Konya Restoran Düğünleri

0 restoran düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Konya’da Restoran Düğünleri

Etli ekmeği, bamya çorbası, fırın kebabı... Konya’da eğer yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istersen misafirlerine sunabilmen için onlarca yöresel yemekten istediğini tercih edebilirsin. Bu şehirde, istediğin her özel güne uygun organizasyonu da gerçekleştirebileceğini söylemeden geçmeyelim. Düğünlerden kına gecelerine, partilerden baby showerlara; sana ve organizasyonuna uygun bir mekan muhakkak bulunuyor.

Eğer güzel bir düğün yapmak istiyorsan, Konya’da karşına seçebileceğin çok fazla seçenek çıkıyor. Düğününü ister bir otelde ister bir kır mekanında istersen salonlarda veya birçok farklı mekanda gerçekleştirebilirsin. Ama konuklarına Konya’nın enfes yemeklerini tattırmak istediğin, samimi ve sıcak bir organizasyon düşünüyorsan; Konya restoranda düğün seçenekleri senin için ideal olacaktır.

Konya’da en çok restoran bulabileceğin ilçeler Akşehir ve Selçuklu. İstersen Ereğli ve Meram ilçelerinde de mekan bulabilirsin. Mekanların yarısı kadarı kolay ulaşılabilir merkezi noktalarda bulunuyor. Neredeyse hepsi hem açık hem kapalı alanlara sahip. Az da olsa açılır-kapanır tavana sahip mekanlar da mevcut. Bazılarında ise bahçe, balkon ve teras da bulunuyor.

Mekanların kapasiteleri hakkında endişelenmene gerek yok. 100-200 kişilik butik restoranlar bulabileceğin gibi 1000-2000 kişilik Konya yemekli düğün mekanları bulabilmen de mümkün. Bu restoranların arasında kolonsuz ve yüksek tavanlı olanlar da bulunuyor. Göl, park, bahçe ve doğa manzaralı çok fazla restoran bulabiliyorsun. Bu mekanlarda servis 23:00’e kadar sürerken, müzik de genellikle 00:00 civarında bitiyor.

Konya Restoran Düğünü Dahilinde Sunulan Hizmetler

Konya’da düğün yapan restoranlar, düğününe özel yemeklerde oldukça iyiler. Konya usulü tiritten beytilere onlarca yemekler arasından istediğini seçerek düğün menünü oluşturabilirsin. Menü tadımına izin veren restoranlar da var. Hepsinde ise menüde değişiklik yapabiliyorsun. Konya’da bazı restoranlarda Japon mutfağı bile mevcut. Pasta kesim hizmeti veren mekanlar da bulunuyor.

Düğününü planlaması için organizasyon sorumlusu da yine birçok mekan tarafından sağlanıyor. Neredeyse her mekan tarafından senin isteklerine göre süsleme hizmeti veriliyor. Eğer aklında farklı bir konsept varsa bütün Konya yemekli düğün mekanlarına organizasyon firması getirebilirsin. Müzisyen ve fotoğrafçı hizmetleri konusunda yardımcı olan restoranlar da var ancak çoğuna kendin dışarıdan anlaşacağın ekipleri getirebilirsin.

Konya düğün restoranlarının birçoğunda otopark da bulunuyor. Bu restoranlar arasından vale hizmeti verenler de mevcut. Konya’daki restoranlar after party istediğin takdirde bunu da sağlayabiliyorlar. Bazı restoranlarda kaliteli cihazlarla kurulan ses ve sahne hizmetleri de veriliyor. Konya düğün yemek yerleri arasından çocuklar için oyun alanı sunan restoranlar da mevcut.

Konya Restoranda Düğün Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Konya yemekli düğün fiyatları, burada düğün yapacak çiftleri fazlasıyla şaşırtıp mutlu ediyor. Bu mekanlarda çoğunlukla çok uyguna düğün yapabiliyorsun. Fiyatlar o kadar bütçe dostu ki en yüksek Konya yemekli düğün kişi başı bile çiftlerin cebini yormuyor. Konya’da çok yüksek fiyatlı mekan ise pek bulunmuyor.

Yüksek fiyatlı mekanlar genelde Konya’nın Selçuklu ilçesinde yer alıyor. Bunun dışındaki bütün ilçelerde fiyatlar çok uygun. Konumu veya teraslı olması, restoranların fiyatlarını biraz daha arttırabiliyor. Eğer mekanın manzarasında göl varsa bu da fiyatı arttıran başka bir özellik. Fiyatlar kişi başı olduğundan davetli listen ne kadar kalabalıksa fiyatta da o kadar artış olacaktır.

Fiyatı arttıran bir özellik ise senin mekandan talep edebileceğin ancak pakete dahil olmayan hizmetler. Örneğin; pakete dahil olarak fotoğrafçı hizmeti verilmiyorsa fakat sen organizasyon sorumlusundan istediğin için mekan fotoğrafçı getirirse, fiyatta artış olacaktır. Yemekli yerine ordövr tabaklı veya kokteyl menüler seçmen fiyatı azaltabildiği gibi alkollü menülerin arttırabileceğini unutmamalısın.

Konya’da Restoran Düğünü Öncesinde Dikkat Etmen Gerekenler

Tüm Restoran Düğünleri