Bolu Restoran Düğünleri

0 restoran düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Bolu’daki Restoran Düğünleri

Doğal güzellikleri, şahane manzaraları, gölleri ve tarihi ahşap evleriyle ön plana çıkan Bolu’da düğün organizasyonunu gerçekleştirebileceğin pek çok mekan seçeneği bulunuyor. Şehirde düğün organizasyonları için hizmet veren restoranlar yer alıyor. Bu restoranların büyük bir kısmı şehir merkezinde hizmet sunuyor. Bolu düğün restoranları; Abant, Gerede, Mengen ve Mudurnu’da konumlandırılıyor.

Bolu yemekli içkili düğün opsiyonları olan şehirler arasında yer alıyor. Şehirdeki restoranların geniş bir fiyat skalası bulunuyor. Organizasyon yapabileceğin restoranların büyük bir kısmı bütçe dostu fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler sunuyor. Uygun fiyatlı mekanlar Bolu Merkez, Gerede ve Mudurnu’da konumlandırılıyor. Bu mekanlar maksimum 300 konuğa ev sahipliği yapabiliyor.

Bolu yemekli düğün mekanlarında butik konseptli organizasyonlar gerçekleştirebilirsin. Aile ya da arkadaşlar arasında samimi bir düğün organizasyonu yapmayı planlıyorsan, Bolu restoranlarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsin. Şehirdeki düğün restoranlarının büyük bir kısmı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Arzu ettiğin mevsimde dilediğin organizasyonu düzenleyebilirsin.

Şık bir salonda, kır bahçesinde, orman içinde veya göl kenarında; hayal ettiğin düğün organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Bolu düğün yemek yerlerinin büyük bir kısmı şehir ve doğa manzaralı. Fakat şehirde; orman, bahçe ve göl manzaralı restoranlar da bulunuyor. Özellikle göl manzarası olan düğün mekanları hem çiftlerden hem de konuklardan tam not alıyor.

Bolu Restoranda Düğün Fiyatları

Şehirde uygun, ortalama ve daha yüksek fiyatlar karşılığında hizmet veren düğün restoranları bulunuyor. Bolu yemekli düğün fiyatları genel anlamda cep yakmıyor. Uygun fiyatlı Bolu restaurant düğünü mekanları; Mudurnu, Gerede ve merkezde yer alıyor. Göl kenarında hizmet veren uygun fiyatlı düğün restoranları Mudurnu’da konumlandırılıyor. Bütçe dostu mekanlar açık ve kapalı davet alanlarında hizmet sunuyor.

Bolu yemekli düğün kişi başı fiyatları ortalamada seyreden restoranların da bulunduğu bir şehir. Ortalama fiyatlı düğün restoranları Abant ilçesinde yer alıyor. Buradaki mekanların 300 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Abant’ta konumlandırılan ortalama fiyatlı restoranların tamamı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor. Bu restoranlar; bahçe, doğa ve göl manzaralarıyla öne çıkıyor.

Bolu düğün yapan restoranlar arasında fiyatları ortalamanın bir tık üzerinde seyreden mekanların da olduğu bir şehir. Yüksek fiyatlı mekanlar Mengen’de bulunuyor. Şehir merkezinde yer alan restoranların maksimum 200 kişilik konuk kapasitesi oluyor. Şehir ve doğa manzarası bulunan yüksek fiyatlı düğün restoranları hem açık hem de kapalı davet alanlarında hizmet sunuyor.

Ödeyeceğin tutar; almak istediğin hizmete, davetli sayına ve menü seçimine göre değişiklik gösterebiliyor. Mekanların büyük bir kısmında kokteylli organizasyonlar yemekli organizasyonlara göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Düğün restoranlarının indirim ve kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlı bir organizasyon yapabilirsin. Erken rezervasyon imkanından yararlanarak bütçe dostu bir davet verebilirsin.

Bolu Restoran Düğünü Hizmetleri

Bolu’da ister yemekli istersen de kokteylli bir organizasyon gerçekleştirebilirsin. Restoranların büyük bir kısmı menü tadımı ile menüde değişiklik yapma imkanını çiftlerle buluşturuyor. Menülerde Bolu’nun kendine has lezzetleri ve Türk mutfağının sevilen yemekleri bulunuyor. Pasta, çerez, atıştırmalık, meşrubat gibi yiyecek ve içecek türleri davet alanları tarafından ikram ediliyor.

Şehirdeki düğün restoranlarının tamamı yetkili bir organizasyon sorumlusuyla birlikte çalışıyor. Dekorasyon ve süslemeler organizasyon sorumlusu tarafından yapılıyor. Restoranlar, çiftlerin arzu ettikleri konsepte uygun olarak süsleniyor. Çiftler düğün süreciyle alakalı birçok konuda organizasyon sorumlusundan yardım alabiliyor. Ayrıca çiftler dilerlerse dışarıdan farklı bir organizasyon ve catering firmasıyla da çalışabiliyor.

Bolu restoranlarının bir kısmı; fotoğrafçı, kameraman, ses sanatçısı, orkestra, müzisyen ve DJ ile birlikte çalışıyor. Düğün restoranlarında çoğunlukla ışık, ses ve sahne hizmetleri sunuluyor. Canlı müzik imkanı sunan mekanlar çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Bazı mekanlarda after party alanı bulunuyor. After party alanındaki DJ performansı ile eğlence iki katına çıkıyor.

Açık davet alanında hizmet veren düğün restoranları olumsuz hava koşullarına karşı önlemler alıyor. Kır bahçesinde ve göl kenarında konumlandırılan mekanlarda açılır-kapanır tavan ile tente sistemleri bulunuyor. Kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı salonlarda ise havalandırma ve klima sistemleri yer alıyor. Ayrıca Bolu düğün restoranlarının çoğunda; otopark, vale hizmeti ve engelli girişi bulunduğunu da belirtelim.

Bolu Yemekli Düğün Mekanlarının Avantajlı özellikleri

Tüm Restoran Düğünleri