Çanakkale Kulüpler ve Davet Alanları

0 kulüpler ve davet alanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Çanakkale’deki Kulüpler ve Davet Alanları

Çanakkale kulüpler ve davet alanlarını Ayvacık ve Merkez ilçelerinde bulabilirsin. Ayvacık, Merkez’e kıyasla daha fazla mekan seçeneğine sahip. Davet alanlarının bazıları deniz kenarında olduğu için manzaralı bir kutlama yapabiliyorsun. Çanakkale’de havuz başı düğünü yapılan kulüpler de bulunuyor. Buradaki mekanların büyük çoğunluğuna kolaylıkla ulaşabiliyorsun. Nadiren şehrin birazcık dışında yer alan mekanlar bulunabiliyor.

Çanakkale davet alanlarında 100-200 kişilik butik kutlamalar yapılabiliyor. Bunun yanı sıra 200-300 kişi kapasiteli mekanlar da mevcut. Davetli listeni biraz uzun tutma düşüncesindeysen, Çanakkale’de maksimum 750-1.000 kişilik davetler organize edilebiliyor. Kalabalık davetler için Merkez ilçesini tercih etmen gerekiyor. Bu mekanların ister açık istersen de kapalı davet alanlarında tüm sevdiklerini ağırlayabiliyorsun.

Çanakkale davet mekanlarının hepsinin nefis manzaralara sahip olması sayesinde güzel görüntüler yakalanabiliyor. Burada deniz ve boğaz manzaralı mekanların yanı sıra, doğayla iç içe olduğunu hissedeceğin tesisler de yer alıyor. Bazı mekanlar panoramik çekimler gerektirecek kadar eşsiz bir görüntüye sahip olabiliyor. Davet alanlarının birkaç tanesinde ağaçlarla çevrili bir düğün yapabiliyorsun.

Çanakkale’deki mekanlar çoğunlukla aynı anda açık ve kapalı davet alanlarına sahip. Bazı mekanlardaysa sadece açık alan bulunuyor. Dolayısıyla Çanakkale’de açık hava kokteyl mekanları her yerde var denebilir. Kapalı davet alanlarının kolonsuz ve ferah olması da oldukça dikkat çekici. Burada kalabalık bir düğün yaparken bile bunalmayacağını bilmelisin.

Çanakkale Kulüpler ve Davet Alanları Olanakları

Çanakkale düğün davet alanlarında şık bir organizasyon gerçekleştirebilmen için tüm ihtiyaçların düşünülerek hizmet paketleri oluşturuluyor. Mekanları kıyaslamana yardımcı olacak birkaç farklı hizmet var. Çanakkale kulüpler ve davet alanlarının hepsi menü tadımı yapma imkanı sunuyor. Bazı lezzetler içine sinmediyse değişiklik hakkı da tanıyorlar. Eklemeler veya çıkarmalar yaparak ikramları belirleyebiliyorsun.

Çanakkale kokteyl mekanlarının tamamının hizmet paketinde yemek servisini görebilirsin. Mekanların hepsi ikramları kendi mutfağında hazırlıyor ve ardından da servisini gerçekleştiriyor. Bazı tesisler sana catering firması getirme özgürlüğü tanıyor fakat çoğu mekan kendi şeflerine güvenmeyi tercih ediyor. Davetinin her detayıyla ilgilenmek üzere görevli organizasyon sorumluları da her mekanın hizmet paketinde bulunuyor.

Çanakkale’de kokteyl yapılacak mekanların hepsi dışarıdan bir etkinlik ekibiyle çalışmana anlayışla yaklaşıyor. Özellikle dekorasyon konusunda iş birliği yapmaya hazır olduklarını bilmelisin. Davet mekanlarının hepsi, kaliteli ekipmanlarla ışık, ses ve sahne düzenlemelerini gerçekleştirerek eğlenceli bir kutlama yapmanı sağlıyor. Tesislerin hepsinde otopark yer alıyor. Bazı işletmelerin vale hizmeti sunması, orayı öne çıkaran özelliklerden oluyor.

Çanakkale düğün davet mekanlarının bazılarında after party alanı bulunuyor. Kutlamalara bu alanda devam edebiliyorsun. Mekanların hepsinde müzik hizmeti veriliyor. Bazıları orkestra bazılarıysa DJ eşliğinde düğün yapmanı sağlıyor. Fotoğraf çekimi ise ortak olarak sunulan diğer bir hizmet. Düğününe farklı bir çekim ekibi getirmene müsaade eden mekanlar da var.

Çanakkale Davet Alanı Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Çanakkale kulüpler ve davet alanları fiyatları pek fazla cep yakmıyor. Burada mekanın konumuna, hizmetlerine ve davet edeceğin misafir sayısına bağlı olarak fiyatlar değişebiliyor. Çanakkale genelinde kulüplerin fiyatları ortalama olarak makul aralıkta seyrediyor. Çanakkale’de lüks davet alanı gezerken karşılaşacağın en yüksek fiyat aralığı ortalamanın biraz üzerinde oluyor.

Çanakkale davet alanları fiyatları mekanla yaptığın anlaşmanın hafta içi veya hafta sonu olmasına göre değişiklik göstermiyor. Yani Çanakkale’de hangi kulübü seçersen seç istediğin tarihte davet planlayabiliyorsun. Çanakkale davet alanı ve kulüplerinin hepsi kokteylli veya yemekli bir düğün yapma fırsatı sunuyor. Mekanlarda, kokteyl ve yemek menülerinin fiyatları birbirinden farklı.

Çanakkale uygun davet alanı bulmanın kolay olduğu bir yer. Bu yüzden düğün bütçenin bir kısmını balayına ayırabilirsin. Mekanların kokteyl paketleri biraz daha uygun fiyatlı oluyor. Örneğin; bazı davet alanlarında ortalamanın çok altında kokteyl ücretleriyle karşılaşabilirsin. Yemekli davetlerde ikramlara daha kolay karar verebilmek için menü tadımı yapabiliyorsun. Dilersen birkaç küçük dokunuşla menüleri kişiselleştirebilirsin.

Çanakkale’deki kulüplerde yöresel ve dünya mutfağından lezzetlerin yer aldığı menüler bulunuyor. Ana yemek için genellikle kırmızı veya beyaz et tercih ediliyor. Özel tarifler kırmızı et menüleri için kullanılırsa bir tık daha fazla ücret ödeyebiliyorsun. Tabaklarda yer alacak ara sıcaklar, soğuklar ve tatlılar da fiyatlarda belirleyici bir rol oynuyor denebilir.

Çanakkale’de Davet Alanı Nasıl Seçilir?

Çanakkale düğün kokteyl mekanları arasında kararsız kalmamanı ve kendin için en doğru seçimi yapabilmeni sağlayacak önemli noktalar var. Alkollü bir kutlama yapmak istiyorsan, bazı mekanların sınırlandırma getirdiğini bilmelisin. Dolayısıyla mekana bunu sorarak teyit etmen iyi olacaktır. Alkollü içecekleri dahil ettiğin menüler beklediğinden daha yüksek bir fiyat teklifine sebep olduysa, bütçe dostu bir mekan araştırması yapabilirsin.

Çanakkale kokteyl düğün mekanları yemek servisi ve müzik performansının sonlandığı saat bakımından farklılaşıyor. Mekanın after party imkanı yoksa ve sen geç saatlere kadar eğlenmek istiyorsan, müzik hizmetinin gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürmesi gerekebilir. After party alanı bulunan mekanlarda da ses sistemlerinin ne zamana kadar aktif olduğunu öğrenmen mantıklı olabilir.

Çanakkale kulüpler davet alanları genellikle kolonsuz olsa da bu özelliğe sahip olmayan mekanlarda oturma düzeninin titizlikle yapılması gerekiyor. Bu sayede her misafirin sahneyi görebilir ve mutluluğuna ortak olabilir. Ayrıca ışık ve ses sistemlerini düğünden önce deneyerek fikir sahibi olabilirsin. Neticede hiç kimse eğlenceli olmayan bir davet vermek istemez.

Çanakkale kulüpler ve davet alanlarını araştırırken mekanın müzik hizmetini hangi şekilde verdiğine de dikkat edebilirsin. Bazı tesislerde kendi çalma listen eşliğinde eğlenebilirken, diğerlerinde sanatçıların repertuvarına güvenmen gerekebiliyor. Bu yüzden seçtiğin şarkıların yankılanacağı bir mekan tercih edebilirsin. Fotoğraf ve video çekimlerini yapacak ekibin önceki çalışmalarına bakmanda da fayda var.

Tüm Kulüp ve Davet Alanları