Elmacıoğlu İskender Melikgazi Hakkında

Elmacıoğlu İskender Kebap Melikgazi Kayseri’de nikah sonrası yemeği yapmak isteyen çiftlere kapılarını açıyor. Elmacıoğlu Et Lokantası damak zevkine önem veren ve sevdikleri ile uzun sohbetler etmekten hoşlanan çiftlerin bir numaralı tercihi oluyor. 4 mevsim boyunca mekanın kapalı alanında nikah yemeği gerçekleştirebilirsin. Güzel havalarda ise açık alanı tercih edebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Elmacıoğlu İskender Melikgazi Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Elmacıoğlu İskender menü fiyatları oldukça hesaplı olmaları ile öne çıkıyor. Elmacıoğlu Kayseri fiyatlarının şehir geneline göre uygun olduğunu söyleyebiliriz.
 • Düğün ve nikah yemeği yapan çiftler genellikle hafta sonunu tercih ettiği için bu günlerde mekana daha yüksek bir talep oluyor. Elmacıoğlu İskender fiyatları hafta içi daha uygun rakamlardan başlıyor.
 • Yaz ayları düğünler için daha sık tercih edildiği için Kayseri Elmacıoğlu’na olan talep artıyor. Nikah sonrası yemeğini kış aylarında planlayarak tasarruf edebilirsin.
 • Elmacıoğlu menü fiyatları tercih ettiğin yemeklere göre farklılaşıyor. Beyaz et tercih etmek genellikle kırmızı etli yemeklerden daha düşük fiyatlı oluyor.
 • Nikah yemeğin için Elmacıoğlu Kayseri’de özel menü oluşturmak, senden talep edilen fiyatı yükseltebiliyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Elmacıoğlu İskender
Açık Alan
Min. 50 - Max. 150

Elmacıoğlu İskender Kebap Restaurant 3 katlı ve oldukça geniş bir mekan. Bu 3 kat genelinde aynı anda toplam 300-400 kadar misafir ağırlanabiliyor. Nikah yemeğin için farklı kapasiteleri olan bu katlar arasından seçim yapabiliyorsun. Tüm konukların ile aynı yerde olabilmen için nikah yemeği gruplarında 50 ila 150 arası misafir kabul ediliyor.

Elmacıoğlu İskender Melikgazi Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Kayseri Elmacıoğlu İskender nikah sonrası yemek organizasyonunda ihtiyacın olan hizmetleri özveri ile sağlıyor. Seçeceğin alanda konuklarına uygun oturma düzeni planlayabilir, kalabalık bir organizasyon yapacaksan masaları numaralandırabilirsin. Sunulan nefis yemek servisi 23:30’da son bulurken, yemek sürecine ve sohbetine eşlik eden müzik hizmeti 00:00’a kadar devam ediyor.

Mekanda alacağın tüm hizmetler arasında öne çıkan tabii ki Elmacıoğlu İskender menü opsiyonları oluyor. Geleneksel Kayseri mutfağı en doğal hali ile masana taşınıyor. Profesyonel aşçılar, en kaliteli etleri kullanmaya özen gösteriyor. Ancak Kayseri Elmacıoğlu Restaurant yalnızca bir et lokantası değil; isteğin üzerine vejetaryen opsiyonlardan ve çocuk menüsünden de yararlanabiliyorsun.

İstersen nikah yemeğin için sana özel bir davet yemek listesi oluşturabilirsin. Mekanın sunduğu opsiyonları servis etmek istiyorsan da menü tadımı hizmetinden yararlanabilir, menü üzerinde istediğin değişiklikleri yapabilirsin. Elmacıoğlu Restaurant’ta en sık tercih edilen lezzetler iskender kebap, yağlama, Kayseri mantısı, yaprak sarma ve geleneksel incir ve ayva tatlıları oluyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Elmacıoğlu İskender Melikgazi taş duvarları ve şömine detayları ile vintage bir ambiyans yaratıyor. Aydınlatmada kullanılan sıcak renkler samimi bir ortam oluşturmaya yardım ediyor.
 • Mekanda yuvarlak ve büyük masalar kullanılıyor. Masalar ve etraflarındaki sandalyeler beyaz renk giydiriliyor. Dekorasyon için altın, pembe, kırmızı ve benzeri renklerde detaylar tercih edebilirsin.
 • Masalarda altın renkli ihtişamlı şamdanlar bulunuyor. Romantik bir yemek için mum ışığı tercih edebilir; açık alanda yemek düzenliyorsan, çiçek dekorasyonlarına yönelebilirsin.
 • Kendine özel bir konsept planlamak istiyorsan, mekan ile önceden iletişime geçmen ve sahip oldukları dekor opsiyonlarını öğrenmen gerekiyor.

Müzik

Elmacıoğlu İskender Kayseri’de yapacağın nikah sonrası yemeğine keyifli bir müzik eşlik ediyor. Müzik eşliğinde ailen ve arkadaşlarınla sohbet etmek unutamayacağın güzel anılar yaratmanı sağlıyor. Mekan kaliteli bir ses sistemine sahip. Bu sayede en sevdiğin şarkıları istediğin şekilde dinleyebiliyorsun. Beğendin şarkılar ile bir çalma listesi oluşturduğun takdirde mekan bu listeyi etkinlik boyunca çalabiliyor.

Fotoğrafçı

Elmacıoğlu İskender Melikgazi fotoğrafların için şık arka planlara sahip. İçeride çekeceğin fotoğraflar tuğla ve ahşap detayları ile retro bir hava kazanırken, bahçede çekilen fotoğraflarına şık bir şehir manzarası eşlik ediyor. Mekan kendi fotoğrafçısına sahip değil. Ancak dışarıdan bir fotoğrafçı ile anlaşarak organizasyon boyunca fotoğraf ve video hizmeti alabilirsin.

Otopark

Melikgazi Elmacıoğlu İskender 160 araçlık kapasitesi olan özel bir otoparka sahip. Bu sayede bütün misafirlerinin otopark ihtiyacı rahatlıkla karşılanabiliyor. Melikgazi Kayseri’nin merkezi ve kalabalık bir bölgesi olduğu için dışarıda özel araç park edecek yer bulmak zor olabiliyor. Elmacıoğlu İskender, özel otoparkı ile seni rahatlatıyor ve aracının güvende olduğundan emin olmanı sağlıyor.

Elmacıoğlu İskender Melikgazi Diğer Organizasyonlar

Melikgazi Elmacıoğlu İskender Restaurant nikah sonrası yemeği dışında birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyor. Kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, davet ya da resepsiyon için kaliteli yemek yiyebileceğin bir mekan arıyorsan Elmacıoğlu’na yönelebilirsin. Yıldönümü, doğum günü, evlilik teklifi, baby shower ve benzeri butik etkinlikleri de Elmacıoğlu İskender’de uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsin.

Alkışlarımız

 • Elmacıoğlu İskender Melikgazi kaliteli ısıtma ve klima sistemlerine sahip. Bu sayede 4 mevsim boyunca rahat hissederek etkinliklerini gerçekleştirebilirsin.
 • Nikah sonrası yemeğinin bitiminde mekanın ikramı olarak çay servisi yapılıyor. Bu ikram Elmacıoğlu’nun Kayseri restoranları arasında öne çıkarıyor ve çiftlerin övgüsünü topluyor.
 • Elmacıoğlu İskender küçük misafirlerini de unutmuyor. Sen ve konukların yemek yerken çocukların sıkılmaması için oyun parkı hizmeti veriliyor.
 • Samimi bir ortamda gerçekleşen keyifli sohbetler senin için önemliyse, Elmacıoğlu’nun sıcak ortamı aradığın ambiyansı yaratıyor.
 • Mekan kaliteli bir aydınlatma sistemine sahip. Bu sayede çekeceğin tüm fotoğraflar göz alıcı görünüyor.

Elmacıoğlu İskender Melikgazi Nerede?

Adres:Cumhuriyet Mah. Millet Cad. No:5. Melikgazi, Çarşı, Kayseri

Elmacıoğlu İskender Millet Caddesinde bulunuyor. Merkezi bir caddede bulunması sayesinde otobüs ve tramvay kullanarak Elmacıoğlu İskender adresine ulaşmak oldukça kolay. 146, 303, 444, 501 ve benzeri otobüsler ile Elmacıoğlu’na yürüme mesafesi bir uzaklığa ulaşabilirsin. Müftülük Önü Durağı’ndan 3 dakika, Cumhuriyet Meydanı’ndan ise 10 dakika yürüyerek mekana rahatlıkla varabilirsin.

Fiyat Teklifi Al