safiye sultan düğün salonları
Safiye Sultan Düğün Salonları Adres: Pelitlibağ Mah. Fevzi Çakmak Bul. No:176/A Pamukkale / Denizli (Antalya yolu üzeri)
Safiye Sultan Düğün Salonları Telefon: 0258 225 5478

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Safiye Sultan Düğün Salonları hakkında

Kulüpler ve davet alanları içinde Denizli Safiye Sultan Düğün Salonları sunduğu hizmet kalitesi ve geniş kapasiteli 4 farklı salonuyla pek çok açıdan öne çıkıyor. Safiye Sultan Düğün Salonları yorumlarından da anlaşıldığı üzere müşteri memnuniyeti hayli yüksek olan bir mekan. Mekan hakkında çok daha detaylı bilgiler yazımızın devamında seni bekliyor.

safiye sultan düğün salonları

Safiye Sultan Düğün Salonları fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)500 - 750 TL
 • Yukarıdaki fiyat tablosunda mekanın biçtiği minimum fiyatlar yer alıyor.
 • Mekanın başlangıç için talep ettiği rakamlar gayet uygun ve bütçeni yormayacak şekilde belirlenmiş.
 • Düğünü kokteylli ya da yemekli şekilde düzenlemek mümkün ve her ikisi için biçilmiş fiyatlar aynı.
 • Ayrıca düğünün hafta içi ya da hafta sonu olması fiyatları etkilemiyor. Her iki durum için talep edilen ücretler aynı.
 • Düğünün için fiyat teklifi almak istersen aşağıdaki butonu kullanabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Kapalı alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi

Safiye Sultan Düğün Salonları paketleri

Zengin içerikli düğün paketleri hazırladıklarını söylemeliyiz. Eğlence dolu bir düğün günü yaşaman için ışık, ses ve sahne düzenlemeleri mekan tarafından yapılıyor. Müzik ve servis saat 00:00’a kadar sürüyor. Dilersen organizasyon firmasıyla da anlaşabilen mekan, sana organizasyon sorumlusu tahsis ediyor. Otopark ve vale hizmeti sunuluyor. Alkol servisi yapılmayan salonda, havai fişek gösterileri düzenlenmiyor.

Mekanın menülerinin de çeşitli olduğunu söylemeden geçmeyelim. Yemek servisini üstlenebilen mekan, catering firmasıyla da anlaşabiliyor. Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı sunuluyor. Dilersen ana yemekli menü dilersen kokteyl menü çıkarılıyor. Ayrıca, 4 farklı konseptteki geniş düğün salonlarıyla sana hayal ettiğin tarzdaki düğünü yapma imkanı da sunuyorlar.

safiye sultan düğün salonları

Dekorasyon ve süsleme

 • Burada; Gold Salon, VIP Salon, İnci Salon veya Salon Nil isimli farklı konseptlerde tasarlanmış dört farklı alan bulunuyor.
 • Yüksek tavanıyla ferah bir atmosfere sahip olan mekan, son teknoloji ışıklandırma sistemleriyle aydınlatılıyor.
 • Gold Salon’a altın sarısı rengi hakim. Yuvarlak banket masalar ve gold tiffany sandalyeler ile oturma düzeni tamamlanıyor.
 • Beyaz nikah masası çiçeklerle süsleniyor.
 • Beyaz ve bordonun hakim olduğu VIP Salon’da ise geniş yuvarlak masalar kullanılıyor.
 • Vazo ve mumluklarla süslenen masalar ve siyah renkli sandalyelerle oturma düzeni sağlanıyor.
 • İnci Salon’da ise hakim renk siyah. Yuvarlak masalar ve siyah sandalyelerle masa düzeni sağlanmış.
 • Bu salonda, siyah ve pembe tüllerle bezeli bir gelin tagı bulunuyor.
 • Krem renginin öne çıktığı Salon Nil’de, çiçek detaylı yuvarlak masalar kullanılıyor. Masa düzeni beyaz renkli tiffany sandalyeler ile tamamlanıyor.

Müzik

Doya doya eğleneceğin bir organizasyon düzenlemen mümkün. Işık, ses ve sahne düzenlemesi hizmeti veriyorlar. Eğlence hiç bitmesin istiyorsan mekanın tahsis ettiği after party alanı tam sana göre! Dahası, müzik saat 00:00’a kadar devam ediyor. Sana ve sevdiklerine sadece saati dert etmeden doyasıya, gönlünüzce eğlenmek kalıyor.

safiye sultan düğün salonları

Düğün fotoğrafçısı

Mekanın fotoğraflarında da göründüğü gibi hayli ferah ve geniş bir atmosfere sahip. Bu sebepten mekan, tüm sevdiklerinle ve ailenle beraber olacağın hayatının en özel günlerinden biri olan düğün gününün fotoğrafları için güzel bir fon oluşturuyor. Doğrudan fotoğrafçı getirme hizmeti sunulmasa da dilersen senin için organizasyon firmasıyla anlaşılabiliyor.

Otopark

Düğün gününde maksimum 2.000’e kadar misafir ağırlama imkanı sunuyorlar. Bunca davetli içinde özel araçla gelecek konuklarının mağdur olmaması için mekan tarafından sunulan hizmetler var. Ne senin ne konuklarının park yeri meselesini dert etmesine gerek kalmayacak. Mekan maksimum 750 araç kapasiteli bir otopark hizmeti sunuyor. Ayrıca, vale hizmeti de sunuluyor.

Safiye Sultan Düğün Salonları diğer organizasyonlar

Denizli Safiye Sultan Düğün Salonları daha çok düğün organizasyonlarıyla öne çıksa da daha pek çok farklı organizasyon için hizmet veriyor. Mekan; doğum günü, kına gecesi, davet ve resepsiyon, parti, nişan, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler için de hizmet veriyor. Bu organizasyonlardan biri için fiyat teklifi almak istersen aşağıdaki butona tıklayabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • 4 farklı konseptteki salonuyla istediğin tarzdaki organizasyonu yapma imkanı sunuyor.
 • İster yemek servisini mekan yapsın ister catering firmasıyla anlaşsın. Seçim tamamen senin.
 • Menü tadımı, menüde değişiklik ve farklı menü alternatiflerini seçebilme imkanı olması çok güzel.
 • Hem servis hem müzik saat 00:00’a dek durmuyor.
 • Ses, ışık ve sahne düzenlemesiyle yakından alakadar olunuyor.
 • Organizasyon firmasıyla anlaşma imkanı olduğu gibi mekan senin için organizasyon sorumlusu tahsis ediyor.
 • Davet salonunun tasarımının senin seçimlerine göre şekillenmesi çok iyi.
 • Yüksek sayıda davetli ağırlarken otopark sıkıntısı çekmeyeceksin.

safiye sultan düğün salonları

Safiye Sultan Düğün Salonları çift yorumları

Şule & Ertan: ”Çok güzel, şık bir düğün salonu. Özellikle çalışanların ilgisi çok güzel, hiçbir olumsuzlukla karşılaşmadan düğünümüzü yaptık. Organizasyon sorumlularının güler yüzlü ve samimi yaklaşımları çok hoşumuza gitti teşekkür ederiz.”

Özlem & Sinan: ”Başta organizasyon sorumlusu hanımefendi ve beyefendi olmak üzere bütün çalışanları tebrik ediyorum. Muhteşem bir organizasyon oldu. Eksiksiz, kusursuz ve oldukça eğlenceli bir düğündü. Harikaydınız, çok teşekkürler.”

Safiye Sultan Düğün Salonları nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Pelitlibağ Mah. Fevzi Çakmak Bul. No:176/A Pamukkale / Denizli (Antalya yolu üzeri)

Telefon: 0258 225 5478

Denizli Safiye Sultan Düğün Salonu nerede sorusunun cevabı yukarıdaki adres kutucuğunda yer alıyor. Safiye Sultan Düğün Salonlarına toplu taşıma ile ulaşmak da mümkün. Ankara Yolu üzerinde, Merkezefendi / Denizli Ankara Yolu üzerinden geçen toplu taşıma araçlarıyla mekana ulaşılabilir. Daha detaylı yol tarifi için Safiye Sultan Düğün Salonları iletişime geçtiğinde yardımcı olacaktır.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanı