Balıkesir Sosyal Tesisler

1 sosyal tesisler bulundu.

Balıkesir’deki Sosyal Tesislerde Düğün

Balıkesir son zamanlarda nişan, düğün ve kına gibi organizasyonlar gerçekleştirecek çiftlerin gözdesi olmuş durumda. Her geçen gün şehirde mekan sayısı artış gösteriyor, yeni ve kaliteli mekanlar bulmak kolaylaşıyor. Balıkesir’de organizasyon yapabilmen için otel, salon, kır bahçesi ve daha birçok çeşitte mekan seni bekliyor. Düğün organizasyonu için ideal bir diğer seçenek ise sosyal tesisler.

Balıkesir sosyal tesisler; kına gecesi, düğün, nişan ve parti gibi birçok organizasyon ihtiyacını karşılayabiliyor. 100-200 kişilik davetli listesine uygun bir sosyal tesis bulabileceğin gibi 500-750 kişiye kadar konuk ağırlayabilecek mekanlar da bulabilirsin. Bu davet alanlarının neredeyse hepsi kapalı salona sahip. Ancak açık alana sahip olan tesisler de bulunuyor.

Balıkesir sosyal tesislerde düğün yapmayı planlıyorsan çok fazla manzara seçeneği seni bekliyor. Deniz manzaralı mekanların yanı sıra; panoramik, bahçe, doğa ve şehir manzaralı mekanlar da bulabiliyorsun. Kapalı alanlı sosyal tesislerin hepsi kolonsuz ve yüksek tavanlı salonlara sahip. İsteğine göre havuz başı veya deniz kenarı alanı olan sosyal tesisler de mevcut.

Balıkesir sosyal tesisler düğün salonlarının hepsi merkezi ve kolay ulaşılabilir konumda yer alıyorlar. En çok tesis Ayvalık ilçesinde bulunuyor. Altıeylül, Bigadiç ve Karesi ilçelerinde de sosyal tesis bulabilirsin. Çoğu Balıkesir sosyal tesis düğününde 22.00-23.00 saatlerine kadar yemek ve kokteyl servisi sürüyor. Müzik ise çoğunlukla 23.00-00.00 saatleri arasında sona eriyor.

Balıkesir Sosyal Tesisler Düğünlerde Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Balıkesir belediye sosyal tesisleri düğününü planlaması için organizasyon sorumlusunu muhakkak sağlıyor. Neredeyse bütün sosyal tesisler düğünün için aklındaki renklerle ve istediğin konsepte uygun süsleme hizmeti de veriyor. Bazı tesislerde girişte karşılama hostesleri hizmeti de mevcut. Mekanların çoğunda kaliteli ışıklandırma ve ses sistemleri bulunuyor. Mekanların neredeyse hepsi 50-100 arasında değişen kapasiteli otoparka sahip.

Balıkesir sosyal tesisler düğün menüleri olarak yemekli ve kokteylli tercihler sunuyor. Sosyal tesislerde yemekleri ve aperatifleri hazırlayan ekipler, işinde usta aşçılardan oluştuğu için endişelenmene hiç gerek yok. Malzemeler taze bir şekilde alınıyor ve her şey günlük hazırlandığı için konuklarına leziz yemekler sunuluyor. Neredeyse tüm mekanlar menü tadımı ve değişiklik imkanı sağlıyor.

Balıkesir düğün yapılan sosyal tesisler arasından fotoğrafçı hizmeti sunanlar da mevcut. Bütün sosyal tesisler dışarıdan fotoğraf ekibi, organizasyon ve catering firmaları getirmene de izin veriyor. Düğününde çalacak orkestrayı ve müzisyenleri de mekanlar sağlayabiliyor. Birçok Balıkesir sosyal tesisler düğün salonunda gelin ve damat için hazırlık odaları da bulabiliyorsun.

Balıkesir Sosyal Tesisler Düğün Ücreti Ne Kadar?

Balıkesir sosyal tesisler düğün fiyatları seni ve müstakbel eşini çok sevindirecek türden. Kaliteli hizmetler alacağın şık bir düğün için çok cüzi ücretler ödemen yeterli. Balıkesir’de en pahalı sosyal tesiste bile yemekli bir düğün kişi başı makul rakamlara mal oluyor. Balıkesir’de düğün için sosyal tesislerin neredeyse hepsi çok uygun ücretli.

Yemekli ve hafta içi için olan bu rakamlar düğün tarihine ve seçeceğin menüye göre biraz oynayabiliyor. Hafta sonu düğün yapmak istersen biraz daha fazla ödemen gerekirken, kokteylli bir düğün için çok daha uygun rakamlar ödüyorsun. Düğün menün için seçeceğin yemeklerin maliyeti ve uğraşı arttıkça fiyatta da artış olabiliyor.

Düğün paketine dahil olmayan isteklerin varsa yetkililerle konuşarak bu hizmetleri pakete eklettiğinde fiyatta artış olabilir. Balıkesir sosyal tesisler nişan veya kına gecesi dahil bir düğün organizasyonu için anlaştığında fiyatta indirim sağlayabiliyorlar. Düğününden ne kadar öncesinde tesisle anlaşma sağlarsan o kadar çok erken rezervasyon fırsatından yararlanabileceğini de unutma.

Balıkesir’de Sosyal Tesis Düğünü Yaparken Dikkat Etmen Gerekenler

Tüm Sosyal Tesisler