Malatya Restoran Düğünleri

0 restoran düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Malatya’daki Restoran Düğünleri

Doğu Anadolu’nun tarihi ve doğası ile büyüleyen şehirlerinden biri olan Malatya’da; özellikle düğün, sünnet, kına ve nişan gibi organizasyonlar çok ayrı bir değer görüyor. Bu tür organizasyonlar dışında parti, baby shower, doğum günü organizasyonların için de mekanlar bulunuyor. Bu şehirde düğün yapacaksan otellerden kulüplere, salonlardan kır bahçelerine çok fazla mekan seçeneğine sahipsin.

Özellikle şehir dışından çokça misafirin gelecekse onlara düğününde Malatya’nın eşsiz mutfağını tattırmanı öneriyoruz. Bu tür bir organizasyon için ise en uygun yerler Malatya yemekli düğün mekanları olacaktır. Bu restoranlarda şatafattan uzak, sıcak ve samimi düğünler gerçekleştirebilirsin. Düğününü ister açık ister kapalı bir alanda yapmayı düşün hiç fark etmez. Sana uygun bir restoran bulabilirsin.

Malatya restoranda düğününü yapabilmen için mekanların genellikle açık ve kapalı alanları bulunuyor. Bazı restoranlar ise açılır-kapanır tavanlı. Balkonlu, teraslı veya bahçeli mekanlar da yeterince var. Mekanların çoğu enfes Malatya manzarasına bakarken, geri kalanlarına bahçe ve doğa manzaraları eşlik ediyor. Malatya yemekli düğünlerde servis genellikle 23:30 civarı sona ererken müzik ise 00:00’a kadar sürüyor.

Malatya’da düğün yapan restoranların çoğu Yeşilyurt ilçesinde yer alıyor. Battalgazi ve Merkez ilçelerinde de mekan bulabilirsin. Restoranların neredeyse hepsi çok kaliteliler. Malatya restoran düğünü kapasiteleri çoğunlukla 300-400 kişilik. Ancak “Daha butik bir düğün yapacağım.” dersen 100-200 kişi kapasiteli mekanlar da bulabilirsin. Kalabalık davetli listesine sahip çiftler için ise 1000-2000 kişiye kadar konuk ağırlayabilen restoranlar var.

Malatya Restoran Düğününde Hangi Hizmetler Sunuluyor?

Malatya yemekli içkili düğün yapabileceğin restoranlara sahip. İstersen bu mekanlarla kokteyl veya ordövr tabaklı düğün menüleri için de anlaşabilirsin. Alkol servisi yapan mekanlar gibi yapmayanlar da var. Malatya’daki restoranların neredeyse hepsinde dünya mutfağından yöresel lezzetlere çeşit çeşit yemek bulabilir ve bu yemeklerden istediklerini seçerek düğün menünü oluşturabilirsin.

Düğün menünü, düğünden belli bir süre öncesinden tatmana çoğu restoran izin veriyor. Bu sayede yemeklerin yeterli kalitede ve taze olup olmadıklarını öğrenebilir ve beğenmediğin lezzetlerin değiştirilmesini talep edebilirsin. Birçok mekanda miniklere veya farklı beslenme tercihi olan konuklarına özel menüler de çıkartılıyor. Düğün pastası ve seremoni hizmeti veren restoranlar da bulabilirsin.

Restoranların tamamında otopark mevcut. Bazıları vale hizmeti de veriyor. Çoğunda ise son teknoloji cihazlarla ses, ışık ve sahne hizmeti veriliyor. Müzisyen konusunda da yardımcı olan birçok mekan bulunuyor. Ayrıca istediğin her mekana dışarıdan anlaşacağın fotoğraf ve video çekim ekibini de getirebiliyorsun. Müzisyen getirmene de birçok mekanda izin veriliyor.

Malatya’daki bütün mekanlarda işini iyi yapan ve profesyonel ekiplerle karşılaşıyorsun. Düğününün bütün ayrıntıları, senin isteklerine göre mekanların organizasyon sorumluları tarafından planlanıp hazırlanıyor. Süsleme ise istediğin renklerde ve konseptte giydirme, örtüler, çiçekler ve aksesuarlarla sağlanıyor. Aklında mekanın sundukları dışında bir konsept varsa eğer dışarıdan organizasyon firması getirmene neredeyse bütün restoranlar izin veriyor.

Malatya Restoranda Düğün Fiyatları

Malatya yemekli düğün fiyatları, burada düğün düşünen çiftleri fazlasıyla mutlu ediyor. Çünkü şehirdeki kaliteli restoranlarda bile oldukça uygun fiyatlarla karşılaşıyorsun. Fiyatlar seçtiğin düğün menüsüne göre farklılık gösteriyor. Bol çeşitli, alkollü, maliyeti fazla yemeklere sahip düğün menüsü seçtiğinde fiyatta artış olabiliyor. Kokteylli veya daha hafif yemekli alkolsüz menüler ise genellikle daha uygun fiyatlı.

Yeşilyurt ve Merkez ilçelerindeki fiyatlar, Battalgazi ilçesindeki bazı restoranların fiyatlarından daha yüksek. Battalgazi ilçesinde çok uygun fiyatlı mekanlar bulabilmek mümkün. Fiyatı düşük mekanlar genellikle daha butik düğünlere uygun küçük restoranlardan oluşuyor. Daha yüksek fiyatlı restoranlarda ise balkon, teras, yüksek veya açılır kapanır tavan gibi mekan özellikleri bulabiliyorsun.

Ortalama Malatya yemekli düğün fiyatları he bütçeye hitap ediyor. Bu fiyattan daha uyguna da mekanlar bulunuyor ancak daha yüksek fiyatlı mekan pek yok. Şehirdeki en lüks restoranlar bile bu fiyatlarla düğün yapabiliyor. Hatta mekanla düğünün için aylar öncesinden anlaştığında, çok güzel erken rezervasyon fırsatlarından da yararlanabiliyorsun. Bu yüzden elini çabuk tutmanda fayda var.

Malatya Düğün Restoranları Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Tüm Restoran Düğünleri