İstanbul Divan Vodafone Park Hakkında

İstanbul Boğazı manzarasına hakim Vodafone Park' a hiç yolun düştü mü? Özellikle maç günlerinde ön plana çıksa da Divan Vodafone Park İstanbul, spor gündemi dışında özel dizayn edilmiş davet alanlarıyla da dikkat çekiyor. Özel ve kurumsal tüm davetlere başarıyla ev sahipliği yapan bu mekanı daha yakından tanımak istersen, senin için inceledik!

Fiyat Teklifi Al

İstanbul Divan Vodafone Park Düğün Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 - 500 TL
 • İstanbul kulüp ve davet alanlarının fiyatlarının genel olarak yüksek olduğunu biliyoruz. Bu açıdan, Divan Vodafone Park fiyatlarını da bu kategoriye dahil diyebiliriz.
 • Kokteyl menüler ile yemekli menüler arasında fiyat farkı bulunuyor. Hafta içi ve hafta sonu menüler arasında da fiyat farkı mevcut.
 • Organizasyon öncesi menü tadımı etkinliği, düğünün sırasında herhangi bir sürpriz yaşamanı önlüyor. Taleplerin doğrultusunda menüde değişiklik de yapabilirsin.
 • Organizasyon günü hazırlıkları esnasında sana ve partnerine özel servis edilecek 2 kişilik düğün menüsü de bulunuyor!
 • Sana özel bir fiyat almak istersen hemen aşağıdaki pembe butona tıklayıp ve mekan ile iletişime geçebilirsin.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Divan Vodafone Park
Açık ve Kapalı Alan
Min. 100 - Max. 450 Min. 200 - Max. 875

İstanbul Divan Vodafone Park Düğün Paketleri

Yemekli ve kokteylli organizasyonlara kapılarını açan Boğaz'ın incisi Şişli Divan Vodafone Park’ta her şey senin için düşünülmüş. İsteğin doğrultusunda tahsis edilen organizasyon sorumlusu ile çalışabilir; isteğine göre de beğendiğin bir organizasyon firması ile anlaşabilirsin. Divan Vodafone Park catering firması getirmene de sıcak bakıyor. Paket içeriğinin tam listesini senin için şöyle sıraladık:

 • Yemek servisine ek olarak menü tadımı ve menüde değişiklik
 • Organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilme
 • Alanında uzman organizasyon sorumlusu
 • Son teknoloji ışık, ses ve sahne hizmeti
 • Otopark ve vale hizmeti
 • Engelli girişi
 • After party alanı

Dekorasyon / Süsleme

 • Kokteyl menü düzeninde üzerine beyaz dantel serili yuvarlak masalar konuklarına eşlik ediyor.
 • Yemekli organizasyonlarda ise dikdörtgen masaların yanında yuvarlak masalarla banket oturma düzeni de kullanılıyor.
 • Kapalı davet alanını seçtiğinde futbol sahası ve tribünler bu unutulmaz gününe eşlik edecek. Oldukça sıra dışı değil mi?
 • Açık davet alanında ise Boğaz ve şehir manzarasını bir arada seyredebilirsin.
 • Süsleme ve dekorasyonda tercih edilen renkler siyah ve beyaz. E ne de olsa "En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever!".

Müzik

İstanbul Divan Vodafone Park düğün salonu yüksek teknoloji ışık, ses ve sahne hizmetlerine sahip. Bu sayede sana sorunsuz bir düğün fırsatı sunuyorlar. Düğününde çalmasını istediğin çalma listesini profesyonel orkestra ekibine ulaştırabilirsin. Tüm bunlar sayesinde müzik konusunu dert etmene gerek yok. Sana ve sevdiklerine kalan tek şey saat 23:30'a kadar doyasıya eğlenmek.

Düğün Fotoğrafçısı

Açık ve kapalı davet alanında çekildiğin fotoğraflarla düğün albümünü oluşturmayı sakın unutma! İster Vodafone Park'ın çimlerinde, istersen de Boğaz manzaralı teras alanında vereceğin güzel pozlarla eşsiz bir albüm oluşturabilirsin. İstanbul Divan Vodafone Park beğendiğin bir fotoğrafçı ile anlaşmana da olanak sağlıyor. Bu hizmeti kendi fotoğrafçıları ile sağlayıp sağlamadıklarını öğrenmek için çözüm ortaklarıyla iletişime geçebilirsin.

Otopark

Divan Vodafone Park, şehrin merkezinde park yeri sorununu senin ve sevdiklerin için çözümlüyor. 500 ila 750 araç kapasiteli otoparka sahip olan İstanbul Divan Vodafone Park, seni ve sevdiklerini ağırlamaya hazır. Geniş kapasiteli bir otopark alanına sahip olmasının yanında özel araçlarıyla ulaşım sağlayan misafirlerini en iyi şekilde karşılayacak bir vale hizmetinin bulunması da işleri kolaylaştırıyor.

İstanbul Divan Vodafone Park Diğer Organizasyonlar

Divan Vodafone Park, birçok farklı etkinliğe de kapılarını açıyor. Açılış, davet ve resepsiyondan nişan, kına ve mezuniyet törenlerine kadar özel ya da kurumsal davetlerini burada gerçekleştirebilirsin. Baby shower, doğum günü ve hatta piknik bile düzenlemek istersen, Divan Vodafone Park İstanbul seni bekliyor. Bu organizasyonlar esnasında havai fişek ve benzeri maddelerin kullanılmasının yasak olduğunu da not düşelim.

Alkışlarımız

 • Divan Vodafone Park Şişli, merkezi ve İstanbul Boğazı'na hakim konumuyla ön plana çıkıyor.
 • Kapalı ve açık davet alanı olmak üzere her ikisinin de manzarası çooook hoşumuza gitti.
 • İstediğin bir fotoğrafçıyla anlaşıp bol bol fotoğraf çekilebilirsin.
 • Divan Vodafone Park, davet alanlarındaki sade dekorasyonu ile zarif ve şık bir ortam oluşturmuş.
 • Düğün öncesi menü tadımı ve menü değişikliği gibi hizmetler damak tadına en uygun menünün hazırlanmasını sağlıyor. Beğendiğin bir catering firmasıyla ortak çalışma imkanın da bulunuyor.
 • Şehrin göbeğinde park sorununu düşünmene gerek yok. Divan Vodafone Park geniş araç kapasiteli otoparkı ve vale hizmeti ile seni ve sevdiklerini mağdur etmiyor.

İstanbul Divan Vodafone Park Nerede?

Adres:Vişnezade Mah. Dolmabahçe Cad. No:1/A-B Beşiktaş / İstanbul

M2 metro hattını kullanan misafirlerin Taksim Durağı’nda indikten sonra Taksim-Kabataş Finükiler hattı ile Kabataş istasyonunda inebilirler. Buradan Vodafone Park 8 dakika yürüme mesafesinde kalıyor. Aynı şekilde T1 Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı yoluyla Kabataş Durağı’na ulaşım sağlanabilir. Otobüsle ulaşım sağlamak isteyen konukların ise 129T, 42T, 48T ve 559C numaralı otobüsler ile Beşiktaş Stadyumu durağında inebilirler.

Fiyat Teklifi Al