Antalya Restoran Düğünleri

0 restoran düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Antalya’daki Restoran Düğünleri

Antalya restoran düğünleri son dönemlerde oldukça popüler hale gelmeye başladı. Burada çeşit çeşit restoran bulunuyor. Onlarca seçeneğin arasından kendine en uygun olanını kolaylıkla bulabiliyorsun. Her ilçede en az bir mekan yer alıyor. Dolayısıyla ister evine yakın istersen de manzaralı bir mekan tercihi yapabiliyorsun. Her mekanın kendine özgü bir imkanı ve özelliği var.

Antalya’da restoran düğünü için en fazla seçenek Muratpaşa ilçesinde yer alıyor. Konyaaltı, Manavgat, Kaş, Alanya ve Aksu ilçelerinde de çok sayıda mekan bulunuyor. Kemer, Gazipaşa, Finike, Döşemealtı ve Demre’de ise diğer ilçelerden daha az restoran seçeneği olsa da çeşitli mekanları karşılaştırabiliyorsun. Restoranların çoğu şehir merkezinde konumlanmış durumda. Böylece ulaşımını rahat bir şekilde sağlayabiliyorsun.

Antalya restoranda düğün ve kutlamalar için her mevsim tercih edilebilen mekanlara sahip. Buradaki davet alanları çoğunlukla aynı anda kapalı salon ve açık hava seçeneği sunuyor. Yalnızca açık alanları bulunan mekanlar da yağışlara karşı önlem alıyor. Antalya’daki bazı düğün restoranları seni ve sevdiklerini sadece kapalı davet alanlarında misafir edebiliyor.

Antalya’da her misafir sayısına uygun bir mekan opsiyonu bulunuyor. Antalya mekanlarının bu çeşitliliği ister 50 kişilik istersen de 2.000 kişilik bir davet verebilmeni kolaylaştırıyor. Antalya 100 kişilik yemekli düğün mekanları neredeyse her ilçede mevcut. Bu kapasiteye sahip mekanlar diğerlerinden sayıca daha fazla. Onlarca restoran bu sayıda misafir ağırlayabiliyor.

Antalya yemekli düğün mekanlarının büyük çoğunluğu deniz kenarında hizmet veriyor. Masmavi bir görüntü eşliğinde mutluluğunu paylaşabiliyorsun. Bazı mekanlar panoramik manzara vadediyor. Kapalı davet alanlarının ortak özelliklerinden biri de kolonsuz ve yüksek tavanlı olmaları. Birkaç mekanın davet alanı bahçede yer alıyor. Bu sayede yemyeşil bir manzarayı kutlamana dahil edebiliyorsun.

Antalya Restoranları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Antalya düğün yapan restoranların leziz menüler haricinde sunduğu birçok hizmet var. Mekanların anlaşma yaptığında standart olarak sağladığı ve ek olanaklarla özelleştirilebilen hizmet paketleri bulunuyor. Tüm mekanlar normalde restoran olarak hizmet verdiği için yemek servisini profesyonellikle ve hızlıca gerçekleştiriyorlar. Davetini planlayan ve eksiksiz olmasını sağlayan organizasyon sorumlularına da yine her restoranda rastlayabilirsin.

Antalya yemekli düğün restoranlarının tamamında menü tadımı yapabilme fırsatın olduğu gibi çoğu restoranın standart paketinde menüde değişiklik hakkı da yer alıyor. Genellikle düğünler için fiks menü hazırlayan restoranlarda daha samimi kutlamalar için alakart servis de yapılabiliyor. Menülerde ise genellikle Antalya’nın en sevilen ve yöresel lezzetleri yer alıyor.

Antalya yemekli düğün mekanlarında organizasyon yetkilileri bulunuyor. Her restoranda şık ve istediğin gibi bir davet verebilmen için bu ekiple çalışabiliyorsun. Çoğu mekanın farklı bir davet şirketiyle çalışmana müsaade ettiğini söylemek mümkün. Mekanların çoğunda ışık ve ses hizmetleri verilirken, bir kısmında sahne düzenlemeleri de gerçekleşiyor. Bunun dışında, mekanların bir kısmında engelli girişi yer alabiliyor.

Antalya nişan yemeği için restoran seçeneklerinde, fotoğraf ve video çekim hizmeti çoğunlukla dışarıdan temin ediliyor. Mekanların genellikle çekim ekibi anlaşmalı olmadığını bilmelisin. Dolayısıyla çoğu restoran kendi fotoğrafçını getirmeni istiyor. Ek olarak, müzik hizmeti her mekanda veriliyor ve genellikle gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor. Ayrıca otopark ve vale hizmeti de paket dahilinde oluyor.

Antalya’da restoran düğünleri için birden fazla davet alanı imkanı sunan mekanlar çoğunlukta. Seçilen davet alanı genellikle çiçek buketleriyle süslenerek düğüne hazır hale getiriliyor. Bazı mekanlarda farklı konseptlerin oluşturulması için çalışmaların yapıldığını söylemek mümkün. Antalya’daki restoranlar bu hizmeti sağlamak için anlaşmalı oldukları ekiplerle çalışabiliyor veya ek aksesuarlar temin edebiliyor.

Antalya Restoranları Fiyatları Nasıl?

Antalya restoranda düğün fiyatları genel olarak uygun rakamlardan oluşuyor. Burada her bütçeye uygun bir mekan bulunabiliyor. Antalya’da çeşitli fiyat aralıklarıyla karşılaşma ihtimalin yüksek. Çoğu restoran kişi başı ücretlerle hizmet verdiği için ayırman gereken bütçede, misafir sayısının oldukça büyük bir etkisi var. Restoran düğünleri genellikle daha butik olduğu için yüksek ücretler ödemeyebilirsin.

Antalya yemekli düğün fiyatları bazı mekanlarda sevdiklerinle bir araya geleceğin güne göre farklılaşabiliyor. Ancak çok sayıda mekanda hafta içi ve hafta sonu aynı fiyatlandırma uygulanıyor. Genellikle hafta içi yapılan etkinlikler hafta sonuna kıyasla bir tık daha bütçe dostu oluyor. Antalya’daki restoranların çoğunluğunda fiyatlar değişiklik göstermediği için organizasyon tarihinde oynama yapmana gerek kalmıyor.

Antalya yemekli içkili düğün yapılabilecek mekanlar açısından oldukça zengin. Burada yemek menülerinde yer alan içecekleri alkollü olanlarla değiştirebiliyorsun. Restoranlarda alkollü menüler bir tık daha fazla ücret gerektiriyor. Buna benzer olarak, Antalya’da düğün yapılan restoranların oluşturduğu fiks menülerindeki lezzetlerde değişim yapman durumunda da beklenenin haricinde bir fiyat teklifi alabiliyorsun.

Antalya’da restoranda düğünler genellikle yemekli şekilde gerçekleşiyor. Düğün yapılan mekanlar hali hazırda restoran olarak hizmet verdiği için çoğu tesisin kokteyl paketi bulunmuyor. Kokteyl menünün bulunduğu mekanlardaysa bu paketler biraz daha uygun fiyatlı olabiliyor. Yemek paketlerinde açık büfe ya da standart menü seçenekleri sunuluyor. Misafir sayısına göre dilediğini tercih edebiliyorsun.

Antalya Restoran Düğünü Açısından Avantajlı mı?

Antalya’da restaurant düğünü, hem bütçe dostu hem de şık bir organizasyon yapabilmek için oldukça iyi bir seçenek. Burada işinin ehli aşçılar tarafından hazırlanan leziz yemekleri cep yakmayan fiyatlarla tadabiliyor, aynı zamanda hoş bir gece geçirebiliyorsun. Antalya düğün restoranları yalnızca en yakınlarıyla samimi bir kutlama yapmak isteyenler için oldukça ideal.

Antalya düğün restoranlarının büyük çoğunluğunda alkollü içecek servisinin yapılabilmesi, böyle bir organizasyon hayali olanlar için iyi bir avantaj. Mekanlarda birden fazla seçeneğin yer alması da her damak zevkine hitap etmeni kolaylaştırabilir. Buna benzer olarak, düğün restoranlarındaki ikramların çok çeşitli olması da ziyafet vermeni sağlayan özelliklerden biri.

Antalya düğün yemek yerlerinin her ilçede var olması oldukça iyi bir fırsat. Burada istediğin yerde düğününü gerçekleştirebiliyorsun. Mekanlara ulaşım da oldukça kolay sağlanıyor. Ayrıca restoranlarda nefis manzaraların bulunması sayesinde düğünlerde muhteşem bir görsel şölen yaşanabiliyor. Antalya düğün restoranlarının genellikle deniz kenarında yer alması, hoş fotoğraf karelerinin çekilmesine yardımcı oluyor.

Antalya restoranda düğün yapma fikri, mekanların genellikle birden fazla davet alanı sunması sayesinde oldukça mantıklı. Açık ve kapalı davet alanları ile kutlamalarını dilediğin zaman gerçekleştirebilmeni sağlayan mekanlar var. Çoğu mekanda da açık hava davet alanları birkaç küçük değişiklikle kapalı bir salona dönüşebiliyor. Deniz manzarasını açık alandaymış gibi seyredebiliyorsun.

Antalya restoran düğünleri için birçok alternatif sunan bir yer olduğundan, çok sayıda hizmet paketini karşılaştırabiliyorsun. Böylece en beğendiğin mekanı tercih edebiliyorsun. Bazı şehirlerde düğün yapılan restoranların sayısı bir tık az olduğu için çok çeşit incelenemiyor. Antalya’nın en güzel özelliklerinden biri de onlarca restoranda düğün yapabilme imkanının olması diyebiliriz.

Tüm Restoran Düğünleri