Kırklareli Restoran Düğünleri

0 restoran düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Kırklareli’ndeki Restoran Düğünleri

Kırklareli, Trakya’nın gerek doğası gerek tertemiz havası ile büyüleyen ilçelerinden. Renkli bir mozaik gibi birçok kültüre ev sahipliği yapan, bu sayede türlü çeşitliliği içinde barındıran bu eğlenceli şehir; özellikle düğün, sünnet ve kına gibi birçok organizasyonu gerçekleştirmek için çok uygun. Bu organizasyonlarını gerçekleştirmek için burada otellerden kır bahçelerine birçok mekan çeşidi bulabilirsin.

Organizasyon yaparken doğanın tadına var diye, Kırklareli düğün restoranlarının genellikle hem açık hem de kapalı alanları mevcut. Az sayıda sadece açık veya sadece kapalı salonlar da var. Buradaki mekanların çoğunda bahçe ve çim alan bulunuyor. Kırklareli düğün yemek yerleri özellikle şehirden ve stresten uzakta, samimi ve sıcak düğünlere ev sahipliği yapmak için ideal.

Daha butik organizasyonlara uygun olan Kırklareli nişan yemeği için restoran seçenekleri, genellikle çok yüksek kapasitelerde olmuyor. Buradaki mekanların çoğu 300-400 kişilik kapasiteye sahip. Bu salonlardan daha yüksek kapasitede restoran ise bulunmuyor. Ama istersen 200-300 kişilik de birçok mekan bulabilirsin. “Benim çok az davetlim var.” diyorsan 50-100 kişilik mekanlar da senin için uygun olacaktır.

Uzun saatler devam eden Kırklareli yemekli düğünlerinde servis genellikle 23:30’dan önce bitmiyor. Bu düğünlerde ise müzik ortalama saat 00:00’a kadar devam ediyor. Mekanların çoğu Lüleburgaz ilçesinde bulunuyor. Ancak istersen Merkez, Demirköy ve Babaeski ilçelerinde de düğün yapmak için restoran bulabilirsin. Kırklareli düğün yapan restoranlar arasında şehir merkezinde olanlar kadar uzakta yer alanlar da var.

Kırklareli Restoranda Düğün İçin Sunulan Hizmetler

Kırklareli’de restoran düğünü yaparsan organizasyonunu nasıl planlayacağını düşünmene gerek yok. Bu işi senin yerine yapması için her mekanda organizasyon sorumlusu mevcut. Bu organizasyon sorumlusu senin isteklerin doğrultusunda süsleme hizmeti de veriyor. Eğer aklında farklı bir süsleme konsepti varsa, dışarıdan anlaşacağın bir organizasyon firmasıyla da çalışmana bütün restoranlar izin veriyor.

Davet menülerinde ise Trakya’nın eşsiz lezzetlerinden birçok çeşit arasından seçerek kendi menünü yaratabiliyorsun çoğu restoranda. Bu yemeklerin hepsi taze ve doğal ürünlerle hazırlanıyor. Restoranların hepsi menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sağlıyor. Kokteylli menü seçmek istersen, pasta veya atıştırmalık gibi içeriklere sahip menülerden birini de tercih edebilirsin.

Kırklareli restaurant düğününde pasta kesme hizmeti veren mekanlar da mevcut. Birçok restoran müzik hizmetini de düğün dahilinde sunuyor. Bu müzik hizmetini canlı müzik şeklinde sağlayan restoranlar da var. Bu restoranların neredeyse çoğunda oldukça kaliteli ses ve sahne sistemleri mevcut. Ayrıca bu davet alanlarına düğün günün için fotoğraf ve video ekipleri de getirebilirsin.

Kırklareli Restoran Düğünü Fiyatları Nasıl?

Kırklareli yemekli düğün fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyorsan; öğrendiğinde seni hem şaşırtıp hem de mutlu edeceğini söyleyebiliriz. Bu şehirde restoranda düğün yapmak gayet uygun fiyatlı. Ortalama Kırklareli yemekli düğün kişi başı fiyatları asla cep yormuyor. Tabii ki paketlere göre farklı fiyatlar sunan birçok mekan bulunuyor. Kırklareli restoran düğün fiyatlarını etkileyen ise birçok etken bulunuyor.

Kırklareli yemekli içkili düğün restoranlarında, alkollü menüler daha yüksek maliyetli olduğu için fiyatlar artabiliyor. Eğer yapımı daha kolay ve maliyetsiz yemeklerin olduğu bir menü seçersen, fiyat daha uygun olacaktır. Beyaz ve kırmızı etli menüler arasında da fark bulunuyor. Çok daha uygun fiyatlarla düğün yapmak istersen misafirlerine özel mekanların leziz kokteyl menülerinden birini de seçebilirsin.

Bu restoranlar arasından bahçeli ve çim alana sahip mekanlar biraz daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Ayrıca Babaeski ve Lüleburgaz ilçelerinde de fiyatlar Demirköy ve Merkez ilçelerindeki restoranların fiyatlarından biraz daha yüksek. Ancak hızlı davranıp mekanla şimdiden anlaşmanı öneriyoruz. Ne kadar acele edersen o kadar güzel erken rezervasyon indirimi alabilirsin.

Kırklareli Yemekli Düğün Mekanları Nasıl Seçilmeli?

Kırklareli’nde Restoran Düğünü Yaparken Dikkat Etmen Gerekenler

Tüm Restoran Düğünleri