paparazzi çeşme
Paparazzi Çeşme Adres Sakarya Mah. Ayayorgi Mevki, No:11 Çeşme / İzmir

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Paparazzi Çeşme hakkında

Ayayorgi Koyu’nun romantik sahil havasıyla, açık alanda lavanta ve sardunya kokularıyla ve muhteşem manzarasıyla düğün gününü unutulmaz kılacak bir mekanla tanışmak ister misin? Cevabın ”Evet” ise seni Paparazzi Beach Çeşme ile tanıştırmak istiyoruz. 30 yılı aşkın süredir hizmet veren bu mekan; muhteşem aurası, sunduğu hizmetleri ve lezzetleriyle seni düğün günün için şimdiden heyecanlandırmaya başlayacak. ?

paparazzi çeşme

Paparazzi Çeşme düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Konumuna ve çevredeki diğer benzer düğün mekanlarına kıyasla Paparazzi Çeşme’nin makul fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.
 • Verdiği hizmetler ile karşılaştırıldığında uygun denilebilecek bir fiyat aralığındaki mekanda uçuk rakamlar görmemek bizi mutlu etti.
 • Hafta içi ve hafta sonu tarihlerine göre fiyatta değişiklik yapmıyorlar. Bu sayede çiftlere düğün tarihleri konusunda esneklik sağlamış oluyorlar.
 • Yemekli ve kokteylli menü seçenekleri sayesinde Çeşme Paparazzi Beach, bütçeni seçimine ve taleplerine göre ayarlayabilmene izin veriyor.
 • İzmir kulüpler ve davet alanları arasında tercih edilen bir düğün mekanı olması nedeniyle belirli bir süre öncesinden rezervasyon yapmanı öneririz.
 • Paparazzi Ayayorgi’de yapacağın düğünün için sana özel fırsatları ve fiyat tekliflerini görmek istersen pembe butona tıklaman yeterli.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 400-500 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi

Paparazzi Çeşme düğün paketleri

Çeşme’ye yakışır bir kır düğünü imkanı sunan mekanda iki çeşit paket sunuluyor. Yemekli düğün tercih edildiğinde, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sağlıyorlar. Mekanda çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen özel menü seçenekleri sunularak tüm konukların memnun ayrılması amaçlanıyor. Bunun dışında kokteylli düğün seçeneği de sunan Paparazzi’de ayrıca dışarıdan catering firması getirilmesine izin veriliyor.

Profesyonel aşçıları ile üstün bir yemek hizmeti veren Çeşme Paparazzi, menü yeterliliği ile misafirlerine Ege ve Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini sunuyor. Fiyata dahil olarak organizasyon sorumlusu sağlayan mekan sayesinde sen düğünün tadını çıkarırken her şey ile baştan sona yetkililer ilgileniyor. Ayrıca istediğin takdirde anlaşacağın başka bir organizasyon firmasına da izin veriyorlar.

paparazzi çeşme

Dekorasyon ve süsleme

 • Denizin kenarında, kumsalın içinde olan bu mekanda tüm dekorasyon tam bir yaz düğününe göre yapılmış.
 • Uzun ahşap masalarla hazırlanan alana yine ahşap sandalyeler eşlik etmiş. Bu sayede oldukça başarılı bir oturma düzeni elde edilmiş.
 • Dekorasyonda genelde ahşap ve beyaz renkler kullanan mekan, deniz kenarındaki bir kır düğünü için en doğru tercihi yapmış.
 • Ahşabın doğal rustik dokusuyla bizi karşılayan Paparazzi Çeşme’nin dokusunu bozmamak adına jüt kumaşlar ile masa süslemesi yapmış.
 • Yine jüt kumaştan runnerlar ve Amerikan servislerine, renk katmak için canlı çiçekler ve mumlarla eşlik edilmiş.
 • Kır düğünlerinin olmazsa olmazı ağaçlardan sarkan peri ışıkları unutulmamış ve ışıklandırmaya da gereken önem verilmiş.
 • Nikahının kıyılacağı alana ise yine canlı çiçeklerle süslenen ahşap dokulu muhteşem bir tak hazırlanıp konuluyor.
 • Dileğine göre organizasyon sorumlusuyla konuşup ayna yansımalı suplalar ve şamdan detayları da ekletip düğün alanına ayrı bir şıklık katabilirsin.

paparazzi çeşme

Müzik

Ayayorgi Koyu’nun tatlı yaz esintileri misafirlerinin kulağına müzik gibi gelecek olsa da mekan ayrıca oldukça profesyonel bir müzik hizmeti de sunuyor. Sağladıkları son teknoloji ışık, ses ve sahne hizmeti atmosfere eşlik ediyor. Beach club olarak da hizmet veren işletmenin gece 03:00’e kadar çalacak canlı müzik ve DJ ekibi sayesinde eğlencenin dibine vuracağına eminiz.

Düğün fotoğrafçısı

Paparazzi Beach Çeşme’nin bulunduğu muhteşem koyda giyeceğin efil efil yaz gelinliğini şimdiden düşünmeye başlamış olabilirsin. Tabii bu harika konseptte çekilecek fotoğraflar da çok önemli. Bunu düşünen mekan yetkilileri de kesintisiz video ve fotoğraf çekim hizmetini pakete dahil etmiş. Ayrıca Aya Yorgi Paparazzi, istediğin ve kendilerine ilettiğin takdirde dışarıdan fotoğrafçı getirmene de izin veriyor.

paparazzi çeşme

Otopark

Otoparkın çok büyük bir sorun olmadığı bir konumda bulunan Paparazzi Çeşme Aya Yorgi’de misafirlerinin fazla sorun yaşayacağını düşünmüyoruz. Yine de mekanın yaklaşık 50 araç kapasiteli, çok büyük olmasa da park sorununu hafifletecek bir otopark hizmeti bulunuyor. Vale hizmeti de sunan mekan sayesinde özel araçla gelecek misafirlerinin sıkıntı yaşamaması amaçlanıyor.

Paparazzi Çeşme diğer organizasyonlar

Normalde beach club olarak hizmet veren Çeşme Paparazzi düğünden sonra after party yapmana da olanak sağlıyor. Düğün ve after party haricinde ise açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan ve parti organizasyonlarında da uzun yıllardan gelen tecrübesi sayesinde başarılı bir hizmet sağlıyor.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • İzmir Çeşme Paparazzi’nin biz özellikle bulunduğu konumu ve Ayayorgi Koyu’nun hemen yanında olmasını çok beğendik.
 • Konumunun avantajlarını kaçırmayan mekan, misafirlerine muhteşem bir deniz ve koy manzarasını en güzel yerinden sunabilmiş.
 • Olağanüstü bir sahil ve kır düğünü için alan sağlayan mekanın gerek dekorasyonları gerek mimarisi bizden bir alkışı kapıyor.
 • Paparazzi Çeşme’nin müzik konusundaki deneyimleri ve uzun saatler boyunca müzik hizmeti vermesi bizce benzeri zor bulunacak bir hizmet. Bu sayede bizden bir alkış daha kapıyorlar!
 • Özel menü seçenekleri sayesinde geniş bir kitleye hitap ediyor; menü tadımı ve menü değişiklik imkanı sunuyorlar.
 • Sorumluğu yeni evlenecek çiftlerin üzerinden alma amaçlı sağladıkları organizasyon yetkilisi oldukça iyi düşünülmüş. Kendilerine bir alkışı da buradan veriyoruz.

paparazzi çeşme

Paparazzi Çeşme nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Sakarya Mah. Ayayorgi Mevki, No:11 Çeşme / İzmir

Hakkında verdiğimiz bilgiler sonrasında Paparazzi Çeşme Aya Yorgi ile düğünün hakkındaki ayrıntıları konuşmak istersen nasıl gidebileceğini merak etmeye başlamış olabilirsin. Paparazzi’ye, Çeşme’de bulunan dolmuşlarla ulaşabilirsin. Ayrıca Çeşme ile Urla arasında sefer yapan 760 numaralı otobüslerden Çeşme Kültür Merkezi Durağı’nda indikten sonra 25 dakikalık yürüme mesafesiyle de ulaşım mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları