vip tekne
Vip Tekne Adres:  İstinye Mah. Mehter Sok. No:12/B, 34460 Sarıyer / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Vip Tekne hakkında

Düğün gününde boğaz manzarasının tadını çıkarmak istiyorsan Vip Tekne Turu tam sana göre! Zarif ve senin için özel olarak seçilmiş mekân süslemesi ile mutluluğu doyasıya yaşayacağından şüphemiz yok. Boğaz manzarasına eşlik eden lezzetli yemekler ve profesyonel ekibi ile mutluluğunu seninle paylaşan Vip Tekne düğünleri hakkında daha fazla bilgi almaya hazırsan başlayalım!

“Düğün günümde kontrol bende olsun, detaylara ben karar veririm” diyorsan burada düğün planlamayı çok seveceğini düşünüyoruz. Çünkü Sarıyer Vip Tekne hizmetleri tam olarak bunu karşılamak için özenle çalışıyor. Düğününü gündüz ya da akşam gerçekleşecek şekilde düzenleyebilir ya da standart giydirmeler dışındaki özel seçenekleri tercih edebilirsin. Dilersen sadece tekneyi kiralayabilir ve ikramlıkları kendin getirebilirsin!

vip tekne

Vip Tekne düğün fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Yemekli ve kokteylli menü seçenekleriyle kusursuz bir davet düzenleyebilirsin. Kokteylli menülerin fiyatı yemekli menülere göre biraz daha uygun oluyor.
 • Sarıyer Vip Tekne, İstanbul tekne düğünü seçenekleri arasında ortalama fiyatları ile öne çıkıyor.
 • Sarıyer Vip Tekne hizmetlerinin içerisinde günün farklı saatlerinde düğün yapma olanağı da var. Sabah başlayan organizasyonlar 18.00’de sona ererken akşam organizasyonları ise 19.00’dan itibaren başlıyor.
 • Şirketin istediğin teknesini düğün gününde kullanabilirsin!
 • Yemekli düğünler için Beykoz’da mola veriliyor ve muhteşem bir manzara eşliğinde yemeğinin tadını çıkarabiliyorsun.
 • Ücretsiz fiyat teklifi almak istersen alttaki pembe butona tıklayabilirsin!

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite  200-300 kişi
Kokteylli kapasite  200-300 kişi
Açık alan kapasitesi  100-200 kişi
Kapalı alan kapasitesi  50-100 kişi

Vip Tekne düğün paketleri

Vip Tekne’nin düğün paketleri yemekli ve kokteylli alternatiflerden oluşuyor. Özenle hazırlanan menülerde değişiklik yapma hakkına da sahipsin. Böylelikle düğün gününde her şeyin kusursuz bir şekilde düzenlendiğinden emin olabilirsin. Dilersen dışarıdan catering firması getirerek özel bir menü oluşturabilirsin. Teknedeki ekipler yemek servisinin her detayıyla ilgilenecekler, sana sadece İstanbul Boğazı’nın keyfini çıkarmak kalmış!

Vip Tekne düğün fotoğrafları konusunda da yanında! Sana özel bir fotoğrafçı ayarlayabilirler ya da istersen dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşıp düğününün tüm ayrıntılarını planlayabilirsin. Dilersen profesyonel DJ, 4 kişilik fasıl grubu ve oryantal dansçılarıyla davetini renklendir ya da kendi müzik listeni oluşturarak herkese unutulmaz anlar yaşat. Seçim senin! ?

vip tekne

Dekorasyon ve süsleme

Yemekli organizasyonlar için çeşitli çiçekler kullanıyor ve özel masa düzeni oluşturuyorlar. Teknenin boğazla iç içe olan açık alanı rahatça ve küçük gruplar halinde oturabileceğiniz şekilde ayarlanıyor. Beyaz rengin ağırlıklı olarak kullanıldığı sandalyeler ve masalar standart giydirmelerle süsleniyor. İstersen dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşıp zevkine göre özel konseptler belirleyebilir ve süsleme yaptırabilirsin.

Müzik

Bizce düğünü muhteşem yapan özelliklerden birisi müzik! Bu konuda harika bir iş çıkardıklarını söyleyebiliriz. Canlı müzik gruplarıyla kesintisiz müziğin tadını çıkarabilirsin. 4 kişilik fasıl grubunun yanı sıra profesyonel DJ performansı da düğün paketlerine dahil ediliyor. Ayrıca müzik gösterilerinin hemen ardından düzenlenen volkan ve lazer şovları da geceni unutulmaz kılacak!

Düğün fotoğrafçısı

Düğünün bir gün sürse de anıları hep seninle canlı kalsın! Vip Tekne düğün fotoğraflarını çekerek her anı ölümsüzleştirmene yardımcı oluyor. Düğünün için fotoğrafçı getirme seçeneği sunan mekân bunun yanı sıra dışarıdan bir fotoğrafçı ile çalışmana da izin veriyor. Sana özel hazırlanmış gelin tagının altında çektireceğin fotoğrafların şahane görüneceğinden eminiz.

vip tekne

Vip Tekne kına gecesi organizasyonu

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az

Bu teknede sadece düğün değil, kına gecesi organizasyonu da gerçekleştirebilirsin. Vip Tekne düğün fiyatları ile karşılaştırıldığında kına gecesi daha uygun bir fiyat aralığına sahip. 4 saatlik muhteşem bir deneyimin ardından dilersen ekstra ücret ödeyerek kutlamanı sabaha kadar sürdürebilirsin! Anadolu ve Avrupa yakasında farklı hareket noktaları olsa da rotayı oluşturmak tamamen sana kalmış.

Yemekli ve kokteylli kına gecesi organizasyonları yapılabilen teknelerde ayrıca canlı müzik ve fasıl hizmeti de bulunuyor. Bunların haricinde havai fişek gösterisi, dans şovları ve özel süslemeler de ekstra hizmetler olarak sunuluyor. Geleneksel bir görünüm için bindallı ve kaftan temin edilirken; dilek feneri, semazen, davul şovu, Hint kınası gibi tercihleri de değerlendirmeni tavsiye ederiz.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Sarıyer Vip Tekne fiyatları İstanbul Boğazı’nda düzenlenecek düğünler için ortalama bir aralıkta.
 • Düğününü istersen gün içinde istersen gece düzenleyebilirsin, kontrol sende!
 • Organizasyon sorumlusuyla birlikte çalışarak her detayın kusursuz olduğundan emin olabilirsin.
 • Dilersen dışarıdan bir organizasyon ve catering firmasıyla da anlaşabilirsin.
 • Vip Tekne kiralama süreci oldukça kolay ve istediğin tekneyi seçme imkanına sahipsin!
 • Profesyonel DJ, özel dans şovları ve fasıl ekibi ile düğün boyunca oturmaya zaman bulamayacaksın! ?
 • Açık ve kapalı alanı bulunan teknelerde hava durumu için endişelenmeden doyasıya eğlenebilirsin fakat kapalı alanın kapasitesi açık alana göre daha sınırlı. Bunu göz önünde bulundurmanı öneririz.

vip tekne

Vip Tekne nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: İstinye Mah. Mehter Sok. No: 12/B, 34460 Sarıyer / İstanbul

Vip Tekne Düğün İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Özel araç ya da toplu taşımayla kolayca ulaşabileceğin teknelere gitmek için 29Ş ya da 41C otobüslerini tercih edebilirsin. M2 metro hattını ya da SRY-13 ve SRY-14 minibüslerini kullandıktan sonra İstinye Park ya da Mehmet Akif İlkokulu duraklarında inerek yürümek de mümkün.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları