Ankara Sosyal Tesisler

3 sosyal tesisler bulundu.

Ankara’daki Sosyal Tesislerde Düğün

Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Ankara’da organizasyonlarını yapabileceğin pek çok davet alanı bulunuyor. Hizmet veren davet alanları arasında sosyal tesisler de yer alıyor. Ankara’da düğün yapılacak sosyal tesislerin büyük bir kısmı Yenimahalle’de konumlandırılıyor. Yenimahalle’nin yanı sıra çankaya, Etimesgut, Kazan, Sincan ve Gölbaşı’nda da organizasyonlarını düzenleyebileceğin sosyal tesisler mevcut.

Ankara sosyal tesis düğünü yapabileceğin 6 ilçesiyle ön plana çıkıyor. Bu ilçelerde uygun ya da ortalama fiyatlar karşılığında hizmet alabilirsin. Ankara düğün yapılan sosyal tesislerin kaliteli hizmetlerinden ve uygun fiyatlarından yararlanabilirsin. Sosyal tesislerin açık ve kapalı alanlarında organizasyonlarını gerçekleştirebilirsin. Yalnızca kapalı salonda hizmet veren mekanları tercih ederek daha uygun fiyatlı bir düğün yapabilirsin.

Ankara sosyal tesisler düğün salonlarında 2.000 konuğunu rahatlıkla ağırlayabileceğin bir şehir. Şehirde yüksek kapasiteli mekanlar yer aldığı gibi daha butik davet alanları da bulunuyor. Yüksek kapasiteli sosyal tesisler; Çankaya ve Yenimahalle’de konumlandırılıyor. Yenimahalle’deki sosyal tesisler modern dekorasyon ve süslemeleriyle çiftlerin ilgisini çekiyor. Butik konseptli mekanlar ise Yenimahalle, Gölbaşı ve Sincan’da yer alıyor.

Ankara’daki sosyal tesislerin büyük bir kısmı şehir merkezinde bulunuyor. Şehirdeki sosyal tesislerin çeşitliliği davet alanlarına da yansıyor. Sosyal tesisler kapalı davet salonlarının yanı sıra; orman içinde, kır bahçesinde ve havuz başında hizmet veriyor. Çiftler Ankara’daki bahçe, doğa, şehir, panoramik ve göl manzaralı sosyal tesislerde düğün organizasyonu yapabiliyor.

Ankara Sosyal Tesislerinde Alabileceğin Hizmetler

Ankara sosyal tesisler düğün menülerinde çeşitli yemek ve ikramlar bulunuyor. Düğünden önce çiftlere menü tadımı ile menüde değişiklik yapma imkanı sunuluyor. Sosyal tesislerin büyük bir kısmı catering ve organizasyon firmasıyla birlikte çalışıyor. Alanında yetkin profesyonellerle çalışmayı tercih eden sosyal tesis mekanlarının sayısı gün geçtikçe daha da artıyor.

Sosyal tesislerin büyük bir kısmı hem açık hem de kapalı davet alanlarında hizmet sunuyor. Çiftler tarafından ilgi gören açık davet alanlarında olumsuz hava koşullarına karşı önlemler alınıyor. Bahçede hizmet veren sosyal tesislerin çoğunda tente ve açılır-kapanır tavan gibi sistemler yer alıyor. Sayısı bir hayli fazla olan kapalı salonlarda ise klimayla havalandırma sistemleri bulunuyor.

Ankara sosyal tesislerinin neredeyse hepsinde sahne ve dans pisti ışıklandırmaları bulunuyor. Sahne kurulumu mekan tarafından yapılıyor. Bazı mekanlar müzisyen ve dansçılarla birlikte çalışıyor. Canlı müzik ve yöresel dans gösterileri Ankara düğünlerinin vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor. Sosyal tesis mekanlarının büyük bir kısmı çiftlerin dışarıdan farklı bir müzik ekibiyle çalışmasına da müsaade ediyor.

Şehirde, fotoğrafçı ve kameramanla birlikte çalışan sosyal tesisler bulmak mümkün. Ankara’daki sosyal tesisler, çiftlere dışarıdan bir çekim ekibiyle özgürce çalışabilme olanağı sunuyor. Sosyal tesislerde bulunan otopark ve engelli girişi hem çiftlere hem de konuklara birçok imkan sağlıyor. Şehir merkezinde konumlandırılmış olan mekanların büyük bir kısmında vale de bulunuyor.

Ankara Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

Ankara sosyal tesisler düğün salonu fiyatlarının genel anlamda oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Şehirdeki sosyal tesislerin büyük bir kısmı makul tutarlar talep ediyor. Sosyal tesis fiyatları; uygun, ortalama ve ortalamanın bir tık üzerinde olmak üzere üçe ayrılıyor. Çiftler, bütçelerine uyan mekanı kolay ve rahat bir şekilde bulabiliyor.

Cep yakmayan fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler almak istiyorsan Ankara belediye sosyal tesislerini tercih edebilirsin. Uygun fiyatlı sosyal tesisler; çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Sincan ve Yenimahalle’de yer alıyor. Bu ilçelerdeki sosyal tesisler 1.000 konuğuna kadar ev sahipliği yapabiliyor. Uygun fiyatlı sosyal tesislerin büyük bir kısmı yalnızca kapalı davet salonunda hizmet veriyor.

Ankara’da ortalama fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin sosyal tesisler de var. Bu sosyal tesislerin birçoğu Yenimahalle ilçesinde konumlandırılıyor. Ortalama fiyatlı düğün organizasyonunu yapabileceğin diğer sosyal tesisler ise Gölbaşı ve Kazan’da bulunuyor. Bu ilçelerdeki sosyal tesislerin büyük bir kısmı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor.

Ankara sosyal tesisler düğün bahçeleri arasında yüksek fiyatlı opsiyonların da bulunduğunu belirtelim. Fiyatları ortalamanın üzerinde seyreden sosyal tesisler Yenimahalle’de yer alıyor. Buradaki mekanlar; yalnızca açık davet alanında hizmet vermesiyle ve yüksek kapasitesiyle ön plana çıkıyor. 2.000 konuğa hizmet verebilen kır bahçelerinde açılır kapanır tavan imkanı da bulunuyor.

Ankara’daki Sosyal Tesislerde Yapabileceğin Organizasyonlar

Güzel manzaralı, yüksek konuk kapasiteli ve bütçe dostu bir mekanda organizasyon yapmayı kim istemez ki? Bu unsurların hepsini bünyesinde bulundurduğu için Ankara sosyal tesislerine ilgi bir hayli fazla. Şehrin merkezine yayılmış olan sosyal tesisler düğün organizasyonunu yapabileceğin mekanlar arasında yer alıyor. Fakat sosyal tesisler yalnızca düğün organizasyonları için hizmet vermiyor.

Ankara’daki sosyal tesislerde; davetler verebilir, kutlamalar yapabilir ve eğlenceler düzenleyebilirsin. Düğününden önce düzenleyeceğin nişan törenini ya da kına gecesi organizasyonunu da Ankara sosyal tesislerinde gerçekleştirebilirsin. Bunların yanı sıra sünnet düğünü, mezuniyet töreni, bekarlığa veda partisi, bayi toplantısı, baby shower gibi organizasyonlarını da şehir merkezindeki sosyal tesislerde yapabilirsin.

Ankara sosyal tesisleri nişan organizasyonun için tercih edebileceğin davet alanları arasında bulunuyor. Söz ve nişan organizasyonların için hizmet alabileceğin sosyal tesislerde ister yüksek kapasiteli istersen de daha butik bir organizasyon gerçekleştirebilirsin. Tüm sevdiklerinin katıldığı kalabalık bir nişan daveti ya da daha aile arasında bir söz organizasyonu düzenleyebilirsin.

Ankara sosyal tesisler kına gecesi organizasyonları için kaliteli hizmetler sunuyor. Kına gecesi mekanlarının büyük bir kısmı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Kına gecen için; kapalı bir salon, kır bahçesi veya havuz başı gibi mekan seçeneklerin bulunuyor. Geleneksel ya da modernize edilmiş kına gecesi organizasyonunu bu mekanlardan birinde gerçekleştirebilirsin.

Ankara Sosyal Tesisler Düğün Mekanlarının Avantajlı özellikleri

Tüm Sosyal Tesisler