Çanakkale Restoran Düğünleri

0 restoran düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Çanakkale’deki Restoran Düğünleri

Tarihi zenginliği, doğal güzellikleri ve içten insanlarıyla ön plana çıkan Çanakkale’de hayal ettiğin düğün organizasyonunu düzenleyebilirsin. Şehirde düğün organizasyonunu gerçekleştirebileceğin pek çok mekan türü bulunuyor. Düğün restoranları, çiftlerin ilgi gösterdiği mekanlar arasında yer alıyor. Çanakkale restoran düğünü mekanlarının büyük bir kısmı şehir merkezinde bulunuyor. Bazı restoranlar Biga ilçesinde de hizmet veriyor.

Çanakkale yemekli düğün mekanları manzaralarıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. Şehirdeki düğün restoranlarının; doğa, bahçe, panoramik, şehir, deniz ve boğaz manzarası bulunuyor. Özellikle deniz ve boğaz manzaralı mekanlar çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Çanakkale yemekli düğün mekanları; kır bahçesinde, deniz kenarında ve kapalı davet salonunda hizmet veriyor.

Çanakkale düğün yemek yerlerinin büyük bir kısmı ortalama fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler sunuyor. Fakat şehirde daha uygun fiyatlı düğün restoranları da bulunuyor. Şehir merkezinde, fiyatları ortalamanın üzerinde seyreden bir mekana rastlanmıyor. Düğün restoranlarının tamamında açık ve kapalı davet alanı opsiyonları bulunuyor. Böylece çiftler diledikleri mevsimde arzu ettikleri organizasyonu gönül rahatlığıyla düzenleyebiliyor.

Şehirdeki düğün restoranlarının büyük bir kısmı yüksek kapasiteli organizasyonlar için hizmet veriyor. Bu restoranlar Çanakkale Merkez ve Biga’da yer alıyor. Yüksek kapasiteli yemekli düğün mekanları tamı tamına 1.000 konuğa ev sahipliği yapabiliyor. Çiftler arzu ederlerse butik konseptli organizasyonlar da düzenleyebiliyor. Çanakkale 100 kişilik yemekli düğün mekanları şehir merkezinde konumlandırılıyor.

Çanakkale Restoranda Düğün Fiyatları Uygun mu?

Çanakkale yemekli düğün fiyatlarının genel anlamda bir hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz. Şehirdeki düğün restoranları uygun ya da ortalama fiyatlar karşılığında kaliteli hizmetler sunuyor. Fiyatları ortalamada seyreden mekanlar Çanakkale düğün restoranlarının büyük bir kısmını oluşturuyor. Ödeyeceğin tutarlar üzerinde etkisi olan birçok unsur bulunuyor. Bu unsurlar arasında menü seçimi ve davetli sayısı da yer alıyor.

Çanakkale yemekli içkili düğün organizasyonunu yapabileceğin bir şehir. Yemekli ve kokteylli düğün organizasyonları arasında fiyat farkları olabiliyor. Almak istediğin ek hizmetler ödeyeceğin tutara yansıyor. Düğün restoranlarının çoğu, çiftlerden ortalama fiyatlar talep ediyor. Çiftler erken rezervasyon sayesinde, mekanların sunduğu indirim ve kampanya olanaklarını değerlendirerek çok daha uygun fiyatlı bir organizasyon yapabiliyor.

Şehirde çok sayıda bütçe dostu düğün restoranı bulunuyor. Uygun fiyatlı düğün restoranları kişi başı 100 TL’den daha az bir miktar talep ediyor. Bu restoranların tamamı şehir merkezinde yer alıyor. Uygun fiyatlı düğün restoranlarının maksimum 400 kişilik konuk kapasitesi oluyor. Cep dostu düğün restoranlarında; doğa, şehir ve bahçe manzaraları öne çıkıyor.

Çanakkale yemekli düğün için kişi başı fiyatları ortalamada seyreden mekanların ön planda olduğu bir şehir. Ortalama fiyatlı mekanlar, Çanakkale Merkez ile Biga’da konumlandırılıyor. Bu ilçelerdeki düğün restoranları 1.000 konuğunu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Çiftlerin ilgi gösterdiği ortalama fiyatlı düğün restoranları deniz kenarında yer alıyor. Ortalama fiyatlar talep eden restoranlarda; şehir, doğa, deniz ve boğaz manzarası bulunuyor.

Çanakkale’de Düğün Yapan Restoranlarda Sunulan Hizmetler Neler?

Şehirdeki restoranlarda ister yemekli istersen de kokteylli bir düğün organizasyonu düzenleyebilirsin. Çanakkale nişan yemeği için restoranlarından hizmet alabileceğin bir şehir. Her türlü yemekli organizasyonun için buradaki restoranları tercih edebilirsin. Ön tadım yaparak menüye karar verebilirsin. Usta şefler, Türk mutfağının ve özellikle de Ege’nin sevilen lezzetlerini çiftler ve konuklar için hazırlıyor.

Çanakkale restaurant düğünü mekanlarının büyük bir kısmında ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. Mekan ışıklandırmalarını ve sahne kurulumunu restoranlar üstleniyor. Davet alanı ile masa ve sandalye süslemeleri organizasyon sorumlusu tarafından yapılıyor. Düğün restoranlarının neredeyse tamamı bir organizasyon sorumlusuyla birlikte çalışıyor. Çiftler arzu ederlerse dışarıdan farklı bir organizasyon ekibiyle de anlaşabiliyor.

Bazı mekanlar; fotoğrafçı, kameraman, vale, nedime, karşılama hostesi ve müzisyenlerle birlikte çalışıyor. Canlı müzik ve çekim ekibi gibi hizmetlerin bulunduğu düğün restoranları çiftler tarafından bir hayli ilgi görüyor. Şehirdeki restoranların büyük bir kısmında otopark bulunuyor. Ayrıca düğün restoranlarının neredeyse tamamında engelli bireyler için engelsiz giriş alanları da mevcut.

Her mekanın düğün paketi içeriği birbirinden farklı olabiliyor. Fakat yemek servisi düğün restoranlarının tamamında bulunuyor. Müzik ve yemek servisi çoğu restoranda gece yarısına kadar devam ediyor. Bazı düğün restoranları after party alanında gece yarısından sonra da hizmet veriyor. DJ performansının olduğu davet alanlarında dans ve eğlence sabahlara kadar sürüyor.

Çanakkale düğün restoranları hem açık hem de kapalı davet alanlarında hizmet veriyor. Kolonsuz kapalı salonlarda havalandırma ve klima sistemleri yer alıyor. Bu sistemler ile ferah ve havadar bir ortam yaratılmış oluyor. Açık davet alanları olası bir yağış ihtimaline karşı önlemler alıyor. Bu önlemler arasında; açılır-kapanır tavan ve tente sistemi gibi hizmetler bulunuyor.

Çanakkale Düğün Restoranları Nasıl Dekore Ediliyor?

Çanakkale restoranda düğün yapabileceğin mekanlarının farklı konsept ve tarzlarda dekore edilmesiyle de öne çıkıyor. Düğün restoranları genel olarak sade ve şık bir tarzda süsleniyor. Fakat daha ihtişamlı, modern veya otantik tarzda dekore edilmiş olan düğün restoranları da bulunuyor. Mekanların büyük bir kısmında beyaz, krem ve kahverengi tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor.

Deniz kenarında konumlandırılmış olan düğün restoranları; abartıdan uzak, sade ve doğal bir şekilde dekore ediliyor. Bu restoranlarda süslemelerin değil, manzaranın güzelliği ön plana çıkartılıyor. Deniz manzaralı mekanlarda beyaz, mavi ve mor tonları sıkça kullanılıyor. Mekandaki masa ve sandalyeler çiftlerin arzu ettikleri renklere göre süsleniyor. Masalara; çiçek, şamdan ve mumlar konuluyor.

Otantik tarzda dekore edilen düğün mekanlarında ahşap nesne ve objeler bulunuyor. Bu mekanlarda yeşil ve kahverengi tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor. Rengarenk çiçek süslemeleri mekanın her yerinde bulunuyor. Davet alanları küçük sarkıt lambalarla aydınlatılıyor. Masaların üstünde servis takımları ile şamdanlar yer alıyor. İnce beyaz tüllerle kaplı gelin tagları davet alanına güzel bir hava katıyor.

Tüm Restoran Düğünleri