Cunda Uygulama Oteli Hakkında

Cunda Adası Uygulama Oteli, Lale Adası’nın en güzel yerinde unutulmaz anılara ev sahipliği yapıyor. Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi altında çalıştırılan bu otel birçok etkinliği gerçekleştirmek için alan sağlıyor. Denize sıfır konumu ve hizmet aşkıyla birçok kişinin favorisi Uygulama Oteli Cunda. Bu imkanlardan faydalanmak isterseniz, Cunda Uygulama Oteli telefon üzerinden rezervasyon yapıyor.

Fiyat Teklifi Al

Cunda Uygulama Oteli Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Cunda Uygulama Oteli fiyatları devlet destekli bir tesis olması nedeniyle diğer yerlere kıyasla daha uygun fiyatlı.
 • Cunda Adası Uygulama Oteli fiyat aralığı yemekli ve kokteylli düğünler arasında değişkenlik gösteriyor.
 • Cunda Uygulama Oteli düğün fiyatları düğündeki menüler arasında da farklılaşıyor. Kırmızı et menüleri beyaz etten daha pahalı olarak sunuluyor.
 • Çocuk menüleri, vejetaryen menüler ve diyabet tabakları gibi ekstra tercihler fiyatta değişikliğe neden olabilir.
 • Yaz sezonunda ücretler diğer dönemlere kıyasla daha yüksek oluyor. Mayıs aynın başları ve Eylül aylarının sonları ise sezona dahil edilmiyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Cunda Uygulama Oteli
Açık ve Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 150 Min. 100 - Max. 250

Cunda Uygulama Oteli Düğün Paketleri

Cunda Uygulama Oteli düğün paketleri arasında yemek seçenekleri ve farklı mekan imkanları bulunuyor. Otelde Balıkesir ve Ayvalık için önemli ve fark yaratan yiyecekler sunuluyor. Görselliğe oldukça dikkat ediliyor. Menüde değişiklik imkanı da sağlanıyor. Bu kişiselleştirmeyi getiriyor. Ancak bu ayrıcalıklar sana uygun değilse dışarıdan catering firması getirerek iş birliği yapabilirsin.

Cunda Uygulama Oteli Düğün Salonu, kendi bünyesi içinde değişik mekan seçenekleri sunuyor. Kapalı salon ve havuz başı gibi iki farklı yerden birinde düğününü gerçekleştirebilirsin. Özellikle Balıkesir gibi hava durumunun ani şekillerde değişebildiği bir şehirde bu imkana sahip olmak kurtarıcı rol oynuyor. Yer seçimine göre müzik, sahne ve ses sistemleri farklılaşıyor.

Cunda Uygulama Oteli rezervasyon sürecinde size birçok imkan sunuyor. İlk olarak düğüne katılan kişilere müsaitlik durumuna göre konaklama seçeneği veriyor. Bu imkanı kullanabilmek için erkenden harekete geçmek ve rezervasyonların açıldığı zamanları kontrol etmek gerekiyor. Ayrıca bu uygulamadan çok kişinin faydalanması mümkün gözükmüyor. Daha yakın olduğun kişiler ve ailene bunu önermek işine yarayabilir.

Dekorasyon / Süsleme

 • Ayvalık Uygulama Oteli Cunda, geniş dans pisti imkanıyla ferah bir ortam sunuyor. Burada volkanlar gibi süslemeler ile ilk dansını taçlandırabilirsin.
 • Cunda Uygulama Oteli, Ayvalık sahilinin muhteşem esintisini alıyor. Ege havasını koruyan sofralar mekanın dekorasyonda imzası oluyor.
 • Balıkesir Ayvalık Cunda Uygulama Oteli şık ve rahat sandalyeleri ile konfor ve estetiği birleştiriyor.
 • Otel gelin ve damat için kürsü hazırlayabiliyor. Böylece düğün sürecinde gözler sende oluyor.
 • Masa üstleri için ayrıca aksesuar talebinde bulunabilirsin. Çiçek aranjmanı ve şamdan gibi dekorları organizasyon sorumlunla konuşarak halledebilirsin.

Müzik

Cunda Uygulama Oteli Ayvalık Balıkesir; ışık, ses ve sahne hizmeti sağlıyor. Mekanda çalacak şarkıları önceden belirlemek için otelle ve organizasyon sorumluları ile görüşmek gerekiyor. Ses ve müzik işlemlerini rganizasyon görevlileri ve Ayvalık Uygulama Oteli yorumlar. bu konuda anlaşmaya çok açık olarak belirtiliyor. Hayalindeki dans sürecine en uygun çalma listesini hazırlayarak bu hizmetten maksimum fayda sağlayabilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Ayvalık Cunda Uygulamalı Otel, dışarıdan fotoğrafçı getirmek için izin veriyor. Bu sayede düğününü istediğin fotoğrafçı ile ölümsüzleştirebiliyorsun. Ayrıca bu izinle beraber maddi anlamda sana en uygun yeri bulma şansına sahip oluyorsun. Fotoğraf dışında, düğün kaydı için de görüşmeni öneriyoruz. En güzel akşamlarından birine ait videoların elinde olması anıları ölümsüzleştirecek.

Otopark

Cunda Uygulama Oteli, şahsi araçlarıyla gelen konuklar için otopark imkanı sağlıyor. Bu sayede araçlar güvenli bir bölgede, kamera kaydı altında bırakılabiliyor. Hem düğün konuklarını hem de gelin ve damadı rahatlatacak bir ortam hazırlıyor. Otopark olmasına rağmen vale hizmeti bulunmuyor. Otoparktan da herhangi bir ücret istenmiyor. Bu durum güncellemeler ile değişebileceğinden haber almak gerekiyor.

Cunda Uygulama Oteli Diğer Organizasyonlar

Cunda Uygulama Oteli düğün dışında birçok etkinlik için de uygunluk sağlıyor. Kına geceleri, nişanlar, baby showerlar ve daha nice duygusal organizasyon burada gerçekleştirilebiliyor. Yıllardan beri bu tip organizasyonlar içinde yer aldıklarından profesyonel bir tavırla hareket ediyorlar. Kurumsal organizasyonlarda ise bu profesyonellik resmiyetle birleşiyor. Burada toplantılar ve iş yemekleri de veriliyor.

Alkışlarımız

 • Balıkesir Cunda Uygulama Oteli, denize karşı konumunun getirdiği esinti ve farklı hava durumlarına karşı olan tedbirleriyle takdirimizi kazanıyor. Düğün hava durumuna göre mekan değiştirebiliyor.
 • Ayvalık Cunda Uygulama Oteli, mekana organizasyon firmasından cateringe kadar farklı düğün hazırlığı şansı veriyor. Böylece yarattıkları özgür ortam takdire şayan.
 • Düğününü samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirmek istiyorsan, Cunda uygulama Oteli çok güzel bir seçim olacaktır.
 • Balıkesir sosyal tesisleri arasında uzun yıllardır hizmet veren bu kurum, oldukça profesyonel olması sebebiyle güvenimizi sağlıyor.
 • Cunda Uygulama Oteli, Balıkesir’e özgü birçok lezzetli seninle tanıştırıyor. Bu konuda verdikleri önem takdirimizi topluyor.

Cunda Uygulama Oteli Nerede?

Adres:Yeni Mahallesi, 15 Eylül Cad. No:8, 10400 Ayvalık/Balıkesir

Cunda Uygulama Oteli adres kaygısı yaşamamalısın. Balıkesir şehir merkezinden Ayvalık ve Cunda Adası'na ulaşım için merkezden kalkan minibüs ve otobüsler tercih ediliyor. İstanbul şehrinden gelecekler ise İDO feribotlarıyla Bandırma'ya, oradan da Ayvalık ve Cunda'ya geçiş yapmayı seçebilir. Havaalanı servisleri ve transfer araçları ise Balıkesir ve İzmir Havalimanlarından sıklıkla kalkmasıyla biliniyor.

Otelden itibaren İzmir şehir merkezine olan uzaklık 170 km, Balıkesir şehir merkezine olan uzaklık 141 km, Çanakkale şehir merkezine olan uzaklık 166 km ve Ayvalık ilçesine olan uzaklık sadece 4 km'dir. Çevrede birçok turistik yer bulunuyor. Bunlara görece daha yakındır. Şeytan Sofrası 14, Alibey Adası 7 ve Sarımsaklı Plajı 11.5 km mesafede.

Fiyat Teklifi Al