Gaziantep Restoran Düğünleri

1 restoran düğünleri bulundu.

Gaziantep’teki Restoran Düğünleri

En güzel yemeklere ev sahipliği yapan, doğu ile batı lezzetlerini harmanlayan mutfağı ile Türkiye’nin gastronomi şehri olan Gaziantep... Bu şehirde düğün yapmayı planlıyorsan, düğününde Gaziantep’in yöresel lezzetlerini tattıracağın yemekli bir organizasyon gerçekleştirmen konuklarını çok mutlu edecektir. Böyle organizasyonlar için ideal olan Gaziantep restoranlarına düğün arifesindeki çiftlerin bir göz atmasını öneriyoruz.

Gaziantep’te nişan yemeği için restoran arıyorsan da doğru yerdesin. Bu restoranlarda düğün dışında kına gecesi, nişan, doğum günü ve baby shower gibi birçok organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Gaziantep’in Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinde bulunan restoranlar çoğunlukla hem açık hem kapalı alanlara sahip. İstersen az sayıda sadece açık veya sadece kapalı alana sahip mekan seçenekleri de var.

Gaziantep restoran düğünü için kalabalık bir davetli listesine sahip çiftler için de ideal seçenekler barındırıyor. Bu şehirde 1000-2000 kişi kapasiteli büyük restoranlar da bulabilirsin. Daha butik bir organizasyon yapmayı düşünüyorsan 100-200 kişilik Gaziantep düğün yemek yerleri senin için uygun olacaktır. Neredeyse her kapasiteye uygun mekan bulabileceğin şehirde restoranlar çoğunlukla 200-300 kişilik.

Gaziantep düğün yapan restoranlar arasında havuz başı organizasyon gerçekleştirebileceğin mekanlar da mevcut. Bu şehirdeki salonların neredeyse hepsi kolonsuz ve yüksek tavanlı. Neredeyse bütün Gaziantep restoranlarının kapalı alanın yanı sıra bahçesi bulunuyor. Çok azı hariç hepsi merkezi bir konumda yer alıyor. Bu şehirdeki restoranlar arasından teraslı ve balkonlu olanlar da bulabilirsin.

Gaziantep Düğün Restoranları Ne Tür Hizmetler Sunuyorlar?

Gaziantep restoranda düğün yapacak çiftlere yemekli ve kokteylli seçenekler sunuluyor. Yemek menülerinde sadece kuş sütü eksik. Izgara çeşitleri, zeytinyağlılar, kebaplar, sütlü ve şerbetli tatlılardan kendi zevkine göre bir düğün menüsü oluşturabilirsin. Çoğu Gaziantep yemekli düğün mekanları alkollü-alkolsüz içecek çeşitlerine sahip. Seçtiğin menü Gaziantep’in usta aşçıları tarafından kaliteli ürünlerle ve özenle hazırlanıyor.

Bazı restoranlarda anlaşmalı fotoğraf ve video çekim ekibi de mevcut ama olmayanlar da dışarıdan anlaşacağın fotoğraf ekibini getirmene izin veriyor. Her restoran muhakkak organizasyon ekibi ile düğününü planlama hizmeti sunuyor. Bu ekip, düğününü senin istediğin konsepte ve renge uygun süslüyor. Bütün restoranlar, istersen dışarıdan getirebileceğin organizasyon firması ile uyumlu çalışıyor.

Bazı lokaller ve meyhane türü restoranlarda fasıl hizmeti de verilebiliyor. Tabii ki bunu önceden mekanla konuşmalısın çünkü bu haftanın belli günleri olabiliyor. Canlı müzik veya orkestra sağlayan Gaziantep yemekli düğün mekanları da mevcut. Çoğu restoran ışık ve ses hizmeti de sağlıyor. Ayrıca mekanların birçoğunda otopark hizmeti de bulunuyor.

Gaziantep Restoranda Düğün Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Gaziantep yemekli düğün fiyatlarının oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bu şehirde abartı fiyatlara sahip herhangi bir mekan bulmak zor. Mekanların yarısı çok uygun fiyatlıyken diğer yarısı da kişi başı ortalama ücretler alıyor. Tabii ki Gaziantep yemekli düğün kişi başı fiyatlarla hesaplandığı için davetli sayın arttıkça, ödemen gereken toplam miktar da artıyor.

Mekanın havuz başı, kolonsuz, yüksek tavanlı veya teraslı olması fiyatı etkilemiyor. Bu özelliklere sahip farklı fiyatlarda mekanlar bulabilirsin. Restoranın bahçesi varsa fiyat çok az daha fazla olabiliyor ancak uygun fiyatlı bahçeli mekan da bulabilirsin. Restoranın konumu fiyatta etki etmiyor. Restoranların bulunduğu tüm ilçelerde farklı fiyatlar görülüyor.

Gaziantep yemekli içkili düğün yapmayı planlıyorsan, menüye dahil olan alkoller ve yiyeceklere göre fiyatta değişiklik oluyor. Alkolsüz ve sadece yemekli düğünlerin fiyatları daha uygun oluyor. Kokteylli veya aperatifli menü seçimleri ise düğünleri oldukça bütçe dostu kılıyor. Gaziantep’te düğününü daha uygun fiyatlarla gerçekleştirmek istersen elini çabuk tutmanı öneririz. Çünkü erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsin.

Gaziantep’te Düğün İçin Restoran Seçerken Neye Dikkat Etmeli?

Gaziantep Restoran Düğününün Avantajları

Tüm Restoran Düğünleri