mundo davet düğün konyaaltı
Mundo Davet Düğün Konyaaltı Adres Gürsu Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. No:21 Konyaaltı / Antalya
Mundo Davet Düğün Konyaaltı Telefon 0242 255 5274

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Mundo Davet Düğün Konyaaltı hakkında

Harika bir Akdeniz havasında Antalya’nın enfes sahili Konyaaltı’nda hayalindeki düğünü gerçekleştirebilirsin. Havuz başında, açık havada çok şık bir ambiyansta misafirlerinle beraber unutulmaz anlar yaşayabilirsin. ”Şehre mutluluk getiriyoruz” sloganıyla yola çıkmış olan işletme her misafirine mutluluk getirdiği gibi sana da şahane anlar yaşatarak hafızanda çok güzel yer edineceğine emin olabilirsin.

mundo davet düğün konyaaltı

Mundo Davet Düğün Konyaaltı fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)200 - 350 TL
 • Böylesine güzel bir atmosferde ve şık bir ambiyansta gerçekleşecek olan şahane bir düğün için fiyatların makul olduğunu söylememiz mümkün.
 • Hafta içi ve hafta sonu ücretlendirmesinin aynı olması sebebiyle düğün tarihi seçerken daha rahat hareket edebilirsin.
 • Kokteyl konseptli davetlerde fiyatın biraz daha uygun olması sebebiyle belki bu konsepti tercih edebilirsin.
 • Fiyatların kişi başı hesaplanması, ödediğin ücretin net bir şekilde karşılığını alacağını da gösteriyor.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  300-400 kişi
Kokteylli kapasite  500-750 kişi
Açık alan kapasitesi  500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi  100-200 kişi

Mundo Davet Düğün Konyaaltı paketleri

Zengin bir mutfağa sahip olan Mundo Davet düğün bahçesinde organizasyondan önce mekanı ziyaret ederek menüyü tatma şansına sahipsin. Öte yandan düğününde yiyecek ve içecek ikramı için bol çeşit içeren set menülerden birini seçip bu menüde de değişikliğe gidebilirsin. Yemekleri işletmenin ekibi servis ederek çok şık sunumlarla herkesin beğenisini kazanacak.

Bu unutulmaz akşamın en ince ayrıntısına kadar şahane geçmesi için Mundo Davet düğün organizasyonu hizmet veriyor. Organizasyon sorumlusu tahsis eden işletme dilersen dışarıdan organizasyon firması getirme şansı da tanıyor. Gece boyunca seni ve misafirlerini eğlendirecek olan ışık, müzik ve sahne hizmeti dilediğince devam edecek. Düğün paketleri konusunda daha fazla bilgi alman için işletmeyle konuşabilirsin.

mundo davet düğün konyaaltı

Dekorasyon ve süsleme

 • Havuzun başında rengarenk şemsiyelerle süslenmiş olan ambiyans gören herkesin beğenisini kazanacak.
 • Açık alana kurulmuş olan Konyaaltı Mundo Davet Salonu’nda genelde yuvarlak masalar tercih ediliyor.
 • Masalar için ise bej, beyaz ve krem rengi tonlarında masa örtüleri tercih ediliyor.
 • Sandalyeleri süslemek adına ise toz pembe tüller kullanılıyor. Ortamda bulunan şemsiyelerle aynı renkte olan tüller göze oldukça güzel geliyor.
 • Her masada bulunan çiçekler ise insanın yediği yemeği daha hoş hale getiriyor.
 • Havuzun yanı başında kurulmuş olan gelin ve damat koltuklarının hemen üstündeki çiçekler çifte daha da özel hissettiriyor.

Müzik

Hayatının en önemli imzasını attığın günde eğlence olmazsa olmaz tabii ki. Eğlence deyince de akla hemen müzik geliyor. Güzel bir Akdeniz ikliminde masmavi havuzun başında kulakların pasını silen bir melodi ile yeri gelir günün yorgunluğunu atıp dinlenebilir yeri gelir eğlenip coşabilirsin. Mekanın sahnesi bulunuyor; canlı müzik ekipleri burada performans sergileyebilirler.

mundo davet düğün konyaaltı

Düğün fotoğrafçısı

Hayatının en özel gününü yaşayan herkes, o günden birçok anıyı ömrü boyunca saklamak ister. Bu sebeple hayatındaki en önemli imzayı atan çiftlerin o günden birçok fotoğrafının olması fazlasıyla önemli. Antalya Mundo Düğün Davet Alanı bu fotoğraflar için dışarıdan bir firmayla anlaşmana pek sıcak bakmıyor. Anlaşmalı ekipleriyle çalışman en iyisi olacaktır.

Otopark

Antalya ikliminde özel davetler öncesi sıcak havada ne kadar az vakit geçirsen o kadar şanslısın denebilir. Bu sebeple de düğün öncesi birçok misafirin kendi aracıyla gelmeyi tercih edecektir. Otopark sorunu yaşamayacaklarını belirtmek isteriz. Konyaaltı Mundo Davet Salonu misafirleri için yaklaşık 50 araçlık bir otopark tahsis ediyor.

mundo davet düğün konyaaltı

Mundo Davet Düğün Konyaaltı diğer organizasyonlar

Böylesine güzel bir mekanda vakit geçirmek için sadece düğün yapmana gerek yok. Diğer özel günlerinde de bu kadar güzel bir yerde böylesine güzel hizmetler alabilirsin. Mundo Davet Düğün Bahçesi’nin hizmet verdiği bazı organizasyonlar; kına gecesi, nişan, parti, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlik, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon şeklinde.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Mundo Davet Düğün Konyaaltı’nın farklı konseptlere bu denli açık olması gerçekten takdire şayan bir özellik.
 • Antalya için çok merkezi bir konumda bulunan işletme Konyaaltı’nın en işlek caddelerinden birinde yer alıyor.
 • Denizle arasında çok az bir mesafe bulunan mekanda misafirlerinin deniz havası alacağına da emin olabilirsin.
 • Dekorasyon ve süsleme konusunda birçok seçeneği barındırıp seçimlerde senin isteklerine önem verilmesi çok özel.
 • Hem havuz başı hem de çim zemin imkanı sunarak iki farklı konsepti tek potada eriterek takdiri topluyorlar.
 • Çocuklu misafirlere de özen gösteren antalya Mundo Düğün Davet Salonu’nda yemek için çocuk menüsü seçeneği de mevcut.

mundo davet düğün konyaaltı

Mundo Davet Düğün Konyaaltı çift yorumları

Merve & İhsan: Konumu, havuz başı konsepti ile gerçekten çok güzel çok eğlenceli bir yer. Konsepti için kullanılan malzemelerin kalitesi muhteşem ve orkestra ekibi çok çok iyi. Her şeyden önemlisi organizasyon sorumluları gerçekten muhteşem ilgili. Kısacası çok keyifli eğlenceli bir yer, kesinlikle tavsiye ederiz.”

Selda & Ahmet: Fiyat & kalite orantısı gerçekten çok başarılı bir işletme. Sürekli iletişim halinde olmaları ilgi ve alakaları ne kadar doğru bir karar verdiğimizin göstergesi. Yaptıkları işe hakim olmaları ve dürüst ticaret anlayışları da bizi memnun eden diğer bir özellikleri. Daha düğünümüz gerçekleşmedi ama şimdiden çok memnun kaldım diyebilirim”

mundo davet düğün konyaaltı

Mundo Davet Düğün Konyaaltı nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Gürsu Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. No:21 Konyaaltı / Antalya

Telefon: 0242 255 5274

Antalya’nın merkezi denebilecek Konyaaltı’nda bulunan işletme için çevre muhitlerden ulaşım için türlü seçeneklerin var. Birçok farklı otobüs hattı ile ulaşımını sağlayabilirsin. CV14, KC34, KL08, MD25, TC16A, UC11 bu hatlardan birisi ile Konyaaltı Munda Davet Salonu’na ulaşabilirsin. Bu alternatifler dışında da kendi aracıyla ulaşım sağlamak isteyen misafirlerin için otoparkın sorun olmayacağını hatırlatabiliriz.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanı

Yorum Ekle
Yorumlar
YT
Yasemin Turhan
09/05/2023

test yorumum

İlgili Yazılar