İzmir Sosyal Tesisler

2 sosyal tesisler bulundu.

İzmir’deki Sosyal Tesislerde Düğün

İzmir sosyal tesis düğününü organize edebileceğin şehirler arasında yer alıyor. Mavi ve yeşil tonlarının ahenkle bir arada bulunduğu İzmir’de düğününü yapabileceğin çok sayıda ilçe bulunuyor. Sosyal tesislerin büyük bir kısmı Konak ve Seferihisar’da konumlandırılıyor. Bu ilçelerin yanı sıra Bergama, Buca, Foça, Karşıyaka, Menemen ve Selçuk’taki sosyal tesisler de konuklarına ev sahipliği yapıyor.

İzmir sosyal tesisler düğün ücreti açısından da bir hayli uygun. Şehirde yüksek fiyatlar talep eden bir sosyal tesis bulunmuyor. Çok uygun fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin mekanlar İzmir’in 10’a yakın ilçesinde konumlandırılıyor. Bu ilçelerdeki davet alanlarının 1.000 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Yüksek kapasiteli bir düğün organizasyonu planlamıyorsan butik konseptli alanları tercih edebileceğini de belirtelim.

İzmir sosyal tesisler düğün salonlarının çoğu açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Şehirde yalnızca kapalı salonda hizmet veren sosyal tesisler de yer alıyor. Bahçede, deniz kenarında ve havuz başında konumlandırılan sosyal tesis mekanları çiftler tarafından bir hayli ilgi görüyor. İzmir’deki sosyal tesislerin; şehir, deniz, körfez ve orman manzaraları bulunuyor.

Şehirdeki sosyal tesislerin büyük bir kısmı sade ve şık tarzda dekore ediliyor. İzmir’deki sosyal tesis alanlarında beyaz renk ağırlıklı olarak kullanılıyor. Davet alanları düğün dışında birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. İzmir sosyal tesisler kına gecesi organize edebileceğin yerler arasında bulunuyor. Aynı zamanda İzmir sosyal tesisler nişan organizasyonlarında konuklarını ağırlayabileceğin mekanlar arasında yer alıyor.

İzmir Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları

İzmir’de konumlandırılmış olan sosyal tesisler bütçe dostu fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Şehirde uygun ya da ortalama fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler alabileceğin sosyal tesisler bulunuyor. Sosyal tesis mekanlarının büyük bir kısmı çiftlerden uygun fiyatlar talep ediyor. Kişi başı makul bir miktar talep eden mekanlar şehrin birçok ilçesinde yer alıyor.

İzmir sosyal tesisler düğün salonu seçeneklerine göre daha uygun. Uygun fiyatlı bir sosyal tesis arayışındaysan; Bergama, Foça, Karşıyaka, Konak, Menemen, Selçuk ve Seferihisar’da bulunan mekanlara göz atabilirsin. Bu ilçelerde ister butik konseptli istersen de yüksek kapasiteli organizasyonlar yapabilirsin. Uygun fiyatlı mekanların büyük bir kısmı sadece kapalı davet alanında hizmet veriyor.

Ortalama fiyatlı sosyal tesisler konuk başına bütçeyi sarsmayacak rakamlar talep ediyor. Fakat bu fiyatlar; seçtiğin menüye, davetli sayına ve almak istediğin hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor. Ortalama fiyatlar karşılığında hizmet sunan sosyal tesis mekanları; Konak, Seferihisar ve Buca’da konumlandırılıyor. Bu ilçelerdeki mekanlar açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor.

İzmir belediye sosyal tesisleri düğününü uygun fiyatlar karşılığında organize edebileceğin mekanlar arasında yer alıyor. Belediyenin sosyal tesisleri çiftlerin tercih ettiği opsiyonların başında geliyor. Aynı zamanda kır bahçelerinde hizmet veren sosyal tesis mekanları da çiftler tarafından ilgi görüyor. İzmir sosyal tesisler düğün bahçeleri de cep yakmayan fiyatlara kaliteli hizmetler sunuyor.

İzmir’de dilediğin konsepte uygun düğün organizasyonunu uygun fiyatlar karşılığında gerçekleştirebileceğin çok fazla seçeneğin bulunuyor. “Peki indirim imkanım bulunuyor mu?” diye soracak olabilirsin. Bazı sosyal tesislerin sunmuş olduğu indirim ve kampanyalar olabiliyor. Bu indirimleri takip edip mekanlarla iletişime geçebilirsin. Ayrıca çok daha uygun fiyatlı bir organizasyon için erken rezervasyon yaptırabilirsin.

İzmir Sosyal Tesisler Düğün Hizmetleri

İzmir düğün yapılan sosyal tesislerde; yemek, müzik ve eğlence gibi ana hizmetler yer alıyor. Mekanların neredeyse hepsinde ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. Şehirde; müzisyen, orkestra, DJ gibi alanında yetkin kişilerle çalışan sosyal tesisler de bulmak mümkün. Ayrıca gece yarısından sonra after party alanında hizmet vermeye devam eden sosyal tesis mekanları da var.

İzmir’deki sosyal tesislerde yemekli ya da kokteylli bir düğün organize edebilirsin. Yemekli bir düğün organizasyonu yapmayı planlıyorsan çok şanslı olduğunu belirtelim. Mekanların birçoğu catering firmasıyla birlikte çalışıyor. İzmir sosyal tesisler düğün menülerinde ağırlıklı olarak Ege mutfağının enfes yemekleri bulunuyor. Yemeksiz ve kokteylli seçeneklerde ise atıştırmalık, kuruyemiş, pasta ve meşrubat ikramları yapılıyor.

Şehirdeki sosyal tesislerin çok büyük bir kısmının organizasyon sorumlusuyla çalıştığını belirtelim. Davet alanı ile masa ve sandalye süslemeleri organizasyon sorumlusu tarafından yapılıyor. Çiftler düğünle alakalı birçok konuda organizasyon sorumlusundan yardım alabiliyor. Çiftler arzu ederlerse dışarıdan farklı bir organizasyon sorumlusuyla da özgürce çalışabiliyor. İzmir’deki sosyal tesislerin çoğu çiftlerin dışarıdan hizmet almaları konusuna olumlu yaklaşıyor.

Düğün organizasyonuna ait somutlaştırılmış anılara ihtiyacın olacağını düşünüyoruz. Bu konuda İzmir sosyal tesislerinde birçok seçeneğin bulunuyor. Şehirde bulunan bazı mekanlar profesyonel bir çekim ekibiyle çalışıyor. Ayrıca tarzına uygun çekimler yapan fotoğrafçı ya da kameramanla çalışabilme imkanın da bulunuyor. İzmir’deki sosyal tesislerin büyük bir kısmı; engelli girişi, otopark ve vale olanakları da sağlıyor.

Açık ve kapalı davet alanlarında birbirinden farklı hizmetler sunulabiliyor. Kapalı salonda hizmet veren İzmir sosyal tesisleri kolonsuz ve yüksek tavanlı yapılarıyla öne çıkıyor. Kapalı davet alanlarının havalandırma ve klima sistemleri bulunuyor. Açılır-kapanır tavan ile olumsuz hava koşullarına karşı önlem alan açık davet mekanları ise çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor.

İzmir Sosyal Tesislerinin Çiftlere Sağladığı Avantaj ve Olanaklar

Tüm Sosyal Tesisler