Tavacı Recep Usta Hakkında

Meşhur Tavacı Recep Usta, Türkiye genelinde 4 farklı şubeye sahip. İstanbul Tavacı Recep Usta, Diyarbakır mutfağı başta olmak üzere Türk mutfağındaki en lezzetli yemekleri yiyebileceğin bir mekan. Nikah gününde kutlama yapmak için ailen ve yakınların ile yemek organizasyonu yapmak istiyorsan, Tavacı Recep’i tercih edebilirsin. Tavacı Recep Usta’yı tercih eden çiftler çalışanların güler yüzlülüğünü övüyor.

Fiyat Teklifi Al

Tavacı Recep Usta Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)Kokteyl Servisi Yoktur
 • Tavacı Recep Usta menü fiyatları İstanbul nikah sonrası yemeği mekanlarının ortalamasında yer alıyor. Bu mekanı tercih ederek bütçeni aşmadan kaliteli ve lezzetli bir nikah yemeği yiyebilirsin.
 • Tavacı Recep Usta fiyat listesi yiyeceğin et türüne göre farklılık gösteriyor. Mekanın imzalı yemeklerinde her zaman kaliteli kuzu eti kullanılıyor. Bu özel et ile yapılan opsiyonlar daha yüksek ücretlendirilebiliyor.
 • Tavacı Recep Usta fiyatları, beyaz et içeren yemeklerde daha uygun rakamlardan başlıyor.
 • Tavacı Recep Usta düğün fiyatlarını en düşük hale getirmek için alacağın menüyü gözden geçirebilirsin. Örneğin; birçok kişinin paylaştığı bütün kuzu ve benzeri seçenekler, kişi başı ödenecek fiyatı düşürüyor.
 • Nikah yemeğinde alkollü içecek servisi yapılacaksa, mekanın talep ettiği fiyatlar yükseliyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Tavacı Recep Usta
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 350

Tavacı Recep Usta Nikah Sonrası Yemek Organizasyonu

Evliliğini kutlamak için düzenleyeceğin yemek organizasyonunu Bostancı Recep Usta’da yapacaksan, yararlanabileceğin birçok hizmet bulunuyor. Mekan ile çalışan organizasyon sorumlusu planlama sürecinin ilk anından yemeğin son dakikalarına kadar yanında oluyor. Menü, mekan giydirme ve konsept oluşturma gibi her konuda sana yardım ediyor. Bu sayede dışarıdan bir organizasyon firması ile çalışmana da gerek kalmıyor.

Tavacı Recep Usta düğün ve nikah yemeği organizasyonlarında birçok farklı oturma düzeni sağlayabiliyor. Mekan hem açık hem de kapalı alanlara sahip. Her iki alanda da masa düzenini istediğin gibi ayarlayabilirsin. Sohbetlerin vazgeçilmezi uzun banket masaları, ayrı yerleştirilen tekli masalar ve senin tam ortaya oturacağın U şeklinde masa düzeni, seçebileceğin opsiyonlar arasında yer alıyor.

 • Tavacı Recep Usta menüsü birçok farklı yörenin en ünlü lezzetlerini içeriyor. Nikah yemeğinde tüketeceğin etler önceden seçilerek özel olarak dinlendiriliyor ve bu süreçten sonra hazırlanıyor.
 • Misafirlerin için fiks bir menü oluşturmak istiyorsan eşin ile önceden restorana uğrayarak menü tadımı hizmetinden yararlanabilir, her şeyi damak tadına uyacak şekilde değiştirebilirsin.
 • Mekanın en ünlü yemekleri sac tava ve kaburga diyebiliriz. Ancak bu ana yemek opsiyonlarının yanı sıra; ara sıcak, meze, tatlı ve meşrubat da tercih edebilirsin.

Dekorasyon / Süsleme

 • Tavacı Recep Usta Maltepe şubesinde dekorasyona büyük önem veriliyor. İhtişamlı süslemeler ve detaylı aydınlatma seçimi misafirlerini hayran bırakıyor.
 • Bol güneş alan kapalı alanın camları, renkli desenler ile süsleniyor ve şık bir ambiyans yaratıyor.
 • Bahçesi bitkilerle canlanan Tavacı Recep Usta’nın kapalı alanı da canlılıkta eksik kalmıyor. Kapalı mekan birçok farklı bitki ve çiçek ile dekore ediliyor. Mekandaki tüm masalar da çiçekler ile dekore ediliyor.
 • İstediğin şekilde düzenlediğin masaları zevkine göre giydirme opsiyonuna sahipsin. Mekanda genellikle siyah, beyaz, mor ve pembe dekorasyonlar kullanılıyor. Ancak farklı bir konseptin varsa, mekandan gerekli dekorasyonları tedarik edebilirsin.

Müzik

Nikah sonrası yemeklerin müziksiz olmadığını bilen Tavacı Recep Usta ekibi, organizasyon boyunca istediğin müzikleri dinlemeni sağlıyor. Kaliteli ses sistemleri sayesinde en sevdiğin şarkıları konukların ile birlikte dinleyebilir ve sohbetine keyif katabilirsin. Tavacı Recep Usta Bostancı ile iletişime geçebilir, organizasyon sorumlusu ile konuşarak canlı müzik hizmeti de ayarlayabilirsin.

Fotoğrafçı

Önemli günlerde çekilen fotoğraflar yıllarca saklanıyor. Bu nedenle nikah sonrası yemeğinde aile ve arkadaşlarınla çekildiğin fotoğraflar büyük önem taşıyor. Bu özel günde fotoğrafçını Tavacı Recep Usta’ya getirebilirsin. Mekanın kendi fotoğrafçısı bulunmuyor. Ancak organizasyon sorumlusu getirdiğin fotoğrafçı ile birlikte çalışıyor. İhtişamlı salon süslemeleri ve mekanın bahçe manzarası fotoğrafların için güzel bir arka plan oluşturuyor.

Otopark

Tavacı Recep Usta İstanbul’un merkezi bir bölgesinde yer alıyor. Bu nedenle toplu taşıma ile mekana ulaşmak daha kolay oluyor. Ancak özel araç kullanmak istiyorsan, aracını park edebileceğin yerler var. Mekanın özel otoparkı yok, ancak düşük bir ücret karşılığında vale servisinde yararlanabilir veya mekana oldukça yakın olan İspark noktasına yönelebilirsin.

Tavacı Recep Usta Diğer Organizasyonlar

Nikah sonrası yemeği dışında birçok farklı organizasyonu Tavacı Recep Usta’da gerçekleştirebilirsin. Kalabalık etkinlikler için Tavacı Recep Usta iletişim yollarını kullanarak en az 1 hafta öncesinde rezervasyon yaptırman gerekiyor. Yıl dönümü, evlilik teklifi, baby shower, doğum günü, kurum etkinlikleri, bayi toplantısı ve benzeri birçok etkinlik Tavacı Recep Usta’nın şık salonunda planlanabiliyor.

Alkışlarımız

 • Ana yemeğinden önce gelen ara sıcaklar, salatalar ve yemek sonrası alacağın çay ve tatlı, mekanın ikramı olarak ücretsiz veriliyor.
 • Bostancı Tavacı Recep Usta’da servis gece 02:00’ye kadar devam ediyor. Bu sayede sohbet ve eğlencene istediğin kadar devam edebilirsin.
 • Yemeklerde en kaliteli malzemeler kullanılıyor. Et ve sebzeler, Türkiye’nin organik çiftliklerinden tedarik ediliyor.
 • Tavacı Recep Usta’da oluşturacağın konseptin istediğin bütünlüğe sahip olacağına emin olabilirsin. Açık alanda bunalmamak için kullanılan büyük güneşlik ve şemsiyeler bile mekanın genel havasına uyan desenlere sahip.
 • Gün ışığından yararlanmak fotoğraflarının daha güzel çıkmasını sağlıyor. Bu nedenle Recep Usta Bostancı’daki kapalı alan, camekan özelliği ile İstanbul nikah sonrası yemeği mekanları arasında öne çıkıyor.

Tavacı Recep Usta Nerede?

Adres:Altıntepe, Bağdat Cad. No:6, 34840 Maltepe/İstanbul

Tavacı Recep Usta Bostancı’ya gitmek oldukça kolay. Özel aracının yanı sıra; birçok farklı toplu taşıma aracı ile nikah yemeği mekanına ulaşabilirsin. 10, 29T ve 16D otobüsleri, M8 metro hattı, dolmuş veya Marmaray kullanarak Maltepe’ye ulaşabilirsin. Bostancı veya Gümüşçü Sokak Durakları’nda inerek mekana ortalama 5 dakika yürüme mesafesi olan bir konuma ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al