Aydın Sosyal Tesisler

0 sosyal tesisler bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Aydın’daki Sosyal Tesislerde Düğün

Aydın’da düğün yapmayı düşünüyorsan doğru bir karar verdiğini söylemeliyiz. Bu şehirde düğün yapmak için önünde birçok seçenek var. Düğününü havuz başı bir otelde, yemyeşil bir kır bahçesinde, rüya gibi bir salonda, deniz kıyısında ve daha birçok mekanda gerçekleştirebilirsin. Sosyal tesisler de bu mekanlar arasından uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile öne çıkıyor.

Aydın sosyal tesislerde düğün yapmak istersen sana hitap edecek bir mekan bulabileceğine eminiz. Mekanların çoğu sadece kapalı alana sahip. Ancak istersen sadece açık alana ve hem açık hem kapalı alana sahip sosyal tesisler bulabilirsin. Bu mekanlar arasında bahçeye sahip olanlar ile kolonsuz ve yüksek tavanlı mekanlar oldukça fazla. Ayrıca havuz başı mekanları da var.

Aydın sosyal tesisler düğün salonlarının kapasiteleri değişiklik gösteriyor. Burada 100-200 kişilik butik mekanlar da 1000-2000 kişilik büyük salonlar da bulabilmen mümkün. Bu sosyal tesislerin çoğu şehir manzarasına sahip. Ancak kır, bahçe ve doğa manzaralı birçok mekan da mevcut. Aydın sosyal tesisler kına gecesi, nişanlar, sünnet düğünleri, parti gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Aydın sosyal tesisler düğün bahçelerinde müzik ve servis genellikle 22.30-00.00’a kadar sürüyor. Mekanların birçoğu merkezi konumda yer alıyor. Sen dilersen şehir merkezine uzak kalan bir mekan da tercih edebilirsin tabii ki. Bu sosyal tesisleri ise Aydın’ın çoğu merkezi ilçesinde bulabilirsin. Aydın sosyal tesis düğünü yapabileceğin ilçeler ise Bozdoğan, Didim, Germencik, Nazilli ve Söke şeklinde.

Aydın Düğün Yapılan Sosyal Tesisler Nasıl Hizmetler Sunuyor?

Aydın belediye sosyal tesisleri düğün için gerekli hizmetlerin çoğunu sağlıyorlar. Mekanların neredeyse hepsinde gelin ve damat hazırlık odaları mevcut. Düğün pastası ve seremoni hizmeti veren tesisler de bulabilirsin. Neredeyse bütün Aydın sosyal tesisler düğün menüleri, yemekli ve kokteylli seçenekler bulunduruyor. Bu yemekler veya kuru pasta gibi atıştırmalıklar günlük ve taze olarak hazırlanıyor.

Aydın sosyal tesis düğününü yemekli yapacaksan, titizlikle çalışan aşçıların çok lezzetli yemekler hazırladığını bilmelisin. Menü tadımı ve değişiklik imkanı sunan mekanlar da var. Bazı sosyal tesislerde vegan, vejetaryen, diyabet menü seçenekleri de bulunuyor. Servis ise yemekler soğumadan hızlıca yapılıyor. Böyle bir talebin olursa, mekanların bazılarına kendi anlaştığın catering firmasını da getirebilirsin.

Aydın sosyal tesisler düğünleri dahilinde müzisyen ve orkestra hizmeti de sunulabiliyor. Çoğu sosyal tesiste düğünün organizasyon sorumlusu ile planlanıyor; isteklerine uygun şamdanlarla ve çiçeklerle şık süslemeler yapılıyor. Başka bir organizasyon firmasıyla çalışmak istersen, dışarıdan da ekip getirebiliyorsun. Fotoğraf hizmeti sağlayan mekanlar bulunuyor ancak çoğuna kendi anlaştığın fotoğraf ekibini de getirebilirsin.

Aydın Sosyal Tesisler Düğün Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Aydın sosyal tesisler düğün ücretinin ne kadar olduğunu merak ediyorsan duyduğunda çok sevineceksin. Bu şehirdeki sosyal tesislerde ortalama yemekli bir düğün çok uygun fiyatla yapılabiliyor. En yüksek fiyatlı sosyal tesisler ise ortalamada seyrediyor. Fiyatlar kişi başı olduğu için davetli sayın arttıkça ödeyeceğin ücret de artış gösteriyor.

Nazilli ilçesi haricinde tüm ilçelerde çok uygun fiyatlı mekan bulabiliyorsun. Nazilli ilçesindeki sosyal tesis ise havuz başı mekan olduğu için fiyatı çok az daha yüksek. Uygun fiyatlı havuz başı sosyal tesis arıyorsan Söke ilçesine de göz atabilirsin. Kokteylli bir düğün gerçekleştirirsen daha uygun fiyatlı bir anlaşma yapabilirsin.

Yemekli menülerde, menü içeriği ne kadar çeşitlenir ve zorlaşırsa, fiyatta da o oranda artış olabiliyor. Aydın sosyal tesisler nişan veya kına gecesi dahil bir düğün yapmak istersen birden çok organizasyon yaptığın için fiyatta indirim yapabiliyorlar. Eğer düğün sezonu dışındaki aylarda organizasyon gerçekleştirirsen yine daha uygun fiyatlarla karşılaşabilirsin. Erken rezervasyonlarda fiyatlarda indirim yapılabiliyor.

Aydın Sosyal Tesisler Düğün Salonu Neye Göre Seçilir?

Aydın’da Sosyal Tesislerde Düğün Yapmanın Avantajları

Tüm Sosyal Tesisler