Kayseri Restoran Düğünleri

1 restoran düğünleri bulundu.

Kayseri’deki Restoran Düğünleri

Mantıdan pastırmaya şahane lezzetleri ve güzel insanları ile ünlü bir şehir Kayseri. Dünyaevine bu şehirde gireceksen çok seçeneğin olduğunu söylemeliyiz. Düğününü otelde, sosyal tesiste, salonda ve Kayseri’nin tarihi mekanlarından birinde gerçekleştirebilirsin. Kayseri nişan yemeği için restoranlara da sahip. Düğün ve nişan dışında kına geceleri, sünnet düğünleri, partiler, doğum günleri gibi birçok organizasyon yapılabiliyor.

Kayseri’nin yöresel yemeklerini ve birçok farklı lezzeti konuklarına tattırmak istersen, Kayseri düğün restoranları çok iyi bir fikir olacaktır. Bu restoranların çoğu kapalı alana sahip oluyor. Birkaç tanesinin ek olarak açık davet alanı da mevcut. İsteğine göre açılır-kapanır tavanlı, bahçeli, balkonlu, teraslı, çim alanlı, kolonsuz veya yüksek tavanlı mekanlar bulabilirsin.

Kayseri yemekli düğün mekanları arasından çoğu davetli listesine uygun restoran bulunabiliyor. Kayseri’de düğün yapan restoranlar genellikle 200-300 kişilik kapasiteye sahip. Ancak butik düğünler için bulabileceğin 50-100 kişilik mekanlardan, daha kalabalık organizasyonlar için uygun olan 400-500 kişi kapasitesine sahip mekanlara kadar çeşitli davetli listesine uygun restoranlar bulabilirsin.

Mekanların çoğu merkezi konumda yer alıyor ve şehir manzarası sunuyorlar. Kır, bahçe, doğa gibi manzara seçeneklerin de var. Mekanlar yoğunluklu olarak Melikgazi ilçesinde yer alsa da Akkışla, Develi, Pınarbaşı ve Talas ilçelerinde de birçok restoran bulmak mümkün. Çoğu Kayseri restaurant düğününde servis 23:00-00:00 saatlerine kadar sürerken; müzik genellikle saat 00:00 civarında bitiyor.

Kayseri Restoranda Düğün Hizmetleri

Kayseri düğün yemek yerlerinde, düğününü planlaması için organizasyon sorumlusu mekanların yarısından fazlasında sağlanıyor. Organizasyon sorumlusu sağlansa da sağlanmasa da bütün mekanlara anlaşacağın organizasyon firmasını getirmekte özgürsün. Mekanların birçoğunda senin isteklerine uygun süsleme hizmeti de veriliyor.

Kayseri restoran düğünü dahilinde çoğu mekanda düğünden önce menü tadımı ve menüde değişiklik yapma hakkı veriliyor. Her restoranda birbirinden farklı ve lezzetli yemekler bulabiliyorsun. Yemekler ise alanında uzman şefler tarafından büyük bir özenle ve kaliteli malzemelerle hazırlanıyor. Bu mekanlarda seçebileceğin kokteylli menüler de mevcut ve çoğu mekan farklı beslenme tercihlerine uygun yemekler hazırlayabiliyor.

Restoranların neredeyse tümüne kendi anlaşacağın organizasyon firması ve fotoğraf ekibini getirebilirsin. Fotoğraf hizmetini kendi sağlayan mekanlar da bulunuyor. Işık, ses ve sahne hizmeti sunan restoranların sayısı da bir hayli fazla. Bazı mekanlarda müzik hizmeti de bulabiliyorsun. Ekstra isteklerinde organizasyon sorumluları ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Restoranların neredeyse hepsinde otopark ve vale hizmeti de mevcut.

Kayseri’de Restoranda Düğün Fiyatları Ne Kadar?

Kayseri restoranlarının bütçe dostu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ortalama Kayseri yemekli düğün fiyatları cepleri yakmıyor. Ancak çok daha uygun fiyatta, çok sayıda mekan bulabilirsin. Restoranların fiyatları genellikle alanlarının özelliklerine göre değişebiliyor. Fiyatları değiştiren diğer özellik ise manzara. Kır ve bahçe manzaralı mekanlar daha yüksek fiyatlı olabiliyor.

Merkezi konumda yer alan mekanlar biraz daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Ancak şehir merkezinde çok uygun fiyatlı mekanlar da bulabilirsin. Pınarbaşı ve Talas ilçelerindeki restoranlar, diğer ilçelerdeki mekanlardan daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Ancak buralar dahil her ilçede uygun fiyatlı mekan bulabilirsin. Kayseri yemekli düğün kişi başı fiyattan hesaplandığı için konuk sayın arttıkça fiyatta da artış olacaktır.

Fiyatı arttıran diğer etkenlerden biri ise düğün paketlerine dahil olmayan fakat istediğin ek hizmetler! Eğer mekan bu hizmetleri vermeyi kabul ederse fiyatta artış yapabiliyor. Ayrıca düğünün fiyatı seçeceğin menüye ve menüdeki yemeklere göre de değişiklik gösteriyor. Elini çabuk tutmanda yarar var çünkü çok güzel erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabiliyorsun.

Kayseri’de Düğün İçin Restoran Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisin?

Kayseri’de Restoran Düğünü Yapmanın Ayrıcalıkları

Tüm Restoran Düğünleri