Ankara Kulüpler ve Davet Alanları

45 kulüpler ve davet alanları bulundu.

Ankara’daki Kulüpler ve Davet Alanları

Başkentimizde seçkin ve özel hissedeceğin bir düğünün hayalini mi kuruyorsun? Öyleyse Ankara’nın kulüpleri ve davet alanları seni bekliyor. Bu mekanlarda kına, nişan, sünnet, doğum günü gibi birçok organizasyon gerçekleştirebilirsin. İster sadece kapalı alana sahip istersen de hem açık hem kapalı alanlara sahip mekanlar mevcut. Az sayıda açık hava mekanı da bulabilirsin.

Ankara’da çok sayıda davet alanı ve kulüp bulunuyor. Bu mekanların çoğu Çankaya, Gölbaşı ve Yenimahalle ilçelerinde yer alıyor. Ancak Etimesgut, Altındağ, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Pursaklar, Sincan gibi Ankara’nın diğer ilçelerinde de kulüp ve davet alanları bulunuyor. Mekanların çoğu merkezi konumda yer alırken şehre uzak mekanlar da bulabilmen mümkün.

Ankara düğün davet alanları arasında bahçe, doğa, kır ve park manzaralı çok sayıda mekan bulunuyor. Bu mekanların yanı sıra; dere, nehir, göl, orman, şehir ve hatta tarihi kale manzaralı mekanlar da mevcut. Çoğu Ankara davet alanı, bahçeli ve çim alana sahip. Kapalı salonların yarısından fazlası kolonsuz, yüksek tavanlı balkonlu veya teraslı.

Ankara’da istersen cam veya açılır kapanır tavana sahip olan birçok mekan bulabilirsin. Ankara düğün davet mekanlarını çeşitli kapasitelere sahip. Mekanların çoğu 500-750 kişi kapasiteli. Ancak 1000-2000 kişiye kadar alabilen büyük salonlar olduğu gibi 50-100 kişilik Ankara butik davet alanı seçenekleri de mevcut. Mekanların birçoğu kolay ulaşılabilir konumlarda yer alıyor.

Ankara Kulüpler ve Davet Alanlarının Sağladığı Hizmetler

Ankara düğün kokteyl mekanlarında yemekli ve kokteylli, zengin içerikli menülerden birini seçebiliyorsun. Beyaz et, kırmızı et veya mezeli menüler tercih edebilirsin. Yemeklerin hepsi kaliteli ve taze malzemeler ile yapılıyor, konuklarına sıcacık servis ediliyor. Mekanların hepsi menü tadımı ve menüde değişiklik yapma imkanlarını sağlıyor. Meyve tabakları ve pasta gibi aperatifler de neredeyse her mekanda var.

Çoğu mekan, minik misafirlerini düğün sırasında eğlendirecek palyaço gibi hizmetler veriyor. Neredeyse her mekan konuklarını karşılaması için karşılama hosteslerine sahip. Bütün düğünün organizasyon sorumlusu tarafından planlanıyor; tamamen aklındaki konsepte ve renklere uygun süslemeler yapılıyor. Vestiyer hizmeti ise çoğunun girişinde mevcut. Bazı Ankara nikah kokteyl mekanları açık büfe şekerleme gibi hizmetlere de sahip.

Ankara lüks davet alanı ismine yaraşacak şekilde, bu mekanlarda her hizmetine koşuluyor. Çoğunda anlaşmalı fotoğraf ekibi de bulunuyor. İstersen bu mekanlara dışarıdan anlaşacağın organizasyon firmalarını, catering firmalarını veya fotoğraf-video ekibi getirebiliyorsun. Mum ve nikah şekeri gibi hizmetleri de düğün paketi dahilinde sunan mekanlar mevcut.

Lüks gelin ve damat hazırlık odalarında keyfine bakabilirsin. Düğününe eşlik edecek müzisyen, orkestra veya DJ muhakkak tahsis ediliyor. Ses ve sahne sistemleri ise son teknoloji cihazlarla sağlanıyor. Volkan, konfeti ve ışık şovları yapılıyor. Tüm mekanlarda kaliteli ışık sistemleri kurulu oluyor. Otopark ve vale hizmetini de yine tüm davet alanlarında bulabiliyorsun.

Ankara Kulüpler ve Davet Alanlarında Fiyatlar Ne Kadar?

Ankara davet alanları fiyatlarının neredeyse her bütçeye hitap ettiği söylenebilir. Fiyatlar seçeceğin tarihe, düğün menüne, ekstra hizmetlere ve konumlarına göre değişiklik gösteriyor. Altındağ, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Pursaklar ve Sincan ilçeleri uygun fiyatlı mekanların adresi. Etimesgut, Gölbaşı ve Kazan ilçelerinde ise ortalama fiyatlar bulabilirsin. Çankaya ve Yenimahalle’de ise fiyatlar çok çeşitli.

Eğer etli menüler gibi maliyeti daha yüksek veya yapması zor yemekler içeren menüleri tercih edersen fiyat artabiliyor. Alkollü menüler sunan mekanlarda fiyatlar daha yüksek oluyor. Ankara açık hava kokteyl mekanları genellikle daha yüksek ücretli. Çoğu hizmeti karşılasalar da “Düğün günümde olmazsa olmaz.” dediğin özel ekstra hizmetlerin için daha fazla ödemen gerekebiliyor.

Ankara manzaralı davet alanları da ortalamadan çok az daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Ortalama yemekli Ankara kokteyl düğünleri ortalamada seyrediyor. Fakat ortalamanın altında fiyatlı mekanlar bulabileceğin gibi kişi başı fiyatları çok daha yüksek olan lüks mekanlar da mevcut. Erken rezervasyon yaptırdığında fiyatların daha da düşebileceğini söylemeden geçmeyelim.

Ankara Davet Alanları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Neden Ankara Kokteyl Düğün Mekanlarını Tercih Etmelisin?

Tüm Kulüp ve Davet Alanları