sosyal tesisler bulundu.

İstanbul’daki Sosyal Tesislerde Düğün

İstanbul sosyal tesisleri, çiftlerin düğün için tercih ettiği ilk seçeneklerden biri oluyor. Fiyatlarının İstanbul düğün mekanları ortalamasının altında olması ve yeni evlenecek olanlara düşük bütçeyle düğün yapabilme imkanı sunmalarının bunda payı büyük. Tabii yoğun talep görmelerinin bir diğer nedeni de davet alanlarının şıklığı! Birbirinden güzel süslemelere sahip salonları gerçekten göz kamaştırıyor.

Sosyal tesis seçeneği olarak İstanbul öğretmenevleri ve İstanbul orduevleri düğünler açısından oldukça aktif. Sadece düğün yapmakla da kalmıyor; kına gecesi, nişan, mezuniyet balosu, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik gibi birbirinden farklı etkinliklere de ev sahipliği yapıyorlar. Hatta birden fazla etkinliği aynı tesiste yaparsan, avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan yararlanabiliyorsun.

Avrupa Yakası sosyal tesislerine baktığımızda daha çok Bakırköy, Beşiktaş gibi merkezi ilçelerde yoğunlaştığını görüyoruz. Anadolu Yakası sosyal tesisleri ise Kadıköy ve Üsküdar bölgelerinde çok sayıda bulunuyor. Bunlar dışında İstanbul geneline yayılmış durumdalar. Tesislerin ortalama 300-400 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor ve bu da düğün için yeterli bir genişliğe sahip olduklarını gösteriyor.

İstanbul sosyal tesislerinde düğün yapmak isteyenler, mekanların açık ve kapalı alanlarından dilediğini seçebiliyor. Tesislerin büyük bir kısmı, çiftlere kır düğünü atmosferini yaşayabilecekleri bir bahçe sunuyor. Birden fazla alanları olduğu ve aynı anda birden fazla düğün yapabildikleri için boş tarih bulmak da kolaylaşabiliyor. Bu alanlardan dilediğinde kokteylli veya yemekli bir organizasyon gerçekleştirebiliyorsun.

İstanbul Sosyal Tesisler Düğün Paketleri

Sosyal tesisler İstanbul’daki çiftlere bir düğün için ihtiyaçları olan tüm hizmetleri paket dahilinde sunuyor. Bu paketlerin içerisinde; yemek servisi, servis personelleri, kokteyl servisi, içecek, ses ve ışık sistemleri, davet görevlisi, fotoğraf ve video çekimi, mekan süslemesi, menü tadımı, otopark, düğün pastası gibi hizmetler bulunuyor. Mekanların standart paketlerinden birini seçebileceğiniz gibi değiştirmelerini de talep edebiliyorsunuz.

Büyükşehir belediyesine bağlı olan İstanbul sosyal tesisleri, düğün organizasyonları için standart menüler hazırlıyor. Bu menüler kokteyl ve yemekli olacak şekilde iki seçenek olarak sunuluyor. Ayrıca dilersen çocuklara özel, vejetaryen, vegan, diyabet, kosher menüler de hazırlayabiliyorlar. Düğünden önce tesise giderek menü tadımı yapma fırsatı da bulabiliyorsunuz.

İstanbul sosyal tesislerinin bünyesinde hizmet veren fotoğrafçılar ve kameramanlar bulunuyor. Düzenledikleri tüm etkinlikler, bu ekip tarafından kayda alınıyor. Dışarıdan başka bir ekiple çalışılmasına pek sıcak bakmıyorlar. Yemekleri yapan aşçılar da tesislerin bünyesinde hizmet veren ekipten oluyor. Yani her şeyi kendi içlerinde organize ediyor ve bir bütün halinde sunuyorlar.

Sosyal tesislerin davet alanlarının süslenmesi ve dekorasyonu da düğün paketinde çiftlere sunuluyor. Mekanların standart süslemeleri oluyor ve genelde onları uyguluyorlar. Renk seçenekleri sunuyorlar ve dilediğini seçebiliyorsun. Ekstra aksesuar kullanımı veya farklı konsept uygulaması istersen onun için de mekandan talepte bulunman gerekiyor.

Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları İstanbul’da Nasıl?

İstanbul sosyal tesisler düğün fiyatları, diğer düğün mekanlarına baktığımızda birçoğuna göre çok uygun diyebiliriz. Mekanlarda kişi başı fiyatlandırma yapılıyor ve İstanbul sosyal tesislerinde bu kişi başı rakam gayet makul oluyor. Sosyal tesis fiyatları farklı şehirlerde dahi birbirine çok yakın. Yani Ankara sosyal tesislerinde de İzmir sosyal tesislerinde de benzer rakamlar talep ediliyor.

İstanbul sosyal tesisler fiyatları, düğün tarihine göre de belirleniyor. Hafta içi organizasyonları, hafta sonu düzenlenenlere göre daha düşük bütçeli oluyor. Aynı durum yaz ve kış düğünleri için de geçerli. Çiftlerin yoğun talep gösterdiği tarihler haricinde, daha sakin olan dönemleri tercih edersen avantajlı fiyatlarla karşılaşma ihtimalin çok yüksek.

Hem fiyatları hem de hizmeti iyi düğün mekanları olduklarından dolayı sosyal tesislerin tarihleri kısa süre içerisinde dolabiliyor. Düğün tarihinizi belirlediğiniz andan itibaren İstanbul sosyal tesisleriyle iletişime geçmeni öneriyoruz. Özellikle hafta sonu düğünü yapmayı düşünen çiftler için bu detay çok önemli. Çünkü ilk rezerve edilen tarihler kesinlikle yaz dönemindeki hafta sonları oluyor.

İstanbul Sosyal Tesislerde Düğün Avantajları

Tüm Sosyal Tesisler