ataşehir zübeyde hanım öğretmenevi
Adres Küçükbakkalköy Mah. Küçükbakkalköy E-80 Bağlantı Yolu, 34750 Ataşehir / İstanbul

Fiyat Teklifi Al

İçindekiler

Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi hakkında

Anadolu Yakası’nın popüler düğün mekanlarından biri Zübeyde Hanım Öğretmenevi! Özellikle son senelerde, uygun fiyatları ve hizmet kaliteleri nedeniyle sosyal tesislerde daha çok düğün yapılmaya başlandı. 2000 senesinden beri hizmet veren Ataşehir’deki bu öğretmenevi için de aynı durum söz konusu.

Açık ve kapalı alanında organizasyonlara ev sahipliği yapan Ataşehir Öğretmenevi, çiftlerin istedikleri gibi bir düğün yapabilmeleri için çalışıyor. Mekanın bir organizasyon sorumlusu var ve anlaştığın etkinlik için her detayı beraber planlayabiliyorsunuz. Yemek seçiminden müzisyene kadar kafana takılan her konuyu danışabiliyorsun.

Ataşehir Öğretmenevi fiyatları

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)250 TL'den az
 • Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi, İstanbul’un uygun fiyatlı düğün mekanlarından biri. Bütçen düşük dahi olsa burada düğün yapabilirsin.
 • Paketlerdeki menü seçimine göre fiyatlar artıp azalabiliyor. Atıştırmalıkların sunulduğu pasta menüsünü seçersen, yemekli menüye göre daha uygun fiyatlara mekanla anlaşabiliyorsun.
 • Seçtiğin menüyü düğününden önce tadabiliyorsun. Menü tadımı sayesinde de düğün günü davetlilerine neler sunacağını önceden öğrenmiş oluyorsun.

Zübeyde Hanım Öğretmenevi iletişime geçen çiftlerin taleplerine göre net bir rakam verebiliyor. Yapman gereken tek şey hemen alttaki ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklamak. Buyursunlar:

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 500-750 kişi
Kokteylli kapasite 500-750 kişi
Açık alan kapasitesi 500-750 kişi
Kapalı alan kapasitesi 500-750 kişi
Konaklama kapasitesi 150-250 kişi

Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nin açık ve kapalı olmak üzere iki farklı organizasyon alanı bulunuyor. Kapalı salonu ve açık alanı çiftin zevkine göre süsleniyor. Açık alanının bir diğer avantajı da havuz başı organizasyon düzenlenebiliyor olması.

Mekanın konaklama imkanı da bulunuyor. Şehir dışından gelen misafirlerin varsa düğünden sonra burada konaklayabilir. Ayrıca sen de müstakbel eşinle düğünden sonra o yorgunlukla eve gitmek istemezsen öğretmenevindeki odalardan birinde konaklayabilirsin.

Şöyle ferah ferah bir düğün organizasyonu yapsan fena mı olur: Güzeller Güzeli Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Zübeyde Hanım Öğretmenevi düğün paketleri

Zübeyde Hanım Öğretmenevi düğünler için farklı paketler hazırlamış. Düğün paketleri menüye göre değişiklik gösteriyor. Mekandan alabileceğin hizmetler ve menü seçenekleri şöyle:

 • Menü
 • Canlı müzik
 • Fotoğraf ve video çekimi
 • Masa ve sandalye süslemeleri
 • Gelin-damat masası süsleme

Pastalı Düğün & Nişan Menüsü: Tatlı ve tuzlu kurabiye, kek, börek, yaş pasta, meşrubat

Kırmızı Etli Menü: Çorba veya ara sıcak, salata, seçenekli ana yemek (Kıymalı rosto, islim kebap, soslu köfte, dalyan köfte), pilav veya püre, tatlı veya meyve, yaş pasta, meşrubat

Beyaz Etli Menü: Çorba veya ara sıcak, salata, seçenekli ana yemek (Piliç sarma, fırında mantar soslu tavuk, piliç roti, tavuk kavurma), pilav veya püre, tatlı veya meyve, yaş pasta, meşrubat

Bu arada dilersen vejetaryen ve çocuklara özel menüler de oluşturabiliyorlar. Tabii önceden talebini ve kişi sayısını belirtmen gerekiyor.

Müzik

Mekanın çalıştığı bir canlı müzik ekibi var. Düğün paketine de canlı müziği dahil ediyorlar. Dilersen giriş şarkılarını ve dans parçalarını önceden ekibe belirtebiliyorsun. Böylece düğününde sana özel detayların sayısı da artmış oluyor. Saat 23:30’a kadar müzik eşliğinde doyasıya eğlenebiliyorsun.

Bölgendeki diğer mekanlara da bakmak istersin belki: En Cazip Anadolu Yakası Düğün Mekanları

Düğün fotoğrafçısı

Ataşehir Öğretmenevi düğünler ve diğer organizasyonlar için fotoğraf ekibi temin ediyor. Bu ekip organizasyon boyunca fotoğraflarınızı çekip, video kaydı yapıyor. Tabii düğün sonrasında da size teslim ediyorlar.

Mekanın şöyle bir şartı var; dışarıdan fotoğrafçı getiremiyorsun. Mekanın anlaşmalı ekibiyle çalışman gerekiyor.

Otopark

Öğretmenevinin 150-250 araç kapasiteli geniş bir otoparkı bulunuyor. Özel aracıyla gelecek olan davetlilerin otoparkı ücretsiz olarak kullanabilirler.

Alkışlarımız

 • Çiftlerin büyük bir kısmı hem uygun fiyatlı hem de açık alanı olan bir mekan arayışında. İşte bu mekan istenileni karşılıyor!
 • Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi, 24 saat boyunca güvenlik kameraları ve özel güvenlik personelleriyle korunuyor. Yani burada kendini rahat hissedebilirsin.
 • Her bütçeye hitap eden düğün paketleri mevcut!

Diğer organizasyonlar

Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde her sene çok sayıda düğün organizasyonu yapılıyor. Ama bunun dışında kına gecesi, nişan töreni, mezuniyet balosu, kurumsal toplantı, sünnet düğünü, doğum günü ve baby shower gibi organizasyonlara da ev sahipliği yaptıklarını belirtelim. Tabii bunların içerisinde en çok tercih edilenlerden biri kına geceleri!

Mekanın kına gecesi paketinin içeriği şöyle:

 • Salon süslemeleri
 • Ses tesisatı
 • Menü (Tatlı ve tuzlu kurabiye, kek, börek, meşrubat)

Uygun fiyatlı düğün mekanı arayanları böyle alalım: Kişi Başı 30-50 TL’den Başlayan Yemekli Avrupa Yakası Düğün Mekanları

Ataşehir Öğretmenevi nerede?

Ataşehir Öğretmenevi Adres: Küçükbakkalköy Mah. Küçükbakkalköy E-80 Bağlantı Yolu, 34750 Ataşehir / İstanbul

Zübeyde Hanım Öğretmenevi Ataşehir’de rahatlıkla bulunabilecek bir konumda yer alıyor. Buraya özel araçlarla da toplu taşımayla da ulaşım sağlanabiliyor.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları