Seraf Restaurant Hakkında

Seraf Mahmutbey, ağaçların arasında yemyeşil bir ortamda nikah sonrası yemeğini düzenleme fırsatı sunuyor. Taze ve günlük olarak gelen malzemelerle hazırlanan yemeklerle tadına doyamayacağın bir davet gerçekleştirebiliyorsun. Mekan Anadolu yemeklerini sunmasıyla müşterilerinin oldukça ilgisini çekiyor. Seraf Restaurant Mahmutbey, açık ve kapalı davet alanlarıyla dört mevsim boyunca hizmet veriyor.

Modern tasarımıyla ön plana çıkan Seraf Restaurant, nikah sonrası yemeği mekanı arayanların ilk tercih ettiği yerlerden biri. Sunduğu yemeklerin kalitesi, çiftlerin bu mekanı seçmesinde oldukça önemli bir rol oynuyor. Mekan sadece organizasyonlar için değil aynı zamanda günlük olarak da oldukça tercih ediliyor. Keyifli bir yemek organizasyonu gerçekleştirebileceğin şahane bir mekan.

Fiyat Teklifi Al

Seraf Restaurant Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Seraf Restaurant fiyatları, kişi sayına göre belirleniyor. Sadece yemekli organizasyonların düzenlendiği mekanda ödeyeceğin ücret kişi başı üzerinden belirleniyor.
 • Seraf Restaurant menü fiyatları, seçtiğin yemeklere göre değişiklik gösteriyor. Beyaz et ve zeytinyağlılardan oluşan menüler, kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlı olabiliyor.
 • Seraf Restaurant fiyatları ve sunduğu lezzetler göz önünde bulundurulduğunda fiyat performans açısından müşterilerin beklentisini karşılıyor. Mekan en kaliteli lezzetleri sunmayı amaçlıyor.
 • Mekan, her mevsimde farklı yemekler sunduğu için menüler değişebiliyor. Bu yüzden organizasyonun gerçekleşeceği zamana göre ödeyeceğin fiyat değişiklik gösterebilir.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Seraf Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 75

Mahmutbey Seraf Restaurant, farklı kapasitelere sahip yemek salonları sunuyor. 20 ila 30 kişi arasında değişen kapasiteye sahip kapalı yemek salonları bulunuyor. Ayrıca geniş teras alanı sayesinde de daha çok misafirini ağırlayabiliyorsun. Toplantılar için ise 397 kişilik bir alan özel olarak ayarlanıyor. Salonlar davetli sayına göre tasarlanarak uygun hale getiriliyor.

Seraf Restaurant Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Seraf Restaurant Bağcılar’da nikah sonrası yemeği organizasyonunu düzenlemek istiyorsan, rezervasyon yaptırmanı önerebiliriz. Günlük yemekler ve özel davetler için oldukça tercih edilen mekanda rezervasyon olmadan yer bulmakta zorlanabilirsin. Mekan davete özel hazırlamış olduğu tadım menüleriyle konuklarına keyifli bir deneyim sunuyor. Davet süresince her isteğin ekipler tarafından karşılanıyor ve alan davetli sayına göre tasarlanıyor.

Nikah sonrası yemeği organizasyonunu istersen, mekanın kapalı salonunda ya da manzaralı terasında gerçekleştirebiliyorsun. Mekan sadece tek bir organizasyona özel hizmetler sunuyor. Bu sayede davet esnasında hiçbir eksiklikle karşılaşmıyorsun. Mekanda bulunan organizasyon sorumlusu sayesinde davetinle ilgili bütün detayları konuşabilir aklındaki fikirleri paylaşabilirsin. Fotoğraf çekimi için de dilediğin firmayla çalışma imkanın bulunuyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Seraf Bağcılar, sade ve şıklığın bir araya geldiği bir konsepte sahip. Gerinin tonları ve beyaz renginin ağırlıklı olarak kullanıldığı salonda modern bir atmosfer yaratılıyor.
 • Seraf Lokantası, teras ve kapalı alanında farklı dekorasyon seçenekleriyle ön plana çıkıyor. İç kısımda daha loş ışıklar altında bir konsept bulunurken terasında daha açık renklerle dekore edilmiş bir alan sunuluyor.
 • Mekanın iç kısmında yer alan modern sarkıt avizeler alanın konseptiyle bütünleşiyor. Ayrıca mekanın genelinde yeşil bitkiler kullanılıyor.
 • Yuvarlak ve dikdörtgen masalar davete ve kişi sayısına uygun olacak biçimde yerleştiriliyor.

Müzik

Seraf Restaurant İstanbul, daha sakin ve sessiz bir ortama sahip olmasıyla biliniyor. Mekan özel olarak ışık, ses ve sahne sistemi sunmasa da yemek esnasında arkadan çalan hafif müzik eşliğinde keyifli dakikalar geçirebilirsin. Mekanda DJ ve canlı müzik gibi imkanlar bulunmasa da sevdiklerinle sohbet ederek ve gülerek geçireceğin eğlenceli bir davet seni bekliyor.

Fotoğrafçı

Seraf Restaurant’ta gerçekleşecek olan yemek organizasyonunu ölümsüzleştirmek istiyorsan, sevdiklerinle birlikte telefon kameralarından öz çekim yaparak samimi anları yakalayabilirsin. Eğer profesyonel bir çekim gerçekleştirmek istersen Seraf Restaurant fotoğraflar ve videolarının çekimi için özel bir ekiple çalışmıyor. Ancak dilediğin firmayla anlaşarak nikah sonrası yemeği esnasında fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirebiliyorsun.

Otopark

Nikah sonrası yemeklerine genel olarak şahsi araçlarla katılım tercih ediliyor. Seraf Restaurant otopark hizmeti sunmasıyla özel araçlarıyla gelecek misafirlerine araçlarını koyacak bir alan sağlıyor. Aracını otoparka kendin park edebileceğin gibi vale hizmetinden de yararlanabiliyorsun. Vale hizmetinden ise ücretli olarak faydalanabiliyorsun. Otoparkın yeterli alana sahip olması sayesinde konuklarının hepsine yetecek bir alan sağlayabiliyorsun.

Seraf Restaurant Diğer Organizasyonlar

Bağcılar Seraf Restaurant, nikah sonrası yemekleri haricinde toplantı gibi resmi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Mekanın kapalı alanları ve sakinliği sayesinde toplantıları rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsun. Tadına doyamayacağın lezzetler sunan mekanda yemekli olarak pek çok davet düzenleyebilirsin. Mekan aynı zamanda doğum günü, nişan ve mezuniyet törenlerine de uygun bir davet alanı sunuyor.

Alkışlarımız

 • Seraf Restaurant menülerini İstanbul nikah sonrası yemeği mekanlarından ayıran en önemli özelliği doğal ve lezzetli yemekler sunuyor olması. Yöresel lezzetlerle konuklarına farklı bir deneyim sunabiliyorsun.
 • Mekan, mevsiminde lezzetler sunmasıyla ön plana çıkıyor. Müşterilere mevsimine göre değişen farklı menüler sunuluyor.
 • Bağcılar Seraf, manzaralı geniş terasıyla keyifli bir organizasyon düzenlemeni sağlıyor. Sevdiklerinde yemeğini yerken manzaranın tadını çıkarabiliyorsun.
 • Nikah sonrası yemeklerinde oldukça tecrübeli olan servis ekibi davet boyunca tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyor.
 • Mekan, modern dekorasyonuyla sadelik arayan müşteriler için oldukça uygun bir konsepte sahip olmasıyla sıklıkla tercih ediliyor.

Seraf Restaurant Nerede?

Adres:Mahmutbey Mah. Peyami Safa Cad. No:38/D Bağcılar/İstanbul

Seraf Restaurant, nerede olduğu konusunda endişe etmeden oldukça kolay ulaşabileceğin bir konumda yer alıyor. Seraf Restaurant yol tarifine yukarıda verdiğimiz adresten ulaşabilirsin. Seraf Restaurant adresine otobüs, metro, minibüs ve dolmuşla ulaşımını sağlayabilirsin. “Seraf Restaurant’a nasıl gidilir?” diye merak ediyorsan, 141M ve 98M numaralı otobüs hatlarını ya da A-18 ve A-29 numaralı minibüsleri kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al