Pembe Köşk Balıkesir Hakkında

Hayatının en önemli günlerinden biri olan düğün gününde kaliteli hizmet vermenin yanı sıra sıcak ve samimi hissettiren bir mekan tercih etmek oldukça önemli. Akçay Pembe Köşk Restaurant, sana bu gereklilikleri ve daha da fazlasını sunuyor. Temiz havası ile birlikte deniz manzarasıyla da öne çıkan Akçay Pembe Köşk, merkezi bir konumda bulunuyor.

Fiyat Teklifi Al

Pembe Köşk Balıkesir Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Balıkesir kulüpler ve davet alanları geneline bakıldığında Pembe Köşk Restaurant’ın oldukça uygun fiyatlara hizmet verdiğini görüyoruz.
 • Pembe Köşk Akçay hafta sonlarında ve yaz aylarında daha yoğun oluyor. Ancak haftanın her günü ve yılın her ayı aynı rakamlara düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsin.
 • Pembe Köşk Restoran’da düğün organizasyonunu gerçekleştirdikten sonra balayına burada başlamak istersen, otelin 16 odasından birinde konaklayabilirsin. Ancak konaklama ücreti düğün hizmet paketinin içinde yer almıyor ve ekstra olarak ücretlendiriliyor.
 • Alakart menüyü tercih edeceksen, ödemen gereken tutar misafirlerinin yemek tercihlerine göre farklılık gösteriyor. Ancak set menüyü tercih edersen toplam tutar, kişi sayısına göre sabit fiyat üzerinden hesaplanıyor.
 • Alacağın yemek hizmeti kapsamında tercih edeceğin et veya balık türüne göre ödeyeceğin rakamlar farklılık gösterebiliyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Pembe Köşk
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 250 Min. 50 - Max. 150

Pembe Köşk Balıkesir Düğün Paketleri

Akçay Pembe Köşk Otel kapsamlı bir düğün hizmet paketi ile karşımıza çıkıyor. Deneyimli organizasyon sorumluları ile çalışan mekan, planlama sürecinin başlangıcından organizasyonun son anlarına dek yanında oluyor ve her isteğini yerine getiriyor. Müzik ve dekorasyon planlaması için dışarıdan kendi seçeceğin bir organizasyon firması ile çalışman da mümkün oluyor.

Otel Pembe Köşk Akçay sahilinde yer alıyor. Mekan denize sıfır bir konumda bulunuyor. Mekan denize sıfır olması ve açık alanı nedeniyle olumsuz hava koşullarına karşı önlemler alıyor. Açık alanda düğün yaparken yağmur yağması durumunda etkinliği kapalı alana taşıyabiliyorsun. Işık, ses ve sahne ekipmanları etkinlik öncesinde görevliler tarafından senin için kuruluyor.

 • Deneyimli aşçılar ile çalışan Pembe Köşk Restaurant Akçay, en taze malzemeler ile kaliteli bir yemek hizmeti sunmaya önem veriyor. Düğünün için yemekli menü veya kokteyl menüsü arasında seçim yapabilirsin.
 • Yemekli bir düğün yapacaksan, alakart ve set menü olmak üzere iki opsiyonun bulunuyor. Aşçılar ile birlikte çalışarak düğüne özel ve damak tadına uygun bir menü yaratabilirsin.
 • Önceden menü tadımı yapabilir, menüde değişiklik hizmeti ile her detayın hayal ettiğin gibi olduğundan emin olabilirsin.
 • İsteğin üzerine diyabet, vegan ve vejetaryen menü opsiyonlarından da yararlanabilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Pembe Köşk düğün konseptini kusursuz olarak yansıtabilmek için emek harcıyor. İsteğin üzerine farklı dekorasyon ve süsleme tarzları ile mekan giydirme hizmeti veriliyor.
 • Önceden mekana giderek opsiyonlara göz atabilir ve seni yansıttığını düşündüğün konsepti seçebilirsin.
 • Özel bir konsept planlamadıysan, mekanın kendi dekorasyonunu da kullanabilirsin. Gözünü denize yönlendirecek şekilde sade dekore edilen mekan, mavi ve beyaz renkler ile rustik ve bohem bir hava yaratıyor.
 • Rustik atmosferi güçlendirmek için masalar hasır sandalyeler ile çevreleniyor.

Müzik

Pembe Köşk Akçay düğün organizasyonu boyunca müzik hizmeti ile yanında oluyor. Yemek sırasında çalan sakin parçalar sohbetine keyif katıyor. Yemekten sonra eğlenceye devam etmek istersen daha hareketli şarkılar ile dans etme şansın da oluyor. Pembe Köşk Otel Akçay isteğin üzerine çalıştıkları müzisyenler ve gruplar ile iletişime geçerek canlı müzik hizmeti de sağlıyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Düğün gibi tekrarı olmayan özel organizasyonlarda anılarını kaliteli fotoğraf ve videolar ile ölümsüzleştirmek oldukça önemli. Pembe Köşk Edremit bu hizmeti ayağına getiriyor. Mekanda organizasyon boyunca profesyonel fotoğraf/video hizmeti alabiliyorsun. Pembe Köşk Balo Salonu fotoğrafların arasından en unutulmaz olan birkaç kareyi gün sonunda sana hediye ediyor. İstersen dışarıdan kendi fotoğrafçın ile de anlaşabilirsin.

Otopark

Düğünleri için Edremit Akçay Pembe Köşk Otel’i tercih eden çiftler ve konukları mekana ulaşımlarını genellikle özel araç ile sağlamayı tercih ediyor. Bu durumda güvenli bir otoparka olan ihtiyaç artıyor. Ancak endişelenmene gerek yok. Çünkü Pembe Köşk kendine özel bir otoparka sahip. İsteğin üzerine sağlanan vale hizmetinden de yararlanabilirsin.

Pembe Köşk Balıkesir Diğer Organizasyonlar

Evlilik sürecinde planlanan tek organizasyonun düğün günü olmadığını bilen Pembe Köşk; nişan, kına gecesi ve bekarlığa veda partilerine de ev sahipliği yapıyor. Düğün yemeğinde alacağın tüm menü, mekan giydirme ve fotoğraf hizmetlerinden bu organizasyonlar için de faydalanabilirsin. Pembe Köşk kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, doğum günleri, açılışlar ve partilere de ev sahipliği yapabiliyor.

Alkışlarımız

 • Deniz kültürü ile harmanlanan otel, Ege yöresine özel meze çeşitleri ve geniş balık menüsü ile övgü topluyor.
 • Pembe Köşk Otel Edremit, düğünlerinden sonra konaklama hizmeti alan çiftlere ücretsiz kahvaltı servisi yapıyor.
 • Açık alanda yer alan sobalar sayesinde havanın hala serin olabildiği bahar aylarında da üşümeden keyifli bir düğün gerçekleştirebilirsin.
 • Mekanda düğünden önce inip gün batımına karşı romantik bir dış çekim yapabileceğin özel bir sahil bulunuyor.
 • Pembe Köşk Restaurant’ın kapalı salonu camekan olması sayesinde seni ve konuklarını nefes kesen deniz manzarasından uzak bırakmıyor.

Pembe Köşk Balıkesir Nerede?

Adres:Akçay Mah. Turgut Reis Cad. Pina Deresi No:37 10390 Edremit/Balıkesir

Balıkesir Akçay Pembe Köşk, Edremit Havaalanına 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Mekana toplu taşıma ile ulaşmak da mümkün. Pembe Köşk’e K5, K6 ve K8-A numaralı otobüsler ile ulaşabilirsin. Zühtü Özkardeşler Lisesi Durağı, mekana yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Akçay Pembe Köşk iletişime geçmen durumunda senin için havaalanından otele ulaşım sağlayabiliyor.

Fiyat Teklifi Al