Yalova Restoran Düğünleri

0 restoran düğünleri bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Yalova’daki Restoran Düğünleri

Doğal güzellikleri ve tabiat manzaralarıyla herkesi kendine hayran bırakan Yalova düğün organizasyonunu düzenleyebileceğin yerler arasında bulunuyor. Şehirdeki restoranların bir kısmı çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyor. Yalova nişan yemeği için restoranlarından hizmet alabileceğin şehirler arasında da yer alıyor. Şehirde yer alan düğün restoranları; merkezde ve Çınarcık ile Çiftlikköy ilçelerinde konumlandırılıyor.

Mavi ve yeşilin bir arada bulunduğu Yalova’da butik organizasyonlarını gerçekleştirebileceğin düğün restoranları bulunuyor. Çiftler, şehirdeki düğün restoranlarında maksimum 300 konuğu ağırlayabiliyor. 300 kişilik konuk kapasitesi bulunan düğün mekanları; Merkez, Çınarcık ve Çiftlikköy ilçelerinde bulunuyor. Bu ilçelerde konumlandırılan mekanların büyük bir kısmı hem açık hem de kapalı davet alanında hizmet veriyor.

Yalova yemekli düğün fiyatları, çiftleri bir hayli mutlu ediyor. Düğün restoranları uygun ya da ortalama fiyatlar karşılığında hizmet veriyor. Şehirde yüksek fiyatlar talep eden bir düğün restoranı bulunmuyor. Uygun fiyatlı davet alanları Çınarcık ile Çiftlikköy’de yer alıyor. Fiyatları ortalamada seyreden düğün restoranları ise Yalova Merkez ve Çiftlikköy’de konumlandırılıyor.

Yalova düğün restoranlarının büyük bir kısmı şehir merkezinde yer alıyor. Şehir merkezinde konumlandırılmış olan düğün restoranları; kır bahçesinde, deniz kenarında ve kapalı salonda hizmet veriyor. Davet alanlarında çoğunlukla şehir ve doğa manzarası bulunuyor. Bunların yanı sıra bazı mekanlar; körfez, deniz, panoramik şehir ve bahçe manzarası sunmasıyla ön plana çıkıyor.

Yalova Restoranda Düğün Fiyatları

Yalova restoran düğününü uygun fiyatlar karşılığında gerçekleştirebileceğin şehirler arasında yer alıyor. Mekanlar bütçe dostu fiyatlarıyla çiftlerin dikkatini çekiyor. Çiftlerin almak istedikleri ek hizmetler fiyatlar üzerinde farklılıklar yaratabiliyor. Davetli sayısı ile menü ve alkollü içecek seçimleri ödenecek olan tutarı doğrudan etkiliyor. Bunların yanı sıra dekorasyon için kullanılan süslemeler de fiyatlara yansıyabiliyor.

Yalova yemekli içkili düğün organizasyonunu uygun fiyatlar karşılığında yapabileceğin bir şehir. Şehirdeki uygun fiyatlı düğün mekanları yemekli bir organizasyon için kişi başı makul miktarlar talep ediyor. Cep dostu mekanlar Çınarcık ve Çiftlikköy ilçelerinde yer alıyor. Bu ilçelerdeki uygun fiyatlı mekanlar açık ve kapalı davet alanlarının her ikisinde de hizmet veriyor.

Yalova yemekli düğün kişi başı fiyatları ortalamada seyreden restoranların da olduğu bir şehir. Ortalama fiyatlı Yalova düğün yemek yerlerinin tamamı şehir merkezinde yer alıyor. Bu düğün restoranları Merkez ile Çiftlikköy’de konumlandırılıyor. Buradaki ortalama fiyatlı restoranlar kapalı salonda ve kır bahçesinde konuk ağırlıyor.

Uygun ve ortalama fiyatlar karşılığında hizmet sunan mekanlar arasında düğün paketi içeriği zengin olan restoranlar öne çıkıyor. Şehirde hizmet veren düğün restoranları, çiftlerden uçuk fiyatlar talep etmiyor. Bazı düğün mekanları organizasyonlar için çeşitli kampanyalar sunabiliyor. Çiftler, erken rezervasyon imkanıyla indirimlerden faydalanarak daha uygun fiyatlı bir organizasyon yapabiliyor.

Yalova Yemekli Düğün Mekanlarında Sunulan Hizmetler

Yemekli düğün restoranlarında pek çok hizmet sunuluyor. Yalova düğün yapan restoranlarda genel olarak; yemek servisi, organizasyon sorumlusu, ön tadım yapma, otopark ve vale hizmeti gibi olanaklar bulunuyor. Şehirdeki düğün restoranlarının bazılarında hazırlık odası ve after party alanı yer alıyor. Ayrıca düğün mekanlarının büyük bir kısmında engelli bireyler için engelsiz girişler de mevcut.

Şehirdeki düğün restoranlarının çoğunda ışık, ses ve sahne hizmetleri bulunuyor. Sahne kurulumu ve mekan ışıklandırmaları düğün restoranları tarafından yapılıyor. Bazı mekanlarda; orkestra, müzisyen ve DJ hizmetleri yer alıyor. Özellikle canlı müziğin olduğu düğün restoranları çiftler tarafından sıkça tercih ediliyor. Geniş dans pisti bulunan açık davet alanları eğlence sınırlarını ortadan kaldırıyor.

Yalova restaurant düğünü mekanlarının bazıları profesyonel çekim ekibiyle birlikte çalışıyor. Fotoğrafçı ve kameraman, çiftlerin tüm organizasyon sürecini kayıt altına alıyor. Somut anılar bir albüm şeklinde çiftlerin eline ulaşıyor. Çiftler arzu ederlerse dışarıdan farklı bir fotoğrafçı ya da kameramanla da özgürce çalışabiliyor. Düğün mekanlarının büyük bir kısmında fotoğraf ve video çekimiyle alakalı kısıtlamalar bulunmuyor.

Şehirdeki restoranlarda yemekli ya da kokteylli düğün organizasyonları yapılabiliyor. Hazırlanan menü ve ikramlıklar restoranlara göre değişkenlik gösterebiliyor. Fakat düğün restoranlarında genel anlamda Türk mutfağının ağırlıklı olduğu menüler hazırlanıyor. Konuklara; pasta, kuruyemiş, meşrubat ve atıştırmalık türleri ikram ediliyor. Düğün mekanlarının büyük bir kısmı usta şeflerle çalışmayı tercih ediyor.

Yalova Yemekli Düğün Mekanlarının Avantajlı Özellikleri

Tüm Restoran Düğünleri