poseidon yat
 Poseidon Yat Adres: Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı Tic. Merkezi, Sarıyer / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Poseidon Yat hakkında

Farklı bir düğün hayal ediyor ama mekana karar veremiyor musun? İstanbul’un eşsiz manzarasıyla iç içe, köprü ışıklarının altında olacağın bir mekana ne dersin? Bu fikir hoşuna gittiyse, Poseidon Yatçılık İstanbul tam sana göre! Sunduğu geniş içerikli paketleriyle düğünün hayal ettiğin gibi olacak. Sarıyer Poseidon Yat, İstanbul’un karmaşasından uzakta, sakin bir alanda düğününü yapabilmeyi vadediyor.

poseidon yat

Poseidon Yat düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • Sarıyer Poseidon Yat fiyatları, düğünün hafta sonu ve hafta içi olmasının yanı sıra kokteylli ya da yemekli olmasına göre de değişiklik gösteriyor.
 • Poseidon Yat’ın sunduğu hizmetler düşünüldüğünde fiyatlar makul. İstanbul tekne düğünü seçenekleri arasında da uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor.
 • Yemekli davetler içinde uygun bir mekan. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuyorlar. Ayrıca farklı türde menüleriyle tüm misafirleri memnun etmek mümkün.
 • Çocuklara özel, diyabet ve vejetaryen menü seçenekleri bulunuyor.
 • Yemek servisini yapabilecekleri gibi catering firması da getirtebiliyorlar.
 • Poseidon Tekne sana özel organizasyon sorumlusu da ayarlıyor. Bu sayede yorulmadan düğün planını yapman mümkün!
 • Paketlerin daha detaylı bilgilerine ulaşmak ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  500-750 kişi
Kokteylli kapasite  500-750 kişi
Açık alan kapasitesi  400-500 kişi
Kapalı alan kapasitesi  300-400 kişi
Konaklama kapasitesi  500-750 kişi

Poseidon Yat düğün paketleri

Poseidon Tekne’nin fiyatları makul, düğün paketleri iyi düşünülmüş, detaylarla seni yormadan istediğin düğünü gerçekleştirmene olanak sağlıyor. Profesyonel ekibiyle yemek servisi sağlayabildikleri gibi dilersen catering firmasıyla da anlaşabiliyorlar. Menü tadımı ve değişiklik imkanı mevcut. Ayrıca farklı çeşitteki menüleri ve düğün pastalarıyla tüm misafirlerini memnun etmek çok kolay! Servisin gece saat 02:00’ye kadar sürdüğünü de söylemeden geçmeyelim.

Menüler ana yemeğe göre et, tavuk, balık olarak ayrılıyor. Tabii ki dilediğiniz tüm özel isteklere göre içeriğini değiştirebiliyoruz. Düğün pastanın içeriğine de  mekanla karar verebilirsin. İster çikolatalı, istersen de meyveli. Nikah masası ve tekne süslemesinden  başlayarak her detayı mekan tarafından planlanıyor.

poseidon yat

Dekorasyon ve süsleme

 • Tüm konuklarını rahatça ağırlayabileceğin yüksek kapasiteli açık ve kapalı salonları bulunan Poseidon Yat dekorasyon için de her şeyin tam istediğin gibi olmasını sağlıyor.
 • Mekan süslemeleri ve dekorasyonu üstleniyor ve istediğin değişiklikleri yapıyorlar.
 • Denize yakışır mavi tonlu süslemeler yapılabiliyor ve düğün gününe yakışır beyazın hakimiyeti masalarda görünüyor.
 • Nikah masasından tekne süslemesine kadar her detay düşünülüyor.
 • Davetlilerin masalarındaki şamdanların renkleri bile istediğin şekilde değiştiriliyor.
 • Mekan tüm organizasyon sürecini hem kendisi hem çözüm ortaklarıyla yürütüyor. Böylece sana sadece istediğin detayları bildirmek kalıyor!

poseidon yat

Müzik

En özel gününde tüm sevdiklerinle doyasıya eğlenmek için de Poseidon Yatçılık hizmetinde! After party alanıyla gönlünce ferah bir ortamda dans etmen ve eğlenmen mümkün. Müzik hep devam etsin, konuklarınla gönlünce eğlen diye müzik 02:00’ye kadar durmuyor. Aynı anda birden fazla kutlama da yapabileceğin mekanda ışık, ses ve sahne hizmeti sunuluyor.

Düğün fotoğrafçısı

Kalabalıktan uzak, huzurlu bir ortamda bu özel günü kutlamak özel bir deneyim. Mekan, düğün gününden ölümsüzleştirmek isteyeceğin tüm anlar için de yardıma koşuyor. Fotoğraf ekibiyle düğünündeki tüm neşeli anlar sonsuza kadar seninle olacak! Fonda İstanbul Boğazı yer alırken köprü ışıkları da büyülü bir ortam oluşturacak. Poseidon Tekne sayesinde en mutlu gününün hatıraları en güzel şekilde fotoğraflarda olacak!

poseidon yat

Otopark

Düğünlerde özel araçlarıyla gelen konukların için hayli sıkıntılı bir durum olan park yeri sorunu senin misafirlerin için sorun olmaktan çıkıyor. Özel araçlarıyla düğününe iştirak eden konukların içi rahat olsun. Çünkü Poseidon Tekne misafirlerin için 50- 75 araç kapasiteli bir otopark hizmeti sunuyor. Bununla beraber mekanın vale hizmeti bulunmuyor.

Poseidon Yat diğer organizasyonlar

Her ne kadar tekne düğünü konseptiyle ön plana çıksalar da Poseidon Yat birçok başka organizasyonun da düzenlendiği bir mekan. Tekne düğünleri dışında baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, piknik, parti, açılışlar, kına, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmetleri de veriyorlar. Bu organizasyonlar için fiyat tekliflerine aşağıdaki butondan ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Poseidon Yat, sunduğu birçok hizmete karşın uygun fiyatlarıyla tekne düğünü yapmak isteyenlerin gönlünü fethediyor.
 • Yemek servisini profesyonel ekibi üstleniyor. Dahası birçok menü çeşidi ve menü tadımı olanağı var ki bu büyük bir artı.
 • Menüde değişiklik yapma imkanıyla beraber düğün pastasını da istediğin şekilde hazırlıyorlar.
 • Organizasyon ekibi seni büyük bir yükten kurtarıyor ve organizasyon sorumlusu da her istek ve ihtiyacın için hazırda bulunuyor.
 • Servisin ve müziğin saat 02:00’ye kadar devam etmesi büyük avantaj.
 • Özel araçlı misafirlerin için otopark hizmeti sunulması güzel.
 • Poseidon Yat yorumları ise memnun kalmış müşterileriyle olumlu seyrediyor.

poseidon yat

Poseidon Yat çift yorumları

Selen & Gökhan: Benim için en önemli olan şey her şeyin kusursuz olmasıydı. Bunu da sağladılar. Her şey için tekrar tekrar teşekkürler.”

Fulya & Fatih: ”Nikahımız karada oldu ve sonrasında çekirdek ailemizle birlikte olmak adına Poseidon’u tercih ettik. Samimi ve sıcak bir gece geçirdik, ailemizle unutulmaz bir veda oldu bana.”

poseidon yat

Poseidon Yat nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı Tic. Merkezi, Sarıyer / İstanbul

Özel araçla gelinebileceği gibi mekana toplu taşmayla ulaşmak da mümkün. Otobüs, metro ve minibüs / dolmuş seçenekleri bulunuyor. Otobüs kullanmak istersen 29C, 29D, 47L, 59RS hatlarını; metro için M2 hattını, minibüs /dolmuş için SRY-15 ya da SRY-16 hattını tercih edebilirsin. Daha detaylı bilgi için Poseidon Yat ’la iletişime geçebilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları