Denizli Polis Evi Hakkında

Denizli Polis Evi düğününü gerçekleştirebileceğin hesaplı organizasyon mekanları arasında yer alıyor. Kınıklı Denizli Polisevi; devamlı olarak güncellenen hizmetleriyle, zengin menü seçenekleriyle, ilgili ve güler yüzlü çalışanlarıyla ön plana çıkıyor. Şehir merkezinde yer alan polisevi, kapalı davet salonunda 400 konuğa kadar hizmet sunabiliyor. Burada hem kokteylli hem de yemekli organizasyonlar yapılabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Denizli Polis Evi Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Denizli sosyal tesisleri arasında yer alan polisevi, organizasyonunu burada yapmayı planlayan çiftlerden ortalamanın altında rakamlar talep ediyor.
 • Denizli Polisevi fiyatlarının bütçe dostu olmasıyla çiftlerin hem sevgisini hem de beğenisini kazanıyor.
 • Denizli Polis Evi düğün salonunda yemekli ya da kokteylli organizasyonlar son derece uygun fiyatlar karşılığında gerçekleştirilebiliyor.
 • Denizli Polis Evi düğün salonu fiyatlarını; çiftlerin konuk sayıları, talep ettikleri hizmetler, menü ve içecek seçimleri belirliyor.
 • Denizli Polisevi menüleri arasında ücret farklılıkları bulunuyor.
 • Denizli Polisevi rezervasyon imkanı sunarak, çiftlere fiyatlar konusunda çeşitli fırsatlar ve ödeme kolaylıkları sağlamayı da ihmal etmiyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Denizli Polis Evi
Açık Alan
Min. 100 - Max. 350 Min. 100 - Max. 350

Denizli Polis Evi Düğün Paketleri

Denizli Polisevi düğün paketlerinde yer alan hizmetler sürekli olarak yenileniyor. Hizmetler, profesyonel bir şekilde işini titizlikle yapan ekipler tarafından sunuluyor. Düğün planlamasıyla ve program akışıyla mekanın bünyesinde çalışan organizasyon sorumlusu alakadar oluyor. Çiftler arzu ederlerse dışarıdan farklı bir organizasyon firmasıyla da el sıkışabiliyor. Denizli Polisevi hizmetleri arasında şunlar da bulunuyor:

 • Yemek servisi
 • Işık, ses ve sahne hizmetleri
 • Vale hizmeti
 • Otopark
 • Müzik yayını
 • Menüde değişiklik yapma

Dekorasyon / Süsleme

Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet veren Denizli Polis Evinde yuvarlak ve büyük masalar çiftleri karşılıyor. Davet alanında beyaz örtüler üzerine altın sarısı giydirmeler tercih ediliyor. Tavanda kullanılan spot ışıklar salonun tamamını kolayca aydınlatıyor. Mermer zemin üzerine gruplandırılmış masalar istediğiniz şekilde konumlandırılabiliyor. Masaların yuvarlak ve büyük olması, on kişinin birlikte sohbet edebilmesine olanak tanıyor.

Müzik

Denizli Polisevi’nin şık davet alanı en güzel şekilde ışıklandırılıyor. Polisevi, sahne kurulum hizmetini tamamen kendisi üstleniyor. Kapalı davet salonunda, güçlü ses sistemleri ve kaliteli ekipmanlar yer alıyor. Müzik, davet salonunun her yerine eşit şekilde ulaşıyor. Hem çiftler hem de konuklar müziğin ve eğlencenin tadını 23:00’e kadar çıkarıyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Denizli Polisevi düğün fotoğraflarını ve videolarını çekecek profesyonel bir ekibe ihtiyacın olduğunu tahmin edebiliyor. Burası arzu ettiğin fotoğrafçıyla ya da kameramanla birlikte çalışmana son derece olumlu yaklaşıyor. Pek çok organizasyonunu düzenleyebileceğin Denizli Polisevi, çekim tarzı ve fiyat açısından sana hitap eden, beklentilerini karşılayan profesyonellerle el sıkışmanı öneriyor.

Otopark

Denizli Polisevi otoparkıyla hem çiftlerin hem de konukların araçlarına güvenli bir alan sağlıyor. Tesiste yer alan özel otopark, araç park etmek için kaybedilen zamanın önüne geçiyor. Denizli Polisevi’nde otoparkın yanı sıra vale hizmeti de yer alıyor. Tesisin girişinde bekleyen valeler, konukların araçlarını güzel bir şekilde park ediyor.

Denizli Polis Evi Diğer Organizasyonlar

Denizli Polisevi Kınıklı kapalı davet salonunda çeşitli organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Polisevinin anlaşmalı olduğu organizasyon sorumlusu; etkinliklerde, kutlamalarda, davetlerde, eğlencelerde ve toplantılarda görev alıyor. Nişan, bölge toplantısı, seminer, evlenme teklifi organizasyonu, açılış, mezuniyet töreni ve sünnet düğünü Denizli Polisevi’nde keyifli bir şekilde yapılabiliyor. Polisevini ziyaret ederek yerinde görmek, organizasyonlar hakkında detaylı bilgi almak gerekiyor.

Alkışlarımız

 • Denizli Polisevi’nin otopark ve vale hizmetleri davete kendi aracıyla katılacak olan konuklar açısından şahane!
 • Denizli Polisevi yemek konusunda oldukça titiz davranıyor. Özenle hazırlanan menüler ve ikramlıklar arasında seçim yapmak tamamen çiftlere bırakılıyor.
 • Denizli Polisevi fotoğrafların ve videoların için arzu ettiğin çekim ekibinden hizmet almana müsaade ediyor. Organizasyon sorumlusu, fotoğrafların için dilediğin konsepte uygun alanlar ve fonlar oluşturabiliyor.
 • Denizli Pamukkale’de konumlanan polisevinin organizasyon fiyatları herkesin bütçesine uyum sağlayabiliyor. Burada uçuk rakamlı hizmetlere rastlanılmıyor.
 • İşletmecilerin anlayışlı tavırları ve personellerin güler yüzlü olması hem çiftleri hem de konukları son derece memnun ediyor.
 • Sosyal tesiste engelli girişinin bulunduğunu da belirtelim.

Denizli Polis Evi Nerede?

Adres:Kınıklı Mah. Üniversite Cad. No:26 Kampüs Karşısı 20200 Pamukkale/Denizli

“Denizli Polisevi nerede?” sorusunu merak ediyor olabilirsin. Birçok organizasyona ev sahipliği yapan Denizli Polisevi Üniversite Caddesi’nde bulunuyor. Otomobil ve otobüs, polisevine rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğin araçlar arasında yer alıyor. 320 ve 450 numaralı otobüs hatları, Denizli Polisevi’nin yakınından geçiyor. En yakın otobüs durağı ile organizasyon mekanı arasında yaklaşık olarak 2 dakikalık yürüme mesafesi bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al