Selçuklu Kongre Merkezi Hakkında

Selçuklu Kongre Kültür Merkezi, misafir odaklı hizmet anlayışları ile içeri adım attığın anda kendini özel hissetmeni sağlıyor. Kendini özel hissetmenin önemli olduğu düğün gününde, dekorasyonu ile övgü toplayan Selçuklu Kongre Merkezi balo salonu seçeneklerini tercih edebilirsin. Lezzetli menüleri ve gelişmiş eğlence anlayışları ile Selçuklu Kongre Merkezi Konya’da hayallerini süsleyen düğünü gerçeğe dönüştürüyor.

Fiyat Teklifi Al

Selçuklu Kongre Merkezi Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)750 - 1.000 TL
 • Lüks bir hizmet alacağın Selçuklu Kongre Merkezi düğün fiyatları, il ortalamasının bir tık üzerinde yer alıyor. Her hizmeti içeren kapsamlı düğün paketlerini almak için kenara yeterli bir bütçe ayırmak gerekiyor.
 • Selçuklu Kongre Merkezi düğün salonu fiyatları alacağın hizmete göre farklılık gösteriyor. Örneğin; kokteyl servis edilen organizasyonlar, yemekli düğünlere oranla daha cep dostu oluyor.
 • Kokteyl hizmeti alacaksan hafta içi ve hafta sonu rezervasyonları arasında fiyat farkı bulunmuyor. Bu sayede düğününü istediğin gün gerçekleştirebilirsin.
 • Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde yemekli bir düğün yapacaksan, rezervasyon yaptırdığın gün ödeyeceğin rakamı etkileyebiliyor. Hafta içi günlerde yapacağın organizasyonlar hafta sonuna kıyasla daha düşük fiyatlardan başlıyor.
 • Tasarruflu bir düğün için mekanın en az talep gördüğü zamanları, yani kış aylarında hafta içi günlerini tercih edebilirsin.
 • Selçuklu Kongre Merkezi düğün fiyatları kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor. Daha hesaplı bir organizasyon için yakınların ile butik ve samimi bir düğün tercih edebilirsin.
 • Düğün dışı kına ve benzeri etkinliklerde yemek servisi almayacaksan, mekanın talep ettiği minimum sabit fiyatlar bulunuyor. Alacağın ekstra hizmetler bu fiyatın üzerine ekleniyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Selçuklu Kongre Merkezi
Açık Alan
Min. 200 - Max. 1500 Min. 200 - Max. 1500

Selçuklu Kongre Merkezi Düğün Paketleri

Selçuklu Kongre Merkezi düğün paketleri hayal edebileceğin tüm hizmetleri içeriyor. Organizasyon sorumluları etkinliğin akışını seninle birlikte tamamlıyor. Son teknoloji ses, ışık ve sahne hizmetleri, düğününü unutulmaz bir eğlence ile tamamlanıyor. Işık gösterileri çiftlerin beğenisini topluyor. Selçuklu Kongre Merkezi davet salonu seçenekleri, yüksek tavanlı ve kolonsuz yapıları ile sana ferah bir alan sağlıyor.

Yemekli bir düğün yapacaksan, Selçuklu Kongre Merkezi Konya Selçuklu’nun yöresel lezzetlerini ve dünya mutfaklarından tatları masana getiriyor. İsteğin üzerine dışarıdan catering firması ile anlaşabilirsin. Ancak mekanın kendi yemek servisinin de büyük beğeni topladığını hatırlatmak istiyoruz. Düğün öncesi menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilirsin. Bu sayede her tabak damak zevkine uyacak şekilde düzenleniyor.

Konya Selçuklu Kongre Merkezi düğün davet mekanlarında fiks menüler ya da özel ve butik menüler tercih edebilirsin. Özel bir menü yaptırmak istersen şefler seninle birlikte bir liste hazırlıyor ve misafirlerin senin verdiğin kararlar neticesinde servis alıyor. Ancak bu hizmeti tercih etmek, mekanın senden talep edeceği fiyatları yükseltebiliyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Selçuklu Kongre Merkezi hizmetleri arasında mekan giydirme de yer alıyor. Masa, sandalye ve sahne tasarımı için farklı dekorasyon seçenekleri karşımıza çıkıyor.
 • Selçuklu Kongre Merkezi düğün salonu, saray mimarisinden esintiler taşıyor. Bu tip bir süsleme, Osmanlı ihtişamını düğününe yansıtıyor. Bu dekorasyon tarzı, mekanı Konya kulüpler ve davet alanları arasında öne çıkarıyor.
 • Salonda yer alan masalar, metal şamdanlar ve aynalı suplalar ile dekore ediliyor. Sade ancak şık mumlar, ortama romantik bir ambiyans kazandırıyor.

Müzik

Mekanın sahne ve ses sistemleri, düğün boyunca müzik dinlemeye yardımcı oluyor. Kaliteli müzik sistemi sayesinde istediğin şarkılardan oluşturulan çalma listesi organizasyonun sonuna kadar kapanmıyor. Selçuklu Kongre Merkezi konserleri ve canlı müzik performansları ile de düğününe eşlik edebiliyor. Selçuklu Kongre Merkezi iletişime geçtiğin takdirde canlı müzik için ayarlama yapmana yardımcı olabiliyor.

Düğün Fotoğrafçısı

Selçuklu Kongre Merkezi’ne dışarıdan fotoğrafçı getirerek bu tekrarı olmayan günü ölümsüzleştirebilirsin. Mekanın kusursuz şehir manzarasına karşı çekildiğin fotoğraflar, yıllar sonra bile sana düğün gününün heyecanını yaşatıyor. Konya kulüpler ve davet alanları arasında teknolojik altyapısı ile öne çıkan Selçuklu Kongre Merkezi, slayt projeksiyonu ve barkovizyon hizmetleri ile fotoğraflarını sergilemeyi kolaylaştırıyor.

Otopark

Konya Selçuklu Kongre Merkezi adresine özel aracın ile kolaylıkla ulaşabilirsin. Sen misafirlerin ile eğlenceye odaklanırken aracın ile ilgili endişelenmene gerek yok. Çünkü güvenli bir otopark ve vale hizmeti aracını asla yalnız bırakmıyor. Kongre Merkezi, misafirlerinin de yararlanabileceği 950 araçlık bir otoparka sahip. Otopark, engellilere ayrılan özel bir bölüm de içeriyor.

Selçuklu Kongre Merkezi Kına Gecesi Organizasyonu

Konya Selçuklu Kongre Merkezi düğün organizasyonu dışındaki etkinliklerde de sana kapılarını açıyor. En sık yapılan etkinliklerden biri kına gecesi ve bekarlığa veda partisi organizasyonları oluyor. Ortalamanın üstünde bir bütçe gerektiren kına gecesi organizasyonları, tüm istek ve ihtiyaçlarını tek noktada topluyor. Lüks bir hizmet aldığın kına gecesi, dans gösterileri ve kına seremonisi ile tamamlanıyor.

Alkışlarımız

 • Sen ve misafirlerin mekanda ücretsiz internet bağlantısı hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 • Mekanın etnik esintiler taşıyan süsleme tarzı, fotoğrafların için kusursuz ve özgün bir arka plan oluşturuyor.
 • Kına gecesi için ihtiyacın olan kına tahtından halay mendiline kadar tüm malzemeleri mekandan tedarik edebilirsin.
 • Düğün organizasyonuna giriş yaparken davul gösterisi hizmetinden yararlanabilirsin. İsteğin üzerine testi kırma gibi geleneksel törenler de organizasyonuna eklenebiliyor.
 • Selçuklu Kongre Merkezi’nin klimalı salonları sayesinde her mevsim bunalmadan düğün yapabilen gelinler, bu mekanı öneriyor.

Selçuklu Kongre Merkezi Nerede?

Adres:Anadolu Hisarı Mh., Körfez Cd. 57/A, 34410 Beykoz/İstanbul

Selçuklu Kongre Merkezi “Nasıl gidilir?” sorusuna kolay bir cevap veriyor. 150A ve 150B otobüslerini kullanarak Horozluhan Mahallesi’ne ulaşabilirsin. Tramvay kullanarak kongre merkezine gidilebiliyor. Yakın bir yerden yürümeyi tercih etmen de mümkün. Eyüp Sultan Cami Durağı’ndan 5 dakika, Konya İl Özel İdaresi Durağı’ndan ise 8 dakika yürüyerek Selçuklu Kongre Merkezi’ne ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al