The House Cafe Ortaköy Hakkında

Ortaköy The House Cafe; eşsiz deniz manzarasıyla, ihtişamlı dekorasyon tarzıyla ve nitelikli hizmetleriyle anlamlı organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. The House Cafe’nin 50-250 kişilik konuk kapasitesi bulunuyor. Açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veren bu mekanda, nikah sonrası yemek organizasyonları düzenlenebiliyor. Çiftlerin tercihlerine göre kokteylli kutlamalar da gerçekleştirilebiliyor.

Fiyat Teklifi Al

The House Cafe Ortaköy Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)2.000 – 3.000 TL
 • The House Cafe Ortaköy, İstanbul nikah sonrası yemek mekanlarına nazaran bir tık yüksek fiyatlı. Mekanın hizmet çeşitliliği ve masmavi manzarası fiyatları yükselten unsurlar arasında yer alıyor.
 • The House Cafe Ortaköy menü fiyatları, yiyecek ve içecek alternatiflerine göre değişiyor. Yemek ve tatlıların yapımında kullanılan malzemeler de fiyatlara yansıyor.
 • Meşrubat çeşitleri, alkollü içeceklere kıyasla daha makul fiyatlı oluyor.
 • The House Cafe Ortaköy fiyat listesinde; tavuk, balık, et, makarna, burger ve pizza çeşitlerinin aynı fiyat aralığında olmadığı görülüyor.
 • House Cafe Ortaköy’de fiyatlar hafta içinde ya da hafta sonunda herhangi bir değişikliğe uğramıyor.
 • Ödeyeceğin tutarı belirleme noktasında davetli sayın da büyük önem arz ediyor. Konuk masalarının düzenlenmesi, kutlama menülerinin hazırlanması ve yemek servislerinin yapılması tamamen konuk sayısına göre oluyor.
 • The House Cafe Ortaköy rezervasyon olanağından yararlanılması gerektiğinin de altını çiziyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
The House Cafe Ortaköy
Açık ve Kapalı Alan
Min. 50 - Max. 150 Min. 100 - Max. 250

The House Cafe Ortaköy Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Ortaköy The House Cafe’de nikah sonrası yemek organizasyonlarına yakışacak çok sayıda hizmet bulunuyor. Yemek, müzik ve eğlence hizmetleri çiftlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. The House Cafe Ortaköy menülerinin içerisinde; yemek, tatlı, içecek ve vegan opsiyonları yer alıyor. Yaz ve kış sezonlarının başında senede iki kere Ortaköy House Cafe menüleri yenileniyor.

Boğaz manzaralı Ortaköy The House Cafe kahvaltı yapabileceğin, öğle ve akşam yemeğini yiyebileceğin, sevdiklerinle birlikte güzel vakit geçirebileceğin samimi mekanlar arasında yer alıyor. Mevsimsel içerikler kullanılarak hazırlanan ikramlar, global yeme-içme trendleri ve misafirlerin geri bildirimleri doğrultusunda şekilleniyor. Mekanın anlaşmalı olduğu bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. The House Cafe’de şu olanaklar da mevcut:

 • Ön tadım ile menüde değişiklik yapma
 • After party alanı
 • Organizasyon firması getirme
 • Tecrübeli garsonlar tarafından yapılan yemek servisi
 • Özel menü opsiyonları
 • Otopark ve vale hizmeti
 • Fotoğrafçı ve kameraman getirme
 • Donanımlı DJ

Dekorasyon / Süsleme

The House Cafe Ortaköy sade ve şık görünümüyle ön plana çıkıyor. Konforlu masa ve sandalyeler, gelenleri evindeymiş gibi hissettiriyor. Ahşap uzun masalara, kahverengi ve beyaz sandalyeler eşlik ediyor. Tamamı cam ile kapalı kış bahçesini bitkiler süslüyor. İrili ufaklı ve farklı renklerdeki bitki çeşitleriyle donatılan bahçede, mermer masalar ve zemin kaplamaları kullanılıyor.

Müzik

The House Cafe kullandığı güçlü ses sistemiyle mekanın her köşesine işleyen müziğin keyfini doruklara çıkarıyor. Mekanın anlaşmalı olduğu; orkestra, müzisyen ve DJ bulunuyor. Canlı müzik hizmetiyle eğlencenin tadını çıkarmayan konuk kalmıyor. Çiftler ve konuklar, müzisyenlerden istek parça talebinde bulunabiliyor. Canlı müzik yayını saat 00:00’a kadar aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Fotoğrafçı

Özel ve güzel anlar her zaman hatıralarda yer etmeli. Özellikle böyle önemli bir kutlama yemeği bizce unutulmamalı. Organizasyon mekanı da tam olarak bizim gibi düşünüyor. The House Cafe Ortaköy fotoğraflarını ve videolarını çekebilecek ekiplerle birlikte çalışmana sıcak bakıyor. Dışarıdan anlaşacağın bir fotoğrafçı ve kameraman, bu şahane organizasyonunu dilediğin şekilde kayıt altına alabiliyor.

Otopark

Nikah sonrası yemek organizasyonlarına ev sahipliği yapan The House Cafe Ortaköy konum olarak kolayca ulaşım sağlayabileceğin İstanbul mekanları arasında yer alıyor. Mekana gitmek de park yeri bulmak da bu The House Cafe’ye gelen konuklar için bir problem teşkil etmiyor. The House Cafe Ortaköy otopark ve vale hizmetini hem çiftlerle hem de konuklarla buluşturuyor.

The House Cafe Ortaköy Diğer Organizasyonlar

Senelerdir birçok organizasyona ev sahipliği yapan The House Cafe Ortaköy, özel günlerde unutulmaz deneyimler yaratmaya devam ediyor. Samimiyetiyle öne çıkan The House Cafe’nin şık davet alanlarında birbirinden farklı organizasyonlar düzenlenebiliyor. Kutlamalar, iş organizasyonları, oturmalı davetler, toplantılar ve kokteyller bu şahane kafede en güzel şekilde gerçekleştirilebiliyor. The House Cafe’de yapılabilen diğer organizasyonlar ise şunlar:

 • Şirket yemekleri
 • Basın ve blogger lansmanları
 • Düğün ve nişan davetleri
 • Doğum günü ve yıldönümü kutlamaları
 • Baby shower

Alkışlarımız

 • Cafe House Ortaköy’ün yemekli ve yemeksiz organizasyon seçeneklerinde menü ve ikramlık çeşitlerinin bir hayli zengin olduğunu söyleyebiliriz.
 • Hizmet seçeneklerinin fazla olması ve hizmetleri müşterilere sunarken organizasyon firmasıyla iş birliği yapmaları şahane.
 • The House Cafe Ortaköy düğüne katılan misafirlerin isteklerini epey önemsiyor. Burada hem çiftlere hem de konuklara gösterilen güler yüzün ve ilginin yüksek olması çok güzel.
 • The House Cafe’de hem alkollü hem de alkolsüz çok fazla içecek opsiyonunun bulunması büyük avantaj.
 • The House Cafe’nin yeniliklere ayak uyduran bir mekan olmasını da çok sevdik.

The House Cafe Ortaköy Nerede?

Adres:Ortaköy Salhane Sok. No:1 Beşiktaş/İstanbul

The House Cafe Ortaköy Beşiktaş/İstanbul’da konumlanan organizasyon mekanları arasında yer alıyor. “The House Cafe Ortaköy nasıl gidilir?” sorusunun cevabını merak eden konuklar olabiliyor. Şahsi otomobili olmayan konuklar, toplu taşıma araçlarıyla da mekana rahatlıkla gelebiliyor. M7 numaralı metro; 22, 22RE, 30D, 57UL ve DT1 numaralı otobüs hatları The House Cafe’nin yakınından geçiyor.

Fiyat Teklifi Al