Samsun Kulüpler ve Davet Alanları

0 kulüpler ve davet alanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Samsun’daki Kulüpler ve Davet Alanları

Dağların Karadeniz'in en ılıman sahilleriyle buluştuğu eşsiz şehir Samsun'da etkinlik düzenleyebileceğin birbirinden farklı mekan seçenekleri bulunuyor. Samsun davet mekanları ağırlıklı olarak 5 ilçede konumlandırılıyor. Şehirdeki davet alanları; İlkadım, Canik, Ayvacık, Atakum ve Alaçam’da hizmet veriyor. Samsun düğün davet alanlarının büyük bir kısmı cep dostu fiyatlarıyla öne çıkıyor.

Samsun’daki kulüpler ve davet alanları genellikle şehir ve deniz manzaralı. Bunların yanında; körfez, kır, bahçe, doğa, orman ve panoramik manzaraya sahip olan birçok mekan da var. Farklı kapasiteleri, özellikleri ve konumlarıyla Samsun kulüpler davet alanları her türden organizasyon ihtiyacını karşılar nitelikte. Etkinlik, kutlama veya davet organizasyonların için bu mekanları tercih edebileceğini belirtelim.

Samsun davet alanlarında açık ve kapalı mekan alternatifleri bulunuyor. Hem açık hem de kapalı davet alanlarında hizmet alabileceğin mekanlar; Atakum, Ayvacık ve İlkadım’da konumlandırılıyor. Bu ilçelerde yüksek kapasiteli bir organizasyon düzenleyebilirsin. Buradaki mekanların 1.000 kişilik konuk kapasitesi oluyor. Bu ilçelerde hizmet veren davet alanları, konuklara geniş bir fiyat skalası sunuyor.

Samsun davet alanı türleri arasında; kır bahçesi, havuz başı ve deniz kenarı gibi opsiyonlar karşımıza çıkıyor. Özellikle deniz kenarında konumlandırılan davet alanları bir hayli talep görüyor. Samsun davet alanlarının neredeyse hepsi şehir merkezinde yer alıyor. Kapalı davet alanları; kolonsuz ve yüksek tavanlı yapılarıyla ve teras özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Samsun Davet Alanlarında Sunulan Hizmetler

Samsun davet alanlarında gerçekleştirebileceğin pek çok organizasyon bulunuyor. Sunulan hizmetler organizasyon türüne göre değişkenlik gösterebiliyor. Fakat mekanlarda genel anlamda; ön tadım, yemek servisi, organizasyon sorumlusu, dekorasyon ve süsleme gibi hizmetler sunuluyor. Davet alanlarının büyük bir kısmında otopark ve vale imkanı da yer alıyor. Ayrıca mekanların neredeyse hepsinde engelli girişinin olduğunu belirtelim.

Samsun’daki davet alanlarının büyük bir kısmı catering ve organizasyon firmasıyla çalışıyor. Mekanlarda yemekli ve kokteylli organizasyon alternatifleri bulunuyor. Sunulan menü ve atıştırmalık çeşitleri her mekanda farklı oluyor. Ayrıca davet alanlarının çoğu menü tadımı ile menüde değişiklik yapma olanağı sunuyor. Samsun’da saat 03:00 ve sonrasında yemek servisi yapabilen davet alanları da bulunuyor.

Sahne kurulumu ile mekan ışıklandırmaları davet alanları tarafından yapılıyor. Davet alanlarının çoğunda güçlü ses sistemleri ile kaliteli ekipmanlar bulunuyor. Bazı mekanlar; canlı müzik ve DJ performansı gibi hizmetler sunuyor. After party alanı bulunan mekanlarda eğlence ve dans sabahlara kadar devam ediyor. Samsun’da profesyonel dansçılarla çalışan davet alanlarının olduğunu da ayrıca belirtelim.

Aradan yıllar geçse de hatırlamaya devam edeceğin organizasyonlar için profesyonellerle çalışmalısın. Samsun’da profesyonel bir çekim ekibiyle birlikte çalışan mekanlar bulunuyor. Fotoğrafçı ve kameraman düzenlemiş olduğun organizasyonu kayıt altına alıyor. Böylece organizasyonun da ölümsüzleştirilmiş oluyor. Samsun davet alanlarının büyük bir kısmı dışarıdan farklı bir çekim ekibiyle çalışmana da müsaade ediyor.

Samsun Davet Alanları Fiyatları

Samsun kulüpler ve davet alanları fiyatları her bütçeye hitap ediyor. Davet alanlarının büyük bir kısmı uygun fiyatlar karşılığında hizmet veriyor. Fakat ortalama ya da daha yüksek fiyatlar talep eden Samsun düğün kokteyl mekanları da bulunuyor. İndirim ve kampanyalar sunan mekanları takip edip erken rezervasyon imkanlarından yararlanarak uygun fiyatlı bir organizasyon gerçekleştirebilirsin.

Samsun uygun davet alanı bakımından seçenekleri olan bir şehir. Şehirde kişi başı çok makul miktarlar ödeyip kaliteli hizmetler alabileceğin davet alanları bulunuyor. Uygun fiyatlı Samsun kokteyl mekanları; Alaçam, Atakum ve Canik’te yer alıyor. Deniz kenarı, havuz başı veya kır bahçesi organizasyonların için bu ilçelerde konumlandırılan bütçe dostu davet alanlarını tercih edebilirsin.

Samsun’da kokteyl yapılacak mekanların bazıları ortalama fiyatlar karşılığında hizmet sunuyor. Fiyatları ortalamada seyreden davet alanları; Ayvacık ve İlkadım’da bulunuyor. Bu ilçelerdeki mekanlarda; doğa, orman ve deniz manzarası ön plana çıkıyor. Özellikle deniz manzaralı mekanlar epey rağbet görüyor. Ayvacık’taki mekanların tamamı açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor.

Samsun’da fiyatları ortalamanın üzerinde olan davet alanları da var. İlkadım’da konumlandırılan yüksek fiyatlı davet alanlarının maksimum 750 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Davet alanlarının deniz manzaralı olması gözleri dolduruyor. Fiyat skalası ortalamanın üzerinde olan davet alanları modern bir şekilde dekore ediliyor. Bu mekanlar konsepte uygun sade ve şık süslemeleriyle öne çıkıyor.

Samsun Düğün Davet Mekanları Nasıl Seçilir?

Tüm Kulüp ve Davet Alanları