Antalya Kulüpler ve Davet Alanları

3 kulüpler ve davet alanları bulundu.

Antalya’daki Kulüpler ve Davet Alanları

Düğününü Antalya’da yapmayı düşünüyorsan; Antalya, kulüpler ve davet alanlarında sana birçok seçenek sunmaya hazır! Birçok kulüp ve davet alanının sunduğu hem açık hem kapalı alan imkanlarıyla samimi bir düğün organize etme fırsatını burada bulabilmen mümkün. Mekanların sayısı ilçelere göre çeşitlilik gösterebilse de en fazla kulüp alanını Muratpaşa’da bulabilirsin.

Kulüp ve davet alanlarında düzenlenen düğün organizasyonları, sevdiklerinde samimi bir ortam oluşturabilmen için ideal. Ancak bu samimiyet mekan kapasitesinin düşük olması gerektiği anlamına gelmiyor. Antalya davet mekanlarında dilersen 50-100 kişi ağırlayabileceğin butik bir düğün düzenleyebilecekken, dilersen 3.000 kişiye varan büyük bir düğün organize etme şansın da bulunuyor.

Antalya düğün davet alanları arasında seçim yaparken en şanslı olduğun noktalardan biri karşılaşacağın kusursuz manzara. Antalya, konumu sayesinde deniz kenarında birçok mekan bulundururken orman manzarası sağlayan mekanları da eksik etmiyor. Bu iki manzaranın birleştiği mekanlar ise sana unutulmaz bir düğün imkanı tanıyor! Bunun yanında kapalı mekanlarda da panoramik manzara seçeneği bulunuyor.

Antalya’da kokteyl yapılacak mekanların hayalindeki düğüne göre çeşitli özellikleri bulunuyor. Bunların başında deniz kenarında olan birçok mekan gelirken, deniz kenarında olmayan mekanlarda da havuz başında bir düğün yapabilirsin. Ayrıca çoğu mekan açık hava olsa da açılır kapanır tavan sayesinde olumsuz hava koşulu durumuna karşı önlem alınmış oluyor.

Antalya Kulüp ve Davet Alanlarında Fiyatlar Nasıl?

Antalya kulüpler ve davet alanları fiyatlarının her bütçeye hitap ettiğini söyleyebiliriz. Kişi başı fiyatlar makul seviyede seyrediyor. Fiyatı ortalamanın altında olan mekanlar bulunurken yüksek fiyatlı mekan bulmak da mümkün. Fiyatları etkileyen birçok faktör olduğunu da hatırlatalım. Bunlardan en önemlisi davetli sayısı diyebiliriz. Davetli sayısı arttıkça fiyatlarda da artış görülüyor.

Antalya davet alanları fiyatlarını etkileyebilecek olan bir diğer etken ise düğününün gerçekleşeceği ilçe. İlçenin manzarası ve mekanın sunduğu hizmetler doğrultusunda en bütçe dostu ilçenin Alanya olduğunu söyleyebiliriz. Burada fiyatlar ortalamada seyrediyor. Ancak Antalya lüks davet alanı arayışında isen Manavgat’ta kişi başı ortalama fiyatlarla hayalindeki düğünü yapabilirsin.

Antalya uygun davet alanı seçeneğinin fazla olduğu bir şehir. Ancak fiyatları etkileyen birçok faktör olduğundan dikkat etmen gerekenlerden biri, mekanın sunduğu düğün paketi içeriği. Yemekli bir düğün organize edeceksen kokteylli bir düğüne göre yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsin. Ayrıca yemek menüleri fiyatları etkileyebilir. Kırmızı et içeren menüler, maliyetinden dolayı genellikle daha yüksek fiyatta olur.

Düğününde ihtiyaç duyacağın birçok hizmet olacaktır; bu hizmetlerin hepsi mekan tarafından karşılanmayabilir. Karşılanma durumunda da bazı hizmetler ekstra olarak sayılabileceğinden paket içeriğinde hangi hizmetlerin ücrete dahil olacağına dikkat etmelisin. After party, canlı müzik gibi hizmetler genellikle paketlere dahil olmayıp ekstra ücret talep edilen hizmetlerden bazıları. Ancak bunun mekana göre değişiklik gösterdiğini de unutmamalısın.

Antalya Kulüp ve Davet Alanlarında Faydalanabileceğin Hizmetler

Antalya düğün davet alanlarında seni bekleyen oldukça fazla hizmet olduğunu belirtelim. Bu hizmetler arasında en çok ihtiyaç duyacağın hizmetlerin başında organizasyon sorumlusu geliyor. Düğününün her detayıyla ilgilenecek olan organizasyon sorumlusu, hayalindeki düğünü gerçekleştirmek için çabalıyor. Genellikle mekanlarda organizasyon sorumlusu bulunuyor ama bazı mekanlar dilersen dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışmana da sıcak bakılıyor.

Düğününü organize ederken vermen gereken önemli kararlardan biri konuklarına ne ikram edeceğin. Yemekli bir düğün istiyorsan Antalya kulüp davet alanlarının hemen hemen hepsinde yemek servisi olduğunu belirtelim. Daha bütçe dostu bir düğün istemen durumunda da mekanlar kokteyl seçeneği sunuyor. Bunun yanında bazı firmalar dışarıdan catering firması getirmene de müsaade ediyor.

Büyükşehirlerde düğün yaparken karşına çıkabilecek en büyük sorunlardan biri konuklarının araçlarını park edebilecekleri bir alan bulmak. Ancak bu hiç dert etmeni gerektiren bir konu değil. Antalya düğün davet mekanlarının neredeyse hepsinde konuklarına özel otopark bulman mümkün. Bunun yanında otopark imkanı sunan mekanların hepsinde vale hizmeti de bulunduğunu belirtelim.

Tüm sevdiklerinle en sevdiğin müzikler eşliğinde dans edip eğleneceğin bir düğün organize etmek için doğru yerdesin. Tüm mekanlarda bulunan ışık, ses ve sahne hizmetleri düğün paketleri içerisinde yer alıyor ve doyasıya eğlenebiliyorsun. Bazı mekanlar canlı müzik seçeneği de sunuyor. Ayrıca konuklarınla eğlendiğin anılarını ölümsüzleştirmen için dışarıdan fotoğrafçı da getirebilirsin.

Bazı mekanlarda düğününün konseptine ve senin dileklerine göre sunulan ekstra hizmetler de bulunuyor. Düğünün sona erse de eğlenmeye devam etmek istiyorsan after party imkanı sunan mekanların çoğunlukta olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında düğün pastası kesme seremonisi de gecenin en özel anlarından biri. Bu nedenle birçok mekanda düğün pastası ve seremoni hizmeti bulman mümkün.

Antalya’da Kulüp ve Davet Alanlarında Düğün Yapmanın Avantajları

Antalya denilince akla ilk gelen şeyler havası ve manzarasıdır. Akdeniz’in en güzel şehirlerinden olan Antalya açık hava kokteyl mekanları ile hayallerindeki düğünü kusursuz bir manzara eşliğinde gerçekleştirme olanağı tanıyor. Dilersen Antalya deniz kenarı davet alanlarında romantik bir düğün yapabilir dilersen de doğa manzarası eşliğinde yeşillikler içerisinde bir kır düğünü düzenleyebilirsin.

Antalya’da düzenleyeceğin düğününde karşılaşacağın en önemli avantajlardan bir diğeri ise mekan sayısının fazla olması. Bu sayede karşına çeşitli özelliklerde mekanlar çıkıyor. Açık havada yapacağın düğünün için çim alan, kumsal gibi imkanlar karşına çıkarken; kapalı alan seçmek istersen yüksek tavanlı ve kolonsuz salon seçenekleri bulunuyor. Ayrıca terası bulunan kapalı alanlar da mevcut.

Tüm konuklarının hayran kalacağı unutulmaz bir düğün gerçekleştirmen için dekorasyon önemli bir rol oynuyor. Antalya düğün kokteyl mekanlarında dekorasyon ve süslemeler modern tarzda hazırlanıyor ve düğün konseptine uygun renkler kullanılmasına özen gösteriliyor. Ayrıca birçok mekanda gelin tagı da kurularak özel bir fotoğraf çekim alanı oluşturuluyor. Böylelikle göz alıcı dekorasyonunla düğününü ölümsüzleştirebiliyorsun.

Antalya’da kulüp ve davet alanlarında düğün organize etmenin en büyük avantajının ise her bütçeye hitap eden fiyatlar olduğunu söylemeliyiz. Dilersen mütevazı dilersen de lüks bir düğün organize edebilmen için mekan çeşitliliği oldukça fazla. Bunun yanında konuklarının mekana ulaşımı da önemli bir nokta. Ancak çoğu mekan şehir merkezinde bulunduğundan davetlilerin rahatlıkla katılım sağlayabilir.

Antalya Kulüp ve Davet Alanı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisin?

Tüm Kulüp ve Davet Alanları