Telefon: +90 2129633476

Fiyat Teklifi Al

2 Hece Davet Hakkında

2 Hece Davet Salonu, İstanbul’da göl kenarında ve yeşilliklerin içinde doğal atmosferli bir alanda düğün yapmak hayalinse tam senlik! Bu doğal atmosferi görkemli bir dekorasyonla taçlandıran mekan, kır düğünü konseptinin hakkını veriyor. Tabi eğer salon düğünü düşünürsen daha düşük kapasiteli kapalı bir alanları da bulunuyor. Enfes lezzetlerle muhteşem manzarada davet vermeye hazır ol!

2 Hece Davet Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Bakırköy 2 Hece Düğün Salonu fiyatları, şehirdeki mekan ortalamasından bir tık daha yüksek gelebilir.
 • İstanbul kulüpler ve davet alanları arasında doğal güzelliklere olan yakınlığı ve manzarasıyla öne çıkan salonun fiyatlarını hak ettiğini düşünüyoruz.
 • Alanın merkezi konumu da çok avantajlı.
 • Dünya ve Türk mutfağını harmanladığı eşsiz menüleri ve deneyimli ekibiyle alacağın hizmet fiyatların makul olmasını sağlıyor.
 • Sen de bu panoramik manzaralı ihtişamlı alanda dünyaevine girmek istersen aşağıdaki butondan fiyat teklifi alabilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
BOTANİK SALON GÖLET SALON
Kapalı Alan
Min. 150 - Max. 850 Min. 150 - Max. 850

2 Hece Davet Düğün Paketleri

2 Hece Düğün Salonu, zengin düğün paketiyle düğün çiftlerini memnun ediyor. Yemek servisinden önce menü tadımı yapabilir ve menüde istediğin değişiklikleri yapabilirsin. İstersen organizasyon firması getirtebilir, istersen salonun kendi organizasyon sorumlusuyla çalışabilirsin. Işık, ses ve sahne hizmeti de mekan tarafından üstleniliyor. Fotoğraf hizmetini de profesyonel ekipleriyle sunuyorlar. Alanda engelli girişi de var.

Dekorasyon / Süsleme

 • 2 Hece Davet Botanik Park, beyaz rengin baskın olarak kullanıldığı bir dekorasyona sahip.
 • Beyaz sandalye ve masalar kalabalık bir misafir grubun olsa dahi mekanı ferah ve geniş gösterecek.
 • Nikah masasındaki beyaz çiçeklerin arasında yer yer kullanılmış pembe çiçekler mekana renk katarken romantik bir hava da vermiş.
 • Altın servisler ve şamdanlar beyaz rengin şıklığını ön plana çıkartmış.
 • Sandalyelerde kullanılan tüllerin ve tül perdelerin pastel tonlarda seçilmesi mekanın abartılı görünmesini engellemiş.
 • Masalarda kullanılan pembe renkli çiçekler de nikah masasındaki çiçeklerle uyum sağlamış.
 • Nikah alanında kullanılan altın renkli avize ise daha elegan bir hava yaratarak görkemli bir alan yaratmış.

Müzik

2 Hece Davet Salonu Bakırköy, isteğe bağlı DJ ve orkestra opsiyonu sunuyor. Eğer DJ veya orkestra getitmek istersen mekan işletmecisiyle görüşebilirsin. Esnetilebilen hizmetleriyle 2 Hece Davet, isteklerini kabul edecektir. Mekanda müzik hizmeti servis hizmetiyle aynı anda, 23:00’te sona eriyor. Açık ve kapalı alandaki geniş ve kolonsuz pistlerde eğlenmek için profesyonel hizmete güvenebilirsin.

Düğün Fotoğrafçısı

Bakırköy Botanik Park 2 Hece, fotoğrafçı hizmetine sahip. Aynı zamanda düğün videonun çekilmesi için bir kameramanları var. Eğer istersen kendi fotoğrafçını ve kameramanını getirmene yetkililer buna çok sıcak bakmayacaktır. Mekanın şık atmosferinin arka planı oluşturduğu mükemmel kareler yakalayacağına eminiz. Profesyonel çekim ekibi sayesinde yapman gereken tek şey sevdiklerinle poz verirken gülümsemek olacak.

Otopark

Botanik Park 2 Hece Düğün Salonu, 150-250 araç kapasiteli büyük bir özel otoparka sahip. Bu sayede misafirlerin park yeri bulma sıkıntısı yaşamayacaklar. Merkezi konumu sebebiyle de alanda park yeri durumunun sıkıntı olacağını düşünmüyoruz. Misafirlerinin konforunu ön planda tutan salon sayesinde gece sonunda herkes seni tebrik edip memnun bir şekilde evine dönecek.

2 Hece Davet Kına Gecesi Organizasyonu

2 Hece Düğün Davet Salonu, kına organizasyonları için de oldukça uygun bir mekan. Biraz daha kalabalık bir kına gecesi yapmayı düşünüyorsan, mekanda rahatça eğlenebileceğine eminiz. Mekan altın renkli dokunuşlarıyla da kına konseptine uyum sağlıyor. Kırmızı ve altın işlemeli kına tahtı ve renkli balonlar ise kına gecesi fotoğraflarının mükemmel çıkmasını sağlayacak.

Alkışlarımız

 • İki Hece Bakırköy, geniş alanı sayesinde misafirlerinle rahatça eğlenmeni sağlayacak.
 • Mekanın beyaz dekoru ve ona eşlik eden altın renkli aksesuarlar burayı şıklaştırmış
 • 2 Hece Bakırköy’ün yüksek kapasiteli özel bir otoparkı olması büyük avantaj.
 • Alanın orman, göl ve şehir manzarası sayesinde daha romantik bir hal almasına misafirlerin de bayılacak.
 • Zengin menüsü ve deneyimli aşçıları sayesinde enfes lezzetler eşliğinde düğününü noktalayabileceksin.
 • Düğününde çalacak müziğin tam istediğin gibi olması eğlenceye doymanı sağlayacak.
 • Merkezi konumu sayesinde davet ettiğin herkes rahatlıkla salona ulaşım sağlayabilecek.

2 Hece Davet Çift Yorumları

Bihter & Ozan: “Her şeyin mükemmel ve en önemlisi istediğim gibi olması, gecemizin harika geçmesine yol açtı. Hem kınamda hem düğünümde 2 Hece’de idim. İstediğim müzikleri çaldırdım. Bütün marjinal isteklerime rağmen ekip hiçbirini geri çevirmedi ve çok iyi bir iş çıkardı. Her şey için teşekkür ediyorum.”

Başak & Doğukan: “2 Hece Davet Botanik Salon’da düğünümü yaptım. Organizasyon sorumlusu beyefendi ve hanımefendi başta olmak üzere düğünümüzün ilk dakikasından son dakikasına kadar ilgisini eksik etmeyen ekibe çok teşekkür ediyorum. 2 Hece Davet’i seçin ve mutlu olun.”

2 Hece Davet Nerede?

Adres:İstanbul Bakırköy Botanik Park içi, E-5 üzeri, Bakırköy / İstanbul

Telefon: +90 2129633476

2 Hece Düğün Davet Salonu, İstanbul düğün mekanları arasında kolay ulaşımıyla dikkat çekiyor. 97, 76D, 82, 72T, 94Y numaralı otobüslerle salona yakın olan duraklara ulaşımını sağlayabilirsin. Bakırköy Adliyesi Cevizlibağ Yönü Otobüs Durağı ve İncirli Metro Durağı düğün salonuna yakın olan duraklar. Bakırköy’deki 2 Hece Düğün Davet’e ulaşım, toplu taşımayla yaklaşık 1 saat sürüyor.

Fiyat Teklifi Al