Trabzon Sosyal Tesisler

0 sosyal tesisler bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Trabzon’daki Sosyal Tesislerde Düğün

Mis gibi Karadeniz havasında hem uygun fiyatlı hem de bol eğlenceli bir düğün yapmayı kim istemez? Trabzon’daki belediyenin sosyal tesisleri düğünlerde sıklıkla kullanılıyor. Şehrin sıcakkanlı ve eğlenceli insanları bu tesislerde düğününe yardımcı oluyorlar. Cep yakmayan fiyatlar ödeyerek şen Karadeniz müzikleri eşliğinde güzel yemekler yiyebileceğin bir düğün yeri arıyorsan Trabzon’un sosyal tesisleri tam senlik!

Mavi ve yeşilin kesişim noktasında konumlanan Trabzon’un yalnızca şehir merkezinde değil, çevre ilçelerinde de çok sayıda sosyal tesis mevcut. Özellikle Akçaabat ve Araklı , Trabzon’daki sosyal tesis düğünleri için sıklıkla tercih edilen ilçeler olarak öne çıkıyor. Şehir merkezindeki mekanların fiyatları bir tık daha fazlayken ilçelerdeki tesisler genellikle daha bütçe dostu ücretlere sahip oluyor.

Trabzon sosyal tesislerdeki düğün salonlarında davetli kapasiteleri farklılaşıyor. Eğer tüm sevdiklerinin ve ailenin katılacağı çok kalabalık bir düğün hayali kuranlardansan 500 kişiye kadar rahatlıkla konuklarını ağırlayabilen tesisler bu şehirde mevcut. Aynı şekilde 50 konuğunu çağıracağın butik düğününü organize edebileceğin çok sayıda mekanda da hizmet veriliyor. Personel sayıları davetin büyüklüğüne göre ayarlanıyor.

Trabzon Sosyal Tesis Düğünü Denilince Akla Gelen Hizmetler

Trabzon’daki sosyal tesislerin düğün olanaklarının başında elbette bu ilin en büyük özelliği olan doğal güzelliklerinin manzarasının mekan tarafından sağlanması geliyor. Bu şehirdeki sosyal tesislerin hepsi; şehir, deniz, dağ ve yeşillik manzarasına sahip. Bu özel gününü buradaki sosyal tesislerde planladığın takdirde, düğününe gelecek tüm konukların doğanın keyfini sürebiliyor.

Trabzon’daki sosyal tesislerin düğün salonu hizmetlerinin bir diğeri ise mekanların sağladığı ek kapalı alan imkanı. Karadeniz’in yağışlı ikliminden düğününün negatif bir şekilde etkilenmemesi için buradaki sosyal tesislerin açık alanda konumlananlarında, tente veya ek kapalı yer gibi bir önlemler alınıyor. Şehirdeki kapalı salonlu tesisler ise kolonsuz ve ferah bir yapıya sahip.

Bu güzeller güzeli kentteki sosyal tesislerde, düğününe şehir dışından ya da uzaktan gelecek konukların için konaklama seçeneği sunuluyor. Dolayısıyla düğünün için uzun bir yol kateden misafirlerin düğün sonrası günün yorgunluğunu rahatça atabiliyorlar. Konaklama imkanı bulunan tesislerde genellikle gelin ve damat için bir hazırlık odası da tahsis ediliyor.

Trabzon’daki sosyal tesislerin en büyük özelliği düğün menüleri. Yöresel yemekleri ve tazecik balıkları ile bilinen bu ilde, düğününde de misafirlerin bu lezzetler ile harika menülerin tadını çıkarıyorlar. Günlük şekilde temin edilen malzemelerin sonucunda en lezzetli mezeler, balıklar ve etler düğün sofrasında yerini alıyorlar. Menülerde genellikle prova alabilme ve değişiklik hakları da veriliyor.

Trabzon’un Sosyal Tesislerinde Düğün Fiyatları Nasıl?

Trabzon’un sosyal tesislerinde düğün ücreti skalası çok çeşitli olmuyor. Genellikle ortalama tesis fiyatları hizmetlerle birlikte makul rakamlarda seyrediyor. Düğünün hafta içi ya da cuma, cumartesi ve pazar günlerinde planlanması; fiyatlarda oynamaya sebep olabiliyor. Benzer şekilde sadece içecek ve atıştırmalık servisi içeren düğün paketleri, yemekli olanlardan bir tık daha ucuz oluyor.

Mekanların çoğunda tesise ait bir düğün fotoğrafçısı hizmeti verilmiyor. Bu sebepten dolayı, tesislerde dışarıdan bir fotoğraf ekibiyle anlaşmaya varmana müsaade ediliyor. Bu tesislerin çoğunda canlı müzik için bir orkestra veya solist paketler dahilinde ücretlerle sahne alıyor, bunu sağlamayan yerlerde ise yine farklı bir grup veya DJ ile birlikte de çalışabiliyorsun.

Trabzon’daki Düğün İçin Sosyal Tesislerin Avantajları Neler?

Trabzon’da Bir Sosyal Tesis Seçerken Nelere Bakmalısın?

Trabzon’un sosyal tesislerinin birbirinde ayrışan çok fazla özelliği ve hizmeti bulunmuyor. Fakat yine de hesaba katman gereken bazı ayrıntılar var. Örneğin, düğününe özel araçlarıyla katılacak konukların için park alanı hizmeti sunulup sunulmadığı konfor açısından çok önemli. Mekanların bazılarında 50’den az kişilik otopark imkanı bulunurken, bu sayı bazı tesislerde çok daha fazla sayıda.

Trabzon’da hem çevre illerden hem de şehir içinde olmak üzere farklı yerlerden ulaşım sağlamak için araç seçenekleri yeterince zengin. Fakat yine de düğününü organize edeceğin sosyal tesisin yakınlarında, toplu taşıma araçlarına binip ulaşım sağlayabileceğin durakların olup olmadığını incelemelisin. Aynı şekilde en yakın araç duraklarını öğrenerek, misafirlerinin ulaşımına katkıda bulunabilirsin.

Yemyeşil Trabzon şehrinde, düğünün için en doğru ve elverişli tesisi seçerken mekanın sunduğu hizmetleri sorgulamalısın. Tesislerin bazılarında müzik, fotoğraf, organizasyon sorumlusu, hazırlık odası, özel menüler ve konsepte uygun bir dekorasyon sistemi benimsemek gibi düğün olanakları bulunurken; diğerlerinde hizmetler daha kısıtlı olabiliyor. Yine de bu tarz tesislerde elbette dışarıdan hizmetlere de olanak tanınıyor.

Tüm Sosyal Tesisler