Gönül Vip Adres: Kozan Cad. Dadaloğlu Kavşağı No:1 Yüreğir / Adana
Gönül Vip Telefon: 0850 532 7935

Fiyat Teklifi Al

Gönül Vip hakkında

Adana Gönül Vip, sunduğu geniş hizmet yelpazesi ve ilgili tavrıyla müşteri memnuniyeti hayli yüksek olan bir mekan. Adana’da, istediğin düğünü yaparken aynı zamanda yer sıkıntısı çekmeden tüm konuklarını ağırlayabileceğin bir salona sahipler. Mekanın sunduğu hizmetlere göre içeriği şekillenen farklı düğün paketleri bulunuyor. Daha detaylı bilgi yazımızın devamında seni bekliyor.

Gönül Vip düğün fiyatları

 • Gönül Vip düğün fiyatları yukarıdaki tabloda minimum değerlerle yer alıyor.
 • Düğünün yemekli ya da kokteylli düzenlenecek olmasına göre biçilen fiyatlar değişiyor.
 • Ayrıca, hafta sonu ve hafta içi yapılacak düğünler için biçilen fiyatlar farklı.
 • Mekanın sunduğu hizmetler göz önünde bulundurulduğunda fiyatlarının gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz.
 • Fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklaman yeterli!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 300-400 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi

Gönül Vip düğün paketleri

Hazırladıkları düğün paketleri içinde pek çok hizmet verildiğini söyleyebiliriz. Mekan tahsis ettiği organizasyon sorumlusuyla düğününün her detayıyla yakından ilgileniyor ve her şeyin tam istediğin gibi olmasını sağlıyor. Organizasyon üstlenilebildiği gibi dilersen senin için organizasyon firmasıyla da anlaşılabiliyor. Mekan içinde kadın-erkek mescit, çocuk bakım odası, gelin odası, otopark gibi alanlar da bulunuyor.

Mekan istersen yemek servisi yapıyor istersen catering firmasıyla anlaşıyor. Menüde değişiklik yapabileceğin için menüler tamamen isteğine göre şekilleniyor. Servis 22:00’ye kadar sürerken müzik 23:30’da sona eriyor. Mekanın ses, ışık ve sahne hizmeti verdiğini de söyleyelim. Alkol servisi bulunmayan salonda, havai fişek ve benzeri gösteriler de yapılmıyor. Mekana evcil hayvan kabul edilmediğini de ekleyelim.

Dekorasyon ve süsleme

 • Davet alanında beyaz rengin hakim olduğunu söyleyebiliriz.
 • Beyaz duvarlar, gold süslemeler ve büyük aynalarla süslenmiş. Kristal avizeler tercih edilmiş.
 • Yuvarlak beyaz masalar, dört kollu şamdanlar ve renkli çiçek demetleriyle süslenmiş.
 • Masa düzeni, mor tüllerle süslenmiş beyaz sandalyeler ile tamamlanıyor.
 • Gelin ve damadın oturacağı bir platform bulunuyor.
 • Platforma, kapitone sandalyelerle birlikte büyük çiçek buketleriyle süslenmiş beyaz bir nikah masası yerleştirilmiş.
 • Sık, zarif ve lüks bir dekorasyon olduğunu söyleyebiliriz.

Müzik

Sevdiklerinle eğlencenin doruklarına ulaşacağınız düğün gününde mekan bunun için elinden gelen tüm imkanları kullanıyor. Öncelikle ses, ışık ve sahneyi düzenleme hizmeti verdiklerini de belirtelim. Müziğin saat 23:30’a dek sürdüğünü de söyleyelim. Dahası, davet alanında geniş bir pist yer alıyor. Böylece, ferah bir ortamda doya doya gönlünce eğlenebileceksin.

Düğün fotoğrafçısı

Mekan genel olarak ferah bir atmosfere sahip. Geniş pisti, kolonsuz davet alanlıyla düğün fotoğrafların için iyi bir fon oluşturuyor. Beyazın hakimiyeti içindeki davet alanında tüm sevdiklerin ve ailenle düğün gününün en güzel ve özel anlarını ölümsüzleştirebilirsin. Mekan doğrudan fotoğrafçı hizmeti sunmuyor fakat dilersen organizasyon firmasıyla anlaşıyorlar. Firmanın getireceği fotoğrafçıyla anlaşılması mümkün.

Otopark

Gönül Vip Balo Düğün Salonu böyle özel günlerde özellikle daha çok sıkıntı olabilecek park yeri meselesini de hallediyor. Mekana özel araçla gelecek konukların, düğün gününde park yeri sorunu yaşamayacaklar. Gönül Vip, misafirlerin için yaklaşık 50 araç kapasiteli bir otopark hizmeti sunuyor. Böylece, hiçbir konuğun park yeri sorunu yaşamadan rahatça düğüne katılım gösterebiliyor.

Gönül Vip diğer organizasyonlar

Gönül Vip Adana’da kulüpler ve davet alanları içinde genellikle düğün organizasyonlarıyla öne çıkan bir mekan olsa da sunduğu hizmet bunula sınırlı değil. Mekan; nişan, kına gecesi, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Gönül Vip’nin diğer organizasyonları için fiyat teklifi almak istersen aşağıdaki butona tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Gönül Vip Balo Salonu, düğün paketlerine pek çok hizmeti dahil ediyor.
 • Tüm davetlilerini rahatça ağırlaman mümkün. Mekanın davet alanı gayet geniş.
 • Yemek servisi için profesyonellerle çalışmaları ve menülerine büyük özen göstermeleri çok iyi.
 • Menüde değişiklik imkanı olması gayet avantajlı.
 • Mekan, istersen catering firmasıyla anlaşabiliyor.
 • Organizasyon firmasıyla anlaşılabildiği gibi mekan da organizasyon sorumlusu da tahsis ediyor.
 • Gönül Balo Salonu Adana; çocuk bakım odası, gelin odası ve otopark gibi alanlara da bünyesinde ev sahipliği yapıyor. Böylece her ihtiyaca yönelik alan bulunuyor.

Gönül Vip çift yorumları

Begüm & Tolga: ”Tek kelimeyle mükemmel bir işletme. Nişanımızda tercih ettik ve iyi ki dedik. Personellerin ilgisi çok iyiydi, çok ilgililerdi ve çok memnun kaldık her şeyden. Uzak olmasına rağmen risk alıp tercih ettik ve şiddetle tavsiye ediyoruz, mutlaka gidin görün ve değerlendirin.”

Gülizar & İbrahim: ”Düğünümüzü burada yaptık çok memnun kaldık. İkramları müzikleri her şey mükemmeldi. Şiddetle tavsiye ediyorum. Kalitesine nazaran fiyatları da oldukça iyi arkadaşlar.”

Gönül Vip nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Kozan Cad. Dadaloğlu Kavşağı No: 1 Yüreğir / Adana

Telefon: 0850 532 7935

Gönül Vip Düğün Salonu nerede sorusunun cevabını yukarıdaki kutucukta bulabilirsin. Salona özel araçla rahatlıkla ulaşabileceğin gibi toplu taşıma da tercih edebilirsin. Otobüs ya da tren kullanarak ulaşmak mümkün. Otobüs ile ulaşmak istersen 110,113, 114 ya da 118 hatlarından birini; tren kullanacak olursan B63 hattını tercih edebilirsin. Daha detaylı bilgi için Gönül Vip Adana’yla iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.