lastik-i̇ş sosyal tesisleri
Lastik-İş Sosyal Tesisleri Adres Sanayi Mah. Ömer Türkçakal Bul. KOÜ Eski Winsan Kampüsü İçi, No:32-33 İzmit / Kocaeli
Lastik-İş Sosyal Tesisleri Telefon 0850 532 1583

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Lastik-İş Sosyal Tesisleri hakkında

2012 yılından beri deneyimli ekipleriyle, denize sıfır yüksek kapasiteli geniş alanlarıyla, inanılmaz körfez manzarasıyla muhteşem bir düğüne layık gelin / damat adayı! Sana harika bir mekan önerisiyle geliyoruz. Lastik-İş sendikası tarafından 2012 yılında kurulan Kocaeli Lastik İş Sosyal Tesisleri sana düğün günün için neler sunuyor hemen anlatalım!

lastik-i̇ş sosyal tesisleri

Lastik-İş Sosyal Tesisleri düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • Başlangıç fiyatları, özellikle üstün kalitede bir düğün yaparken bütçe dostu rakamlarla karşılaşmak isteyen çiftler için ideal.
 • Hafta içi veya hafta sonu anlaşacağın her tarihe göre sabit başlangıç fiyatları sunuyorlar. Lastik-İş Düğün Salonu fiyatları ayrıca kokteylli ve yemekli tercihlerine göre de değişmiyor.
 • Uygun fiyatlara rağmen birçok hizmeti de paketlere dahil sunan mekan sayesinde düğün gününde ekstra masraflar ile uğraşmak zorunda kalmayacaksın.
 • Kaliteli hizmetleri ile düğün yapacak çiftler tarafından tercih edilen bu mekan için düğününden uygun bir süre önceden rezervasyon yapmanı öneriyoruz.
 • Sana özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için ise aşağıdaki pembe butona tıklaman yeterli.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi
Konaklama kapasitesi 250-500 kişi

Lastik-İş Sosyal Tesisleri düğün paketleri

Kokteylli ve yemekli düğün paketleri sunan Lastik-İş Sosyal Tesisleri, misafirlerine sunacakların konusunda içinin rahat olması için menü tadımı imkanı sağlıyor. Menüde değişiklik imkanı da sunan mekanda konuklarına istediğin lezzetleri sunabilirsin. Çocuklara özel, diyabet, vegan ve vejeteryan seçenekli geniş bir menü sunan mekan saat 23:00’e kadar güler yüzlü çalışanlarıyla servise devam ediyor.

Bunların dışında fiyata dahil olmak üzere davet öncesi ve davet boyunca yanında olacak bir organizasyon sorumlusu sağlıyor. Düğün öncesi tüm isteklerin not alınarak, bu taleplerin eksiksizce yerine getiriliyor. Lastik-İş Sosyal Tesisleri ayrıca konaklama hizmetleri sayesinde düğünün öncesinde hazırlanırken ve sonrasında yorgunluğunu atarken kullanabileceğin alanlara sahip.

lastik-i̇ş sosyal tesisleri

Dekorasyon ve süsleme

 • Mekan, denize sıfır bir konumda ve yeşillikler içinde yer alıyor. Bu nedenle kır düğünü için oldukça uygun olmasının yanı sıra deniz ferahlığına sahip.
 • Alanın oldukça geniş olması sayesinde misafirlerin ferah bahçenin ve körfez manzarasının tadını çıkarabilecekler.
 • Mekan oldukça sade dekore edilmiş. Genel olarak beyaz renk gözümüze çarpıyor. Deniz mavisine ve doğa yeşiline en yakışacak rengin beyaz olduğunu düşünüyoruz.
 • Yuvarlak banket masalar ve krem rengi Napolyon sandalyeler kullanılan mekanda ideal oturma düzeni ile konuklarının yerleşimi kolaylaştırılmış.
 • Masa süslemesinde ise çiçek ve şamdanlara yer verilerek ortama klasik bir hava katılmış.
 • Geleneksel düğünler için alanın en güzel köşesine beyaz nikah masası yerleştiren tesis, modern bir tören isteyen çiftlere ise ayakta nikah seremonisi için gerekli alanı hazırlayabiliyor.
 • Davet alanının minimalist bir görünümde dizayn edildiğini söyleyebiliriz. Farklı bir renk katmak istediğin takdirde ise kendileriyle konuşabilirsin. Her türlü dekorasyon konusunda yardımcı olacaklardır.

lastik-i̇ş sosyal tesisleri

Müzik

Kocaeli Lastik İş Sosyal Tesisleri’nde yapacağın düğün için canlı müzik ekibiyle veya bir orkestrayla anlaşabilirsin. Çünkü mekanın son teknoloji ışık ve ses sistemleri kullanılarak kurulan bir sahnesi mevcut. Müziğin 23:30’a kadar çalınabildiği tesis, uzun sürecek bir düğün isteyen çiftlerin tercihi. Gönlünce eğlenebileceğin bir düğün istersen Lastik-İş Düğün Salonu senin için ideal!

Düğün fotoğrafçısı

Düğününün her ayrıntısını hatırlamak isteyeceğini biliyoruz. Bunun için bin bir zahmetle düğün fotoğrafçısı arama zahmetine katlanmana hiç gerek yok. Çünkü Lastik-İş Sendikası Düğün Salonu bu sorumluluğu senin omuzlarından alarak anlaşmalı olduğu ekiple düğün fotoğrafçısı ve düğün klibi çekim hizmetini sağlıyor. Bu sayede senin fotoğraf ve klip ekibi bulmakla uğraşmana gerek kalmıyor.

lastik-i̇ş sosyal tesisleri

Otopark

Kocaeli’nin kalabalık davetli listesi olan çiftler için ideal bir mekan olduğundan bahsetmiştik. Kalabalık bir davetli listesi ise kalabalık bir düğün konvoyu demek. ”Bu kadar araç nereye sığacak?” diye sormana gerek yok. Çünkü mekan özel araçlarıyla gelecek davetlilerin için 1.000 araca kadar kapasiteli bir otoparka sahip. Ayrıca vale hizmetleri de bulunuyor.

Lastik-İş Sosyal Tesisleri diğer organizasyonlar

Deneyimli ekipleriyle Lastik-İş Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlara imza atıyor hemen ondan da bahsedelim. Mekanda after party alanı da bulunduğu gibi doğum günü, kına gecesi, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon organizasyonlarını da son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mekanın denize sıfır olması ve doğal çim üzerine kurulu yeşil ve ferah bir alan sunması bizden ilk alkışı kapıyor.
 • Bahçe ve çim alanıyla şehrin ortasında kır düğünü imkanı sunmaları ve ayrıca kapalı alanının da olması mekanın başka bir büyük artısı.
 • Davet alanının dekorasyonunu ve uyumunu oldukça beğendik. Sade tasarımları sayesinde istediğin giydirmeyi ve süslemeyi yapabilirsin.
 • Çiftlere tahsis edilen organizasyon sorumlusu sayesinde küçük ayrıntılarla uğraşmadan düğünün tadını çıkarabilirsin.
 • Özel menü seçenekleri ve yemeklerin lezzeti, mekana başka bir alkış daha kazandırıyor.
 • Tesisin kendine ait otoparkının fazlasıyla büyük olması ve vale hizmeti vermeleri çiftlere ve misafirlere çok büyük kolaylık sağlıyor.

lastik-i̇ş sosyal tesisleri

Lastik-İş Sosyal Tesisleri çift yorumları

Elif & Hakan: ”Hem kınam hem düğünüm için Lastik-İş Sendikası’yla anlaştık ve iyi ki öyle oldu. Garsonlarından müzisyenine kadar herkes çok ilgiliydi. Organizasyon sorumlusuna ayrıca teşekkür ediyorum kınamda ve düğünümde sürekli yanıma geldi ilgisini hiç eksik etmedi. Mükemmel organizasyonla beraber harika ortamda kınam ve düğünüm oldu. Tüm gelinlere öneriyorum gözünüz kapalı anlaşabilirsiniz.”

Sedef: ”Mekanı öncelikle tercih nedenim lokasyonu deniz kenarında olmasıydı. 400 kişilik başlangıç tabağıyla kokteyl gerçekleşti. Mekanın garsonların hizmetlerinden çok memnun kaldım. Mekan iç güzelliği de sahip bir mekandı. Müzikleri ve pist alanlı da yeterliydi. Mekana özel araçlarla daha rahat ulaşım sağlanıyor. Konuklarınız için servis tutulması gerekiyor ama mekanın otoparkı var.”

lastik-i̇ş sosyal tesisleri

Lastik-İş Sosyal Tesisleri nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Sanayi Mah. Ömer Türkçakal Bul. KOÜ Eski Winsan Kampüsü içi, No:32-33 İzmit / Kocaeli

Telefon: 0850 532 1583

Eğer kendilerine başka ayrıntıları sormak istersen Lastik-İş Sosyal Tesisleri iletişim bilgilerini yukarıda bulabilirsin. Mekanı görmek istersen hemen nasıl gidebileceğini söyleyelim. Mekana 24 numaralı otobüs ile Ambulans Nakil Komuta Merkezi 1 Durağı’nda inerek veya 114 numaralı otobüs ile Güney Terminali Durağı’nda inerek 5 dakikalık bir yürüme mesafesiyle ulaşım mümkün.

Fiyat Teklifi Al