Konya Öğretmen Evi Hakkında

Öğretmenevi Konya, uygun fiyatları ve kamu çalışanlarına sunduğu ekstra ayrıcalıklarla beğeni topluyor. Burası Konya’nın merkez üç ilçesinden birinde yerleşmiş olup şehirle bağını koparmıyor. Konya Öğretmenevi rezervasyon konusunda da planlı ilerleyişi ve sunduğu ayrıcalıklarla birçok kişi tarafından seviliyor. Daha uygun fiyatlı bir şekilde, nezih ve güzel bir düğün için ideal mekan Konya Karatay Öğretmenevi.

Fiyat Teklifi Al

Konya Öğretmen Evi Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
 • Konya Öğretmenevi Karatay, hafta içi ve hafta sonunda aynı fiyatları çiftlere sunuyor. Herhangi bir fark oluşmuyor.
 • Konya Karatay Öğretmenevi fiyatları açık hava ve kapalı mekan kullanımında değişiklik göstermiyor. Ancak iki kısmın kapasitesindeki değişiklikler nedeniyle düğün şeklinize özel fiyat farkları oluşabilir.
 • Karatay Öğretmenevi düğün fiyatları kokteylli ve yemekli olarak ikiye ayrılıyor. Kokteylli düğünler, yemekli düğünlerden daha uygun fiyatlarda gerçekleştiriliyor.
 • Konya Öğretmenevi fiyatları, diğer birçok Konya sosyal tesislerinde olduğu gibi rezervasyon yaptığınız tarihe göre değişmiyor. Uygun aralık bulunduğu takdirde fiyatlandırma aynı devam ediyor.
 • Konya Öğretmenevi düğün salonu fiyatları diğer mekanlara kıyasla uygun sayılıyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Konya Öğretmen Evi
Açık ve Kapalı Alan
Min. 200 - Max. 875 Min. 200 - Max. 4500

Konya Öğretmen Evi Düğün Paketleri

Konya Öğretmenevi hizmetleri çeşitlilik gösteriyor. Sana ve düğününe uygun olan seçenekleri birleştirdiğin paketler oluşturabilirsin. Ayrıca Konya Öğretmenevi yorumlar üzerinden değerlendirildiğinde, düğün hizmetlerinin oldukça kaliteli olduğu gözükmekte. Konya Öğretmenevi Alaaddin çevresindeki diğer düğün salonlarıyla benzer düğün paketlerini sunuyor. Sunduğu fiyatlardan ve kaliteli hizmet anlayışından dolayı burayı tercih edebilirsin.

 • Mekan, dışarıdan organizasyon firmaları ile anlaşmaya izin veriyor.
 • Eğer dışarıdan bir firma ile anlaşmazsan, mekanın kendine ait bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Rahatça bu kişiden yardım alabilirsin.
 • Işık, ses ve sahne hizmetleri konusunda hizmet sağlıyor. Ayrıca organizasyon firmasıyla çalışarak bu imkanları değiştirebilirsin.
 • Menüde değişiklik yapma imkanı bulunuyor. Farklılaştırılmış menü alternatifleri üretebilirsin.
 • Düğün pastası için burayı tercih edebilirsin. Düğün paketlerinin içeriğine pasta da eklenebiliyor.
 • Konya'nın meşhur düğün pilavı burada ikram ediliyor. Tercihe göre menünde bu lezzeti de bulundurabilirsin. Mekan bu servisiyle meşhur.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik yapma seçenekleri ile çocuklar ve özel beslenme ihtiyacı olan konukların için görüşebilirsin.
 • Düğün hizmetlerinde gün sınırlandırması bulunmuyor. Haftanın her günü burayı tercih edebilirsin. Konuklarının uygunluğunu göz önünde bulundurabilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Konya Öğretmen Evi farklı renklerde kurdeleler ile sandalyeleri süsleyebiliyor.
 • Mekanın sahip olduğu ihtişamlı gelin ve damat kürsüsü görenleri büyülüyor.
 • Mekanın içerisinde hiç kolon bulunmuyor. Bu sayede konuklar birbirlerini rahatça görebiliyor ve düğün esnasında kopukluklar yaşanmıyor.
 • Geniş bir dans pistine sahip olması nedeniyle bütün konuklar rahatça dans edebiliyor.
 • Servislerde çatal, kaşık ve bıçak konumlarına; tabak seçimlerine ve peçete konmasına oldukça dikkat ediliyor.
 • Düğünler bahçe manzarasını gören salonda yapılıyor. Romantik bir görünüm sağlıyor. Konukların temiz havayı buradan rahatça alabiliyor.

Müzik

Konya Öğretmenevi çalgı ve sanatçı konusunda imkanlar sunuyor. Bu doğrultuda isteğin üzerinden seçim yapmalısın. Ayrıca dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışıyorsan, onların sunduğu seçenekleri de değerlendirebilirsin. Sahne ve ses için ayrılmış yerleri olan ve gerekli ekipmana sahip olan mekan müzik konusunda aradığını bulmanı vadediyor. Oyun havaları ya da ilk danslar için uygunluk sağlıyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Konya Öğretmenevi düğün salonu, kendi fotoğrafçısına sahip olduğundan dışarıdan fotoğrafçı getirilemiyor. Düğün fotoğrafları ve kayıtları mekanın anlaşmalı olduğu profesyonel fotoğrafçı tarafından ayarlanıyor. Konya Öğretmenevi fotoğraflar konusunda da hızlı bir hizmet sağlıyor. Konukların düğün sonunda basılmış fotoğraflarına hemen ulaşabilir. Mekanda bulunan fotoğrafçı, bunun gibi kolaylıklarıyla düğünün üzerine düşünmen gereken konulardan birini azaltıyor.

Otopark

Konya Öğretmen Evi kendi ücretsiz otoparkına sahip. Özellikle merkez bir ilçede yer aldığından bu özellik çok önemli bir yer tutuyor. Konukların özel araçlarını koyabilecekleri yer sayısının sınırlı olduğu büyük şehirlerde otopark kurtarıcı oluyor. Şahsi araçla ulaşım yapan konuklar için 50 araçlık kapasite bulunuyor. Mekan, otopark içinde ayrıca bir vale hizmeti sunmuyor.

Konya Öğretmen Evi Diğer Organizasyonlar

Konya Öğretmen Evi düğün dışında da organizasyonlar yapmanıza olanak sağlıyor. Kına gecesini de burada gerçekleştirerek düğününle birleştirebilirsin. Konya Öğretmenevi telefon üzerinden yapacağınız görüşmeyle bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca nişan, sünnet düğünü gibi etkinlikler için de burayı tercih edebilirsin. Konya Öğretmenevi iletişim adresleri üzerinden farklı organizasyonlar için ayrılmış kapasiteleri ve fiyatları öğrenebilirsin.

Alkışlarımız

 • Konya Öğretmenevi yorumlar üzerinden olumlu dönüşlere sahip. Kapasitesinin her türlü düğün ve organizasyon için yeterli olması oldukça seviliyor.
 • Konya Öğretmen Evi sunduğu Konya düğün pilavı ile bütün konukları bir lezzet şölenine davet ediyor. Yöresel tatların önemini herkese hatırlatıyor.
 • Konya Öğretmen Evi Alaaddin Tepesi, Karatay gibi birçok önemli yere yakın olduğu için gelen konuklara gezme imkanı da sağlıyor.
 • Konya Öğretmen Evi’nde yer alan bir erkek kuaförü ve bir kadın kuaförü önemli bir ihtiyacı gideriyor. Bu imkana çok kısıtlı yerlerin sahip olduğu düşünülürse, ayrıca bir alkışı hak ediyor.
 • Mekanın uzun yıllardan beri hizmet vermesi ve bu konudaki tecrübeleri takdirimizi alıyor.

Konya Öğretmen Evi Nerede?

Adres:Konya Öğretmenevi ve A.S.O. Müdürlüğü: Şems-i Tebrizi Mh. Mazhar Babalık Sk. No:3 Karatay Konya

Konya Öğretmenevi adres açısından oldukça avantajlı. Konya tramvayından Alaaddin durağında indikten sonra yalnızca beş dakikalık bir mesafede. Ayrıca Konya’nın imza yerlerinden olan Alaadin Tepesi ile karşılıklı sayılacak bir konumda bulunuyor. Alaaddin otobüs duraklarına giden herhangi bir otobüsle de rahatça ulaşım sağlayabilirsin. Şahsi aracın ile de buraya kolay şekilde ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al