Samsun Restoran Düğünleri

0 restoran düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Samsun’daki Restoran Düğünleri

Samsun restoran düğünlerine; farklı bir konseptte, hazırlanan nefis ikramlar eşliğinde ziyafet vermek isteyen çiftler tarafından ilgi gösteriliyor. Samsun’un her noktasında leziz menüleriyle bütçe dostu bir düğün yapmayı sağlayan restoranlar bulunuyor. Mekanlara ulaşımın oldukça kolay gerçekleşmesi de merkezi konumları sayesinde oluyor. Hem kalabalık hem de samimi kutlamalar için Samsun düğün restoranları oldukça ideal.

Samsun restoran düğünü için birbirinden farklı alternatiflerin bulunduğu bir yer. Burada her ilçede en az bir tane düğün restoranına rastlamak mümkün. En fazla seçeneğin sunulduğu ilçe ise Atakum! Bafra, Ladik, İlkadım, Çarşamba ve Alaçam ilçelerinde de restoranları inceleyebilirsin. Samsun’da havuz başı restoran düğünleri de gerçekleşebiliyor. Bunun için Atakum’a gitmek gerekiyor.

Samsun’da restoranda düğün seçeneklerinde mekanların misafir kapasiteleri farklılık gösteriyor. Şehirdeki restoranların ortalama kapasitesi 200-300 kişi oluyor. Daha butik bir kutlama için de birçok restoran faaliyetlerine devam ediyor. Samsun’da 300 kişiden daha fazla misafiri ağırlayabileceğin birden fazla restoran var ancak genellikle restoran düğünleri yakın çevreni davet etmek için daha uygun.

Samsun restoran düğünlerinde genellikle açık veya kapalı davet alanı seçenekleri sunuluyor. Yalnızca kapalı salonlarıyla hizmet veren mekanlar da var. Açık havada düğün yapma imkanı sunan mekanlarda herhangi bir hava bozulmasına karşı önlem alınması da oldukça iyi bir özellik. Bazı restoranlar deniz kenarında yer alıyor. Eşsiz manzaraya karşı şık bir düğün yapılabiliyor.

Samsun Restoran Düğünlerinde Hangi Hizmetler Sunuluyor?

Samsun Restoran Düğünleri Ne Kadar?

Samsun yemekli düğün fiyatları genellikle cep yakmayan rakamlardan oluşuyor. Kişi başı makul ücretler Samsun’un ortalaması durumunda. Burada kişi başı ortalama ücretlerle hizmet veren restoranlar da bulunuyor. Ortalamanın üzerinde rakamların yer aldığı mekanlara daha az rastlanıyor. Dolayısıyla Samsun restoran düğünleri için bütçe dostu bir şehir durumunda.

Samsun yemekli düğünleri, kişi başı fiyatlar üzerinden hesaplandığı için davet edeceğin misafir sayısı oldukça etkili bir rol oynuyor. Başlangıç paketleriyle düğün yapılan restoranlar nadiren de olsa mevcut. Kişi başı fiyatlar misafirlerinle buluşacağın gün açısından farklılık gösterebiliyor. Örneğin; hafta içi uygun fiyatların değerlendirildiği restoranlarda, hafta sonu ortalama rakamlar konuşulabiliyor. Ancak tüm mekanlarda böyle değil.

Samsun restoranda düğün fiyatlarını etkileyen diğer bir faktörün ikram paketleri olduğu söylenebilir. Kokteylli veya yemekli düğün seçenekleri sunuluyor. Kokteyl opsiyonunu tercih etmen durumunda uygun fiyatlı bir düğün yapmak daha olası duruyor. Bazı restoranların kokteyl seçeneği olmayabiliyor. Yemekli davetler konusunda kendine daha çok güvenen bu mekanlarda, fiyatlar menülere göre değişiklik gösteriyor.

Samsun yemekli düğün restoranlarında çoğunlukla kırmızı veya beyaz et menüleri yer alıyor. Bazı restoranlarda balık menüleri de var. Dilediğini tercih edebilmen için menü tadımı yapma şansın oluyor. Bunun yanında menüleri değişiklik yaparak özelleştirebiliyorsun. Restoranlar büyük oranda alkollü içecek servisi yaptığını belirtiyor. Bu içecekler bir tık daha yüksek bir fiyat teklifi almanı mümkün kılabiliyor.

Samsun Düğün Restoranı Nasıl Seçilir?

Samsun restaurant düğünü oldukça mantıklı bir fikir ancak seçim yaparken önem taşıyan bazı noktalar var. Mekanların hizmetlerine ve özellikle menülerine dikkat edilmesi gerekiyor. Restoranların menülerinin çeşitliliğine ve her beslenme şekline hitap eden lezzetlerin bulunmasına önem verebilirsin. Ayrıca, fiyatların da menülere uygun olması iyi olacaktır. Zengin içerikli menülerin uygun fiyatlı olduğu birçok mekan bulabilirsin.

Samsun düğün restoranlarının bazılarında aynı anda birden çok kutlama yapılabiliyor. Misafir sayısına göre restoranın bir bölümünü sana tahsis edebiliyorlar. Tüm ilgi senin üstünde olsun istiyorsan bu özelliğe dikkat ederek tercih yapabilirsin. Ayrıca, mevsime uygun bir davet alanı seçmekte fayda var. Açık havada düğün yapma düşüncesindeysen hava koşullarına karşı önlem alınan bir restoranı seçebilirsin.

Samsun düğün yemek yerlerinin birçoğu alkollü içecek servisi gerçekleştirse de bazı restoranlar bu konuda kısıtlama getirebiliyor. Dilersen davet sorumlularına sorup teyit edebilirsin. Ek olarak, mekanlarda sunulan müzik hizmetinin devam ettiği saat değişebiliyor. After party yapmadan gecenin ilerleyen saatlerine dek eğlenebileceğin bir restoran arıyorsan, mekanlardan müziğin sonlandığı saati öğrenmelisin.

Tüm Restoran Düğünleri