Telefon: +90 2622555304

Fiyat Teklifi Al

Aşiyan Tesisleri Hakkında

Açık alanda, tüm sevdiklerini davet ettiğin kalabalık bir düğün yaparak dünyaevine girmek istiyorsan Aşiyan Tesisleri tam sana göre! Merkezi konumu ve oldukça uygun fiyatlarıyla dikkat çeken mekan, ferah alanı ve sade süslemeleriyle göz dolduruyor. Aynı zamanda kapalı alanı da bulunan düğün mekanında mevsime ve isteklerine göre düğününü planlayabilirsin.

Aşiyan Tesisleri Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Kocaeli Gölcük Aşiyan Tesisleri, sağladığı geniş kapasiteli alana ve merkezi konumuna göre çok uygun fiyatlara sahip.
 • Deniz, körfez ve şehir manzarası, panoramik manzara ve şehir manzarasını düşündüğümüzde mekanın fiyatları gayet uygun.
 • Çeşitli hizmetleriyle her şeyinle ilgilenecek bir ekiple çalışmak için fiyatların, Kocaeli kulüpler ve davet alanları arasında uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
 • Müzik ve fotoğraf-video hizmetinde sınır tanımıyorlar. Düğün paketleri dahilinde daha birçok hizmet sunuyorlar.
 • Sen de hem iç hem dış mekanı olan bu harika alanda düğününü unutulmaz kılmak istersen aşağıdaki butondan fiyat teklifi alabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Aşiyan Tesisleri
Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 2000 Min. 50 - Max. 2000
Teras
Açık Alan
Min. 50 - Max. 150 Min. 50 - Max. 150
Ortanca
Açık Alan
Min. 50 - Max. 200 Min. 50 - Max. 200
Kış Bahçesi
Açık Alan
Min. 50 - Max. 600 Min. 50 - Max. 600

Aşiyan Tesisleri Düğün Paketleri

Aşiyan Tesisleri Gölcük, ayrıntılı hazırlanmış paketiyle düğün çiftlerini memnun ediyor. Tesisin 2 kokteyl menüsü ve 4 yemekli menüsü mevcut. Menü tadımı ve menüde değişiklikler yapabilirsin. Usta aşçıların elinden çıkan lezzetleri beğeneceğine eminiz. Tesiste alkollü içecek servisi yapılmıyor. Çocuklara özel, diyabetik ve vejetaryen menü seçenekleri var. Yemek servisi ise 23:00’te sona eriyor.

20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren mekanın bir organizasyon sorumlusu var. İstersen kendin de organizasyon sorumlusu getirtebilirsin. Aynı anda birden fazla kutlama yapılabilen Kocaeli Aşiyan Tesisleri’nde engelli girişi bulunuyor. Dilersen catering firması ve fotoğrafçı getirtebilirsin. Aynı zamanda after party alanı da sağlayan tesisle, düğün sonrasında başka bir mekana geçmek zorunda kalmayacaksın.

İstediğin her şeyi düğün paketinde sunan mekanda pek çok hizmet bulunuyor! Orkestra ve davulcuyla eğlenceni garantileyen mekanda, ses ve sahne hizmetine oldukça dikkat ediliyor. Uçan beyaz balonlar, beyaz güvercinler ve sis ve ışık gösterileriyle düğününde fark yaratacağına eminiz. Gelin yolu ve gelin masası özenle süslenmiş. Mekanda profesyonel fotoğraf ve video çekimi de var.

Dekorasyon / Süsleme

 • Yuvarlak masalarda kullanılan beyaz örtü ve beyaz zarif sandalyeler uyum içinde görünüyor.
 • Gelin yolunda kullanılan kırık beyaz rengi tüller ve mor kurdeleler mekana romantik bir hava katmış.
 • Masalarda ise rengarenk çiçekler kullanılarak monotonluktan uzaklaşılmış.
 • Nikah alanındaki beyaz büyük sandalyeler mekana hareket katmış.
 • Şamdanların dore seçilmesi ise mekanın sadeliğini dengeliyor.
 • Nikah alanındaki beyaz büyük çiçekler alanla bütünlük sağlamış.

Müzik

Aşiyan Düğün Salonu Gölcük, müzik hizmetini kendisi sağlayabiliyor. Davulcu ve orkestra opsiyonları var. 00:00’da müziği sonlandıran mekan Kocaeli kulüpler ve davet alanları arasında fark yaratıyor. Orkestra veya DJ getirtmek istersen mekan işletmecisiyle görüşebilirsin. Sen de en mutlu gününde geniş pistte eğlenceye doymayı hayal ediyorsan Aşiyan Düğün Salonu Gölcük kesinlikle doğru tercih olacaktır.

Düğün Fotoğrafçısı

Aşiyan Tesisleri Düğün Salonu’nda düğün videosu ve fotoğraf çekimi hizmeti var. Ayrıca mekanda drone ile yukarıdan da çekim yapılabiliyor. Kendi fotoğrafçını getirmek istersen buna da müsade ediyorlar. Profesyonel çekim ekibi sayesinde gecenin her anını kaydedip unutulmaz bir düğüne imza atacaksın! Ayrıca mekanın beyaz ağırlıklı hoş dekoru sayesinde mükemmel kareler yakalayacağına eminiz.

Otopark

Aşiyan Tesisleri Kocaeli, 100-150 araç kapasiteli büyük bir otoparka sahip. Merkezi konumda olan bu alanda otopark sıkıntısı yaşayacağını düşünmüyoruz. Kendi aracıyla gelen misafirlerin rahatlıkla mekanın özel otoparkına araçlarını bırakabilecektir. Böylece hiç park yeri aramakla uğraşmadan direkt olarak alana geçiş yapabilecekler. Kendi otoparkı olan bir alanda düğününü yapmak mekanın misafirlerinden tam puan almasını sağlayacak.

Aşiyan Tesisleri Kına Gecesi Organizasyonu

Aşiyan Düğün Salonu Gölcük kalabalık bir kına gecesi hayal ediyorsan kaçırmamanı önereceğimiz bir mekan. Hem iç hem dış mekanıyla hizmete yaz-kış hazır olan tesisin davul şovu, kına gecesi konseptine uygun olacaktır. Kırmızı ve beyaz renklerden oluşan gelin tahtına eşlik eden altın süslemeler sayesinde geleneksel motiflerin modern çizgilerle birleştiği bir salonda kına geceni gerçekleştirebilirsin.

Alkışlarımız

 • Dekorasyonda ağırlıklı olarak beyaz rengin kullanılması sayesinde alan oldukça şık ve zarif görünüyor.
 • Geniş kapasiteli kapalı ve açık alanlarında kalabalık düğünler ferah bir şekilde yapılabiliyor.
 • Masalarda seçilen renkli çiçekler ve sandalye tüllerinin mekana hareket katmasını sevdik.
 • Merkezi bir konumda olması sayesinde bütün konukların rahatça alana ulaşabilecek.
 • Video ve fotoğraf çekimine ek olarak drone ile çekim yapılması sayesinde düğünün her açıdan kaydedilerek unutulmaz anılar biriktirmeni sağlayacak.
 • Menü çeşitliliği ile her misafirine uygun bir menü eşliğinde düğününü yapabileceksin.
 • Müzik hizmetinin saat 00:00’a kadar devam etmesi de Gölcük Aşiyan Tesisleri’ni Kocaeli düğün mekanları arasında daha popüler hale getiriyor.
 • Orkestraya ek olarak davul şovu olması gecene renk katacak.

Aşiyan Tesisleri Çift Yorumları

Sezen & Tuncay: “Düşlediğimiz, olmasını istediğimiz her şeyi muhteşem bir organizasyonla gerçekleştiren Aşiyan Tesisleri ekibine, idarecilerine ve emeği geçen herkese çok teşekkürler. Rüya gibiydi her şey. Evlenecek tüm çiftlere tavsiye ediyorum.”

Arife & Sertaç: “Mekanın yeni evlenen çiftlere sunduğu düğün paketindeki seçeneklerin zenginliği ve sizin seçimlerinize göre düzenlemeleri çok başarılıydı. Konuklarım düğün organizasyonumuzdan çok memnun kaldılar. Mekan hizmet konusunda çok iyi. Yeni evlenecek çiftlerin de bu mekandan keyif almaları için tavsiye ediyorum.”

Aşiyan Tesisleri Nerede?

Adres:Şehitler Mah. 478. Sok. No:5 Gözlementepe, Gölcük / Kocaeli

Telefon: +90 2622555304

Gölcük Aşiyan Düğün Salonu’na hem toplu taşımayla hem de özel aracınla ulaşım oldukça kolay. 715, 716, 721 gibi otobüsleri kullanarak mekana yakın duraklara ulaşabilirsin. 331. Sokak Durağı ve Kocatepe Ortaokulu 1 Durağı salona yakın duraklar. Duraklardan birkaç dakika yürüdükten sonra salona varmış olacaksın. Aşiyan Gölcük İstanbul’a ise yaklaşık 1 saat 30 dakika uzaklığında.

Fiyat Teklifi Al