Mersin Restoran Düğünleri

0 restoran düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Mersin’deki Restoran Düğünleri

Masmavi deniz manzarası ve yöresel lezzetler eşliğinde gerçekleşen, nispeten daha butik kutlamalar son zamanlarda birçok çiftin ilgisini çekmeye başladı. Mersin restoran düğünleri için onlarca seçeneğin bulunduğu ve birbirinden farklı hizmetlerin sunulduğu bir yer. Tarihi mimarisiyle mest edecek restoranlar gibi denize sıfır mekanlarda yapılan bir düğün uzun süre konuşulabilir!

Mersin’de restoran düğünü hemen hemen her ilçede gerçekleşebiliyor. Burada en fazla mekan alternatifini Erdemli, Mezitli ve Yenişehir’de bulabiliyorsun. Toroslar, Tarsus ve Silifke ilçelerinde de birçok düğün restoranı yer alıyor. Davet alanları büyük oranda deniz kenarına konumlanmış durumda. Böylece hem Akdeniz’in eşsiz güzelliğini hem de yemyeşil doğa manzarasını seyretmek mümkün oluyor.

Mersin’de restoranda düğünler için genellikle açık ve kapalı davet alanlarının bir arada yer aldığı mekanlara rastlayabilirsin. Bazı restoranlar, kolonsuz ve yüksek tavanlı kapalı bir salonda davet vermeni sağlıyor. İki davet alanı seçeneğini de sunan restoranların olması oldukça büyük bir avantaj. Bu mekanlar düğünlere dört mevsim ev sahipliği yapabiliyor.

Mersin yemekli düğün mekanlarında ortalama olarak 100-200 kişi ağırlanabiliyor. Bazı restoranların konuk kapasitesi 500 kişiden fazla. Misafir sayısına ve mevsime göre davet alanı tercihi yapılabiliyor. Mekanlarda davetli sayısına göre oturma düzeni oluşturuluyor. Mersin düğün restoranlarında maksimum 2.000 misafir ağırlanabiliyor. Burada açılır-kapanır tavana sahip çok sayıda mekan bulunuyor.

Mersin Düğün Restoranları Olanakları

Mersin Düğün Restoranları Fiyat Aralıkları

Mersin’de yemekli düğün kişi başı fiyatlar üzerinden gerçekleşiyor. Şehir genelinde bütçeni çok aşan rakamlarla hizmet veren restoranlara pek rastlanmıyor. Mersin restoran düğünleri bu sebeple oldukça uygun fiyatlı şekilde organize edilebiliyor. Restoranların sunduğu hizmetler, menü içerikleri, ek imkanlar ve özellikle de organizasyon günü fiyat teklifi üzerinde oldukça etkili bir role sahip.

Mersin restoranda düğün fiyatları oldukça makul rakamlarda seyrediyor.. Mekanların yarısından fazlası düşük ücretler üzerinden fiyat teklifi yaptığı için burası oldukça bütçe dostu bir şehir diyebiliriz. Ücretler düğün gününe göre farklılık gösterse de bazı restoranlarda tarih fark etmeksizin aynı fiyat aralığı uygulanıyor.

Mersin yemekli düğün mekanlarının çoğunlukla birden fazla menü seçeneği oluyor. Menülerde yöresel lezzetlerin yanı sıra dünya mutfağından da esintiler bulmak mümkün. Restoranlarda kokteyl ve yemekli olmak üzere iki farklı ikram paketi alternatifi sunuluyor. Bütçene ve misafir sayısına uygun olanı tercih edebiliyorsun. Mersin’deki bazı düğün restoranlarının kokteyl menüsü olmayabiliyor.

Mersin yemekli düğün fiyatları kokteylli davet paketlerinden bir tık daha yüksek rakamlardan oluşuyor. Bazı mekanların iki ikram paketi de aynı fiyat skalası üzerinden değerlendiriliyor. Her restoranın tanıdığı menüde değişiklik imkanından yararlanarak herhangi bir özelleştirme yapman durumunda fiyatlarda oynamalar olabiliyor. Ayrıca, after party olanağı ek bir hizmet olduğu için farklı bir fiyat teklifi bekleyebilirsin.

Mersin’de Restoranda Düğün Yapmak

Mersin düğün yapan restoranlar bakımından oldukça fazla alternatifin bir arada bulunduğu bir yer olduğu için burada çeşit çeşit hizmet paketleri bulunuyor. Restoranların büyük çoğunluğunun deniz kenarında veya deniz manzaralı olması da oldukça hoş fotoğraf karelerinin oluşmasını sağlıyor. Ek olarak, mekanların şehir merkezinde olması, ulaşım endişelerini de ortadan kaldırıyor.

Mersin’de yemekli düğün için et, tavuk ve balık menüleri başta olmak üzere çeşitli lezzetler sunan birçok restoran var. Mekanların usta aşçılarla çalıştığına emin olabilirsin. Her damak zevkine uygun bir seçeneğin mutlaka bulunduğu menüler inceleyeceğinden dolayı işin oldukça kolay diyebiliriz. Bu da Mersin’de restoran düğünü yapmayı avantajlı kılıyor.

Mersin düğün yemek yerlerinde her bütçe planına uygun fiyatlar konuşulabiliyor. İster kalabalık ister daha samimi bir düğün yapma düşüncesinde ol, burada bütçe dostu rakamlar sayesinde cep yakmayan bir kutlama yapabilirsin. Mersin düğün restoranlarının kapasitesi konusunda da oldukça fazla alternatife sahip olacağın için dilediğin gibi bir ayarlama yapabilirsin.

Mersin yemekli düğün mekanlarında oldukça trend konseptler yer alıyor. Daha çok balık çeşitlerinin olduğu restoranlarda deniz temasıyla karşılaşırken, bazı mekanlarda tarihi bir dokunuş görebiliyorsun. Dolayısıyla Mersin’de her hayale uygun bir restoran rahatlıkla bulunabiliyor. Ek olarak, mekanların olumsuz havalara karşı önlem alması ve düzenli aralıklarla havalandırılma yapılması seni memnun edecektir.

Tüm Restoran Düğünleri