Telefon:

Fiyat Teklifi Al

Altuğ Düğün Davet Hakkında

Kapalı davet alanıyla hizmet veren Altuğ Düğün ve Davet Salonu, geniş kapasitesi ve yüksek tavanıyla ferah bir ortam sağlıyor. Doğa manzarasıyla da bu ferahlığı katlıyor. Üstelik ana yol üzerinde konumlanması ile toplu taşıma imkanı da sağlıyor. Davetin için yemekli ve kokteyl menü seçeneklerinden hangisini istiyorsan ona göre bir organizasyon düzenleniyor.

Menülerde değişiklik ve tadım imkanı sayesinde hem yemek hem de kokteyl ikramlarının kararları seninle birlikte alınıyor. Salonun bünyesinde çalışan profesyonel bir organizasyon sorumlusu mevcut. Akışı onunla ayarlayabileceğin gibi dışarıdan bir firma ile de çalışabilirsin. Daha birçok hizmeti öğrenmek ve diğer organizasyonlar hakkında bilgi almak istersen seni yazımızın devamına alalım.

Altuğ Düğün Davet Fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Altuğ Düğün Salonu, Denizli kulüpler ve davet alanları ile kıyaslandığında hafta sonu fiyatları ortalamayken, hafta içi fiyatlandırması oldukça uygun.
 • Yemekli ya da kokteylli seçenekleri arasında vereceğin karar fiyatlarda değişiklik yaratan en önemli etken oluyor.
 • Yemekli menüler de kendi içerisinde rakam değişikliğine gidebiliyor. Beyaz etli bir menü, daha uygun fiyatlı bir tercih olabilir.
 • Yemek servisi, menüde tadım ve değişiklik yapabilme imkanı düşünüldüğünde fiyat aralığı oldukça tercih edilebilir gözüküyor.
 • Alkollü içecek servisi yok.
 • Yemek servisi saat 23:30’da sona eriyor.

Kapasite

Davet Alanı Yemekli Kapasite Kokteyl Kapasitesi
Altuğ Düğün Davet - Kulüpler
Kapalı Alan
Min. 10 - Max. 900 Min. 10 - Max. 900
Altuğ Düğün Davet
Kapalı Alan
Min. 10 - Max. 900 Min. 10 - Max. 900

Altuğ Düğün Davet Paketleri

Altuğ Düğün Salonu Denizli, düğün paketinde yemekli ve kokteyl menü seçenekleri sunuyor. Mekan dışı catering firması getirme imkanıyla her şeyin senin istediğin gibi olmasını sağlıyor. Düğün organizasyonunu yalnızca kapalı alanda gerçekleştirseler de doğa manzarasıyla ve ferah salonuyla birlikte davetlilerine ve sana rahat bir alan açıyorlar. Diğer hizmetleri senin için maddeleyerek anlattık.

 • Organizasyon sorumlu bulunması bütün işleri kolaylaştırıyor.
 • Dilersen dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşabilirsin.
 • Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanıyla damak tadına uygun olan lezzetleri tercih edebilirsin.
 • Çocuklara özel menü, vegan ve vejetaryen seçenekler sayesinde bütün misafirlerin yemek servisinden memnun kalıyor.
 • Alkollü içecek servisi olmadığının altını çizelim ki tercihlerine göre organizasyon gerçekleştirebilesin.
 • Işık, ses ve sahne hizmetleriyle düğün geceni tamamlıyorlar.
 • Otopark ve vale hizmeti park sorununu ortadan kaldırıyor.

Dekorasyon / Süsleme

 • Altuğ Düğün Davet kapalı alanını aydınlatma sistemleri ile taçlandırmış.
 • Beyaz ve gri tonlarının ağırlıklı kullanıldığı salonda sade ve şık tasarım öne çıkıyor.
 • Yuvarlak banket masalarla beraber beyaz napolyon sandalyeler uyumlu gözüküyor.
 • Masa süslemelerinde tercih ettiğin konsepte göre çiçek süslemeleri hazırlanıyor.
 • Masa örtüleri gri tonlarındayken beyaz sandalyeler iç açıyor.
 • Salonda kolonların bulunmasına rağmen dans pistindeki aydınlatma ve genişlik sayesinde pek dikkat çekmiyor.

Müzik

Denizli Altuğ Düğün Salonu özel gününü taçlandıracak olan müzik listeni kaliteli ses ve sahne sistemiyle buluşturuyor. Sahne ve ses sistemleri sayesinde sana yalnızca dinlemek istediğin müziklere karar vermek ve kendini ezgilerin akışına bırakmak kalıyor. Sahne performansının gece saat 23:30’a kadar devam ettiğini de belirtelim. Bu gece eğlenceye, dansa, müziğe ve romantizme doyacaksın!

Düğün Fotoğrafçısı

Fotoğraf ve video çekimi düğün gününden sana kalacak nadide anıları biriktirmen için oldukça önemli! Altuğ Düğün & Davet, bu hizmetin ne kadar önemli olduğunu bildiğinden anlaşmalı profesyonel fotoğrafçısını düğün günün için temin ediyor. Böylelikle, fotoğrafçı aramakla ve ayarlamakla zaman kaybetmiyorsun. Sana yalnızca güzel pozlar vermek, düğün sonrasında ise fotoğraf ve videoları incelemek kalıyor.

Otopark

Otopark sorunu her yerde yaşanması ihtimal dahilinde, ancak Altuğ Düğün Davet’te değil! 250-500 araçlık kapasitesiyle davetlilerin için oldukça yeterli geleceğini düşünüyoruz. Özel araçlarıyla ulaşım sağlamak istiyorlarsa bu onlar için hiç sorun olmayacak. Ayrıca vale hizmetinden de dilerlerse yararlanabilirler. Park sorununu her anlamıyla çözen mekandan sen de ve sevdiklerin de oldukça memnun kalacaksınız.

Altuğ Düğün Davet Diğer Organizasyonlar

Altuğ Düğün Davet Denizli düğün haricindeki organizasyonlar için de yanında! Mekan, doğum günleri, sünnet tören, kına gecesi, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, açılış ve partiler, bayi toplantısı gibi oldukça çeşitli yelpazeden etkinlikleri organize ediyor. Doğa ve bahçe manzarasıyla bu tür organizasyonlara ferah bir giriş alanı sunuyor. Detaylar için mutlaka iletişime geç.

Alkışlarımız

 • Altuğ Düğün Salonu Denizli, organizasyon sorumlusu ve yemek servisi sağlasa bile sana bu imkanları dışarıdan temin etme olanağı da veriyor.
 • Menü tadımı ve menüde değişikliğe gidebileceğin bir açıklık da var.
 • Dans pistinin tozunu attıracağına emin olduğumuz gibi, orkestranın seni çok eğlendireceğine de bir o kadar eminiz!
 • Anlaşmalı fotoğrafçılarının bulunması işini oldukça kolaylaştırıyor.
 • Özel menü seçenekleri bulunması hiçbir davetlinin mağdur olmayacağı anlamına geliyor.
 • Geniş otopark alanı ve vale hizmeti sayesinde park sorunu kalmıyor.

Altuğ Düğün Davet Çift Yorumları

Derya & Mert: “Gönül rahatlığı ile organizasyonunuzu yapabileceğiniz bir mekan. Tüm istekleriniz eksiksiz şekilde yapılıyor. Çalışanlar güler yüzlü ve samimi. Gerçekten eğlenmek istiyorsanız gelmeniz gereken tek adres diyebilirim. Her şey için teşekkür ederim.”

Fatma & Gökhan: “Düğünümüzde hiçbir sıkıntı yaşamadık. Her şey çok güzeldi. Özellikle düğün salonu personeli işini iyi yapıyor. Herkese tavsiye ederiz.”

Altuğ Düğün Davet Nerede?

Adres:Eskihisar Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. (Abalıoğlu Yem Fabrikası Yanı) Merkezefendi / Denizli

Telefon:

Biz o kadar anlattık ki mekanı yerinde görmek istedin değil mi? Bu doğrultuda “Altuğ Düğün Salonu'na nasıl gidilir?” diye soracak olursan, hemen bilgilendirelim. Mekan, Ankara yolu üzerinde bulunan Abalıoğlu Yem Fabrikasını geçip 5 kilometre soldaki ana yolda konumlanıyor. Salonun önünden geçen Akhan, Kale, Organize Sanayi, Irlıganlı, Çal, Çivril gibi minibüsler ve otobüsler ulaşım için kullanılabilir.

Fiyat Teklifi Al