Erzurum Öğretmenevi Hakkında

Erzurum Öğretmenevi 12 Mart 1997’den beri bulunduğu binada hizmet veriyor. Otel ve konaklama imkanının yanında yeme içme sektöründe de kendinden söz ettiriyor. Restoran, lokal ve cafe olarak hizmet veriyor. Bunlar dışında; düğün salonu, kuaför, bilardo salonu ve toplantı salonlarına sahip olması da buranın çok tercih edilmesini sağlıyor. Birçok yere kıyasla sağladığı imkanlarla biliniyor.

Erzurum Öğretmenevi iletişim kanalları üzerinden randevu sağlıyor. Bu sayede fiyat konusunda bilgilendirme alabilirsin. Ayrıca burası şehir merkezinde yer aldığından kolayca ulaşım sağlamak mümkün. Tarihi ya da turistik yerlere kısa mesafede olan Erzurum Öğretmenevi Düğün Salonu, asla aklından çıkmayacak güzel hatıralarının ev sahibi olabilir. Tek yapman gereken Erzurum Öğretmenevi ile iletişime geçmek.

Fiyat Teklifi Al

Erzurum Öğretmenevi Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Erzurum Öğretmenevi fiyatları, diğer Erzurum sosyal tesislerine kıyasla uygun olmasıyla biliniyor. Birçok kişi burayı fiyatlarından dolayı takdir ediyor.
 • Erzurum Öğretmenevi düğün salonu fiyatları düğünün kokteylli ya da yemekli olmasına göre değişim gösteriyor. Yemekli düğünler, kokteylli düğünlere kıyasla daha yüksek oluyor.
 • Erzurum Öğretmen Evi fiyatları, yemekli düğünlerde de menü üzerinden değişiklik gösteriyor. Kırmızı et menüleri, beyaz et menülerinden ya da meze ikramından daha yüksek fiyatlı.
 • Erzurum Öğretmenevi ücretleri menü değişiklikleri ile paralel şekilde ilerliyor. Menüleri daha kapsamlı hale getirmek ücreti arttırıyor.
 • Çorba, salata, meze gibi eklemeler ile fiyatta farklılıklar oluşabiliyor. Ana yemek ve ara sıcak tabakları haricinde seçimler yapılabiliyor.
 • Soft içeceklerde çeşitlilik ve özel tercihler fiyatlar üzerinde etkiye sahip. İçecek miktarını arttırmak ya da mekanda bulunmayan taleplerde bulunmak fiyatı oynatabilir.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Erzurum Öğretmenevi
Açık Alan
Min. 100 - Max. 350 Min. 100 - Max. 350

Erzurum Öğretmenevi Düğün Paketleri

Yakutiye Erzurum Öğretmenevi düğün planlama konusunda birçok seçenek ve ayrıcalık sunuyor. Erzurum Öğretmenevi düğün organizasyonları için sorumlu bir kişi bulunduruyor. Bu nedenle dışarıdan organizasyon firması getirilmesine müsaade etmiyor. Yemek sunumu konusundaki ayrıcalıkları, menü değişimi ve menü tadımı olarak listeleniyor. Erzurum Öğretmenevi konaklama için de düğün sahiplerine yer sağlamak için rezervasyon açıyor.

Erzurum Öğretmenevi rezervasyon yoluyla bu ayrıcalıkların tamamına ulaşabilirsin. Mekanın sağladığı ışık, ses ve sahne hizmetleriyle eğlence hiçbir zaman sonlanmıyor. Bu mekan ile sevdiklerinle doyasıya gülebilir ve fotoğrafçı imkanı ile bu anların hepsini ölümsüzleştirebilirsin. Bu özelliklerin her biri düğün paketi içinde yer alıyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Erzurum Yakutiye Öğretmenevi çiftlere, düğünün kalabalıklığına göre yuvarlak ve dikdörtgen masa seçeneği sunuyor.
 • Gelin masası ve gelin tagı ile havalı bir ortam sağlanıyor. Gelin ve damat mekanın en güzel konumunda yer alıyor.
 • Işıklandırma konusunda da renk seçenekleri sunuluyor. Bu sayede düğünün temasına uygun ışıklandırma yapılıyor. Işık atmosferi oldukça etkiliyor.
 • Düğün organizasyonları sırasında süsleme olarak volkan, kar spreyleri ve konfeti patlatma gibi imkanlar bulunuyor.
 • Mekan gelin ve damadın isteği üzerine farklı konseptlere uygun şekilde süslemelerle hazırlanıyor. Sandalye örtüleri ya da ek ışıklandırmalar kullanılabiliyor.

Müzik

Öğretmenevi Erzurum, canlı müzik ile düğün sahiplerine eğlenceli bir ortam yaratıyor. Düğününe ve ortama uygun müzikleri seçerek düğününün hayallerindeki gibi olmasını sağlayabilirsin. Erzurum Öğretmenevi telefon üzerinden aranarak çalma listesi paylaşımı yapılabilir. Bu özelliği kullanarak isteklerini paylaşman düğün esnasında karışıklık yaşanmasını engelliyor. İlk dans müziğini seçebilmenin keyfini çıkarabilirsin.

Fotoğrafçı

Erzurum Öğretmenevi kendi fotoğrafçısına sahip. Kayıt ve fotoğraf işleri için bu fotoğrafçı ile görüşmek gerekiyor. Ayrıca mekana dışarıdan fotoğrafçı getirme şansı bulunmuyor. Bu durum birçok açıdan kolaylık sağlıyor. Güzel anların fotoğraflanıp saklanması için ayrıca vakit harcaman gerekmiyor. Düğün hazırlığı ve organizasyonu esnasında yaşayabileceğin gerginliğin hafiflemesine yardımcı oluyor.

Otopark

Yakutiye Erzurum Öğretmenevi, sahip olduğu otopark ile düğün sahiplerine kolaylık sağlıyor. Bu araç parkının vale imkanı bulunmuyor. Araçlar otoparkta güvenli şekilde park edebiliyor. Mekanın 24 saat aktif olan kapalı devre güvenlik kameraları da bu durumu güçlendiriyor. Büyükşehirlerdeki park sorunundan kaçmak ve içine sinen bir ortama sahip olmak için Erzurum Öğretmenevi’ni tercih edebilirsin.

Erzurum Öğretmenevi Diğer Organizasyonlar

Erzurum Öğretmenevi kına gecesi için de hizmetler sunuyor. Üstelik düğün dışındaki organizasyonları yalnızca kına gecesi ile sınırlı değil. Nişan, parti, sünnet düğünü, baby shower gibi özel anlarında da ev sahipliği yapabiliyor. Bunlar dışında da kurumsal etkinlikler, davetler, resepsiyonlar ve mezuniyet törenleri gibi etkinler için uygun ortam sağlıyor.

Alkışlarımız

 • Erzurum Yakutiye Öğretmenevi yüksek tavanlı salonu ile alkışlarımızı alıyor. Mekan bu sayede herkesin dans ettiği etkinliklere ev sahipliği yaparken ferahlığı koruyabiliyor.
 • Erzurum geleneklerine uygun düğün için müzik ve yemek konusunda yardımcı oluyor, ayrıcalık sağlıyorlar.
 • Gelin ve damadın çıkışı için yapılan müzikli ve ışıklı organizasyonu en iyi Erzurum Öğretmenevi yorumlar.
 • Şehir manzarasına sahip Erzurum Öğretmenevi, çoğu zaman boğulduğumuzu hissettiren şehir içinin ne kadar güzel bir ortam yaratabileceğini gösteriyor. Şehre bakış açısını değiştiren manzarası sayesinde beğenimizi topluyor.
 • Kına gecesi, nişan ve düğün gibi evliliğine dair bütün etkinlikleri paketler sayesinde daha uygun fiyata burada gerçekleştirebilirsin.

Erzurum Öğretmenevi Çift Yorumları

Mehmet Bey: “300 kişilik ikramlı bir düğün gerçekleştirdik ve genel olarak memnun kaldık diyebilirim. Mekan çok merkezi bir yerde yer alıyor ve diğer mekanlara göre daha ekonomik bir mekan zaten bu yüzden burasını tercih ettik. Müzik de güzeldi, mekanı tavsiye ederim.”

Zeynep Hanım: “Hizmet Kalitesi, ürün Performansı, personel-ekip, profesyonellik, güvenilirlik, beğendiğin özellikler, fiyatlandırma politikası, ilgi, yaklaşım her şey süperdi.”

Erzurum Öğretmenevi Nerede?

Adres:Lalapaşa Mahallesi, Çaykara Caddesi, 25100 Yakutiye/Erzurum

Erzurum Öğretmenevi adres bilgisi yeterli gelmediyse, tarif için yakın konumlardan bahsedebiliriz. Yakutiye Medresesi ve Atatürk Evi buraya beş dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca Erzurum Öğretmenevi, Palandöken Kayak tesisine araçla 10 dakika, havalimanına ise 20 dakika mesafede bulunuyor. Şehir içinden düğüne katılacak konuklar da toplu taşıma ile buraya ulaşabilirler.

Fiyat Teklifi Al