Sophia Çekmeköy Adres Taşdelen Mah. Meşale Sok. No:3 Çekmeköy / İstanbul
Sophia Çekmeköy Telefon 0216 706 2194

Fiyat Teklifi Al

Sophia Çekmeköy hakkında

Uzun yıllardır sektörde olmasıyla güven kazanan bir sosyal tesis olan Sophia Çekmeköy, İstanbul’da düğün yapmak isteyen çiftlerin tercihi. Sophia Çekmeköy gerek dekorasyonu gerek açık ve kapalı alan kapasitesi ve müthiş hizmetleriyle eksiksiz bir düğün vadediyor. Ayrıca hiçbir isteğini kulak arkası etmeyecek bu mekan hakkında daha fazla bilgi için seni yazımızın devamını okumaya davet ediyoruz.

Sophia Çekmeköy düğün fiyatları

 • Sophia Çekmeköy fiyat listesini incelediğimizde, İstanbul sosyal tesislerine kıyasla ortalamanın bir tık üstünde rakamlarla karşılaşıyoruz.
 • Sağladığı hizmetlere göz attığımızda dekorasyon ve müzik gibi birçok şey dahil olduğu için ekstra harcamalardan da kurtaran mekanın fiyatlarının performansı karşıladığını söyleyebiliriz.
 • Hafta içi ve hafta sonu fiyatları arasında fark bulunmayan tesis, bu sayede çiftlere düğün tarihleri seçiminde özgürlük sağlıyor.
 • Kokteylli ve yemekli düğün ücretlerinde de fark bulunmayan Sophia Çekmeköy’ün bu özelliği sayesinde düğününü ister kokteylli ister yemekli yapabilirsin.
 • Sophia Çekmeköy’de yapacağın düğün için sana özel fiyat teklifini almak istersen aşağıdaki pembe butona tıklaman yeterli.

Fiyat Teklifi Al

Kapasite

Yemekli kapasite 750-1.000 kişi
Kokteylli kapasite 1.000-2.000 kişi
Açık alan kapasitesi 200-300 kişi
Kapalı alan kapasitesi 1.000-2.000 kişi

Sophia Çekmeköy düğün paketleri

Düğün yapacak çiftlere kokteylli ve yemekli düğün paketleri sunan mekanda; yemekli düğün yapmak istersen menü tadımı ve menüde değişiklik imkanın bulunuyor. Misafirlerine profesyonel aşçıların titizlikle hazırladığı müthiş lezzetler sunuluyor. Çocuklara özel, diyabet, vegan, vejetaryen özel menü seçenekleriyle tüm konuklarının memnuniyeti amaçlanıyor. Mekan tam 00:00’a kadar güler yüzlü elemanlarıyla servisi sürdürüyor.

Sophia Çekmeköy Düğün Salonu, düğün yapacak çiftlere özel organizasyon sorumluları temin ediyor. Sen düğününün tadını çıkarırken dekorasyon ve diğer detaylarla en ince ayrıntıya kadar organizasyon sorumluları ilgileniyor. Ayrıca mekan istediğin takdirde dışarıdan anlaşacağın bir organizasyon firmasına da izin veriyor. Diğer hizmetleri ise şu şekilde sıralayalım:

 • Gelişmiş ışıklandırma, ses ve sahne hizmetleri
 • Profesyonel bir orkestra ya da DJ performansı
 • Düğün pastası
 • Fotoğraf ve video çekimi

Dekorasyon ve süsleme

 • Mekan yüksek bir tavana sahip ve iki taraftan camlarla kaplı. Oldukça geniş olan davet alanına bu özellikler de artı bir ferahlık sağlamış.
 • Lüks ve modern bir tasarım amaçlayan Sophia Çengelköy, bu hedef doğrultusunda beyaz rengi siyah ayrıntılarla dengelemiş.
 • Geniş bir pist seçimi yaparak dans edecek konuklarına özel ideal bir alan yaratılmış.
 • Bolca ayna ve yansıtma kullanılan mekan, özellikle klasik tarzda bir düğün isteyen çift adaylarına oldukça başarılı bir şekilde hitap etmiş.
 • Şeffaf Napolyon sandalyelerin ve ayna yüzeyli yuvarlak-dikdörtgen masaların kullanıldığı tasarımı sayesinde mekanda ışıl ışıl ve güzel bir uyum yakalanmış.
 • Masalara renk katmak için gümüş çubuk şamdanlar ve beyaz suplalar kullanılan alanda bu dekorasyonu doğru biçimde dengelemek için siyah peçeteler tercih edilmiş.
 • Sahnede beyaz nikah masası kullanılarak yine şık bir görünüm elde etmişler. Ayrıca çiftlere diledikleri zaman soluklanabilecekleri güzel bir alan yaratmışlar.

Müzik

”Düğünün keyfinin çıkması için müzik şart” diye düşünen Sophia Çekmeköy Davet Salonu, bu sebeple profesyonel orkestrasını ve DJ’ini salona davet ediyor. Tam 00:00’a kadar müzik hizmeti veren bu deneyimli müzisyenler sayesinde hem konukların hem de sen en mutlu gününe yakışır şekilde eğlenebileceksin. Ses, ışık ve sahne sistemleri de hazır şekilde bekliyor olacak.

Düğün fotoğrafçısı

Sonsuza kadar mutlu yaşayacağın yuvanın en güzel köşesinde sergileyeceğin düğün fotoğrafların için doğru fotoğrafçı ile anlaşma zahmeti mi? Bu zahmeti unutabilirsin. Çünkü Sophia Çekmeköy Nikah Sarayı kendi anlaşmalı olduğu profesyonel fotoğraf ve video ekibini düğün paketine dahil ediyor. Sana da bu mutlu gününde sevdiklerinle kameraya poz vermek kalıyor.

Otopark

İstanbul gibi bir şehirde otoparkın ne kadar büyük bir krize dönüşebileceğini biliyoruz. Bu sorunu göz ardı etmeyen Sophia Çekmeköy Balo Davet Salonu da 150 adet araca kadar kapasitesi olan otoparkıyla konuklarına hizmet veriyor. Ayrıca vale hizmeti de bulunan Salon Sophia Çekmeköy, düğün gününde otopark sorununu düşünmemen için gerekli tüm hizmetleri sunuyor.

Sophia Çekmeköy diğer organizasyonlar

Düğününden sonra eğlencenin dibine vuracağın bir after party vermeyi düşünüyorsan; Taşdelen Sophia Düğün Salonu, kendileriyle konuştuğunda bu isteğini de karşılıyor. İdeal bir düğün salonu olmasının dışında davet ve resepsiyon, açılış, nişan, parti, baby shower, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik, doğum günü, kına, bayi toplantısı ve mezuniyet törenleri için de hizmet veriyorlar.

Fiyat Teklifi Al

Alkışlarımız

 • Sophia Düğün Salonu’nun ilk alkışını oldukça geniş ve yüksek kapasiteli bir mekan olmasına veriyoruz. Özellikle davetli listesi kalabalık olan çiftler için ideal bir mekan.
 • Dekorasyonu oldukça klas ve şık olan mekan ikinci alkışlarını da yakaladıkları muhteşem ve ışıl ışıl uyum sayesinde kapıyor.
 • İstanbul’un iki yakasından da ulaşım oldukça kolay. Bu sayede şehrin dört bir yanından gelecek misafirlerin yol sorunu çekmeyecekler.
 • Fiyata dahil hizmetleri ile ekstra masraftan kaçınmak isteyen çiftler için ideal. Fotoğrafçıdan orkestraya kadar profesyonel bir hizmet sağlamaları, zor bulunan bir özellik.
 • Son alkışlarını da sağladıkları organizasyon sorumlularıyla kapan mekanın özellikle çiftleri dinleyerek onların dileğine göre birçok tema ve rengi uygulamaları keşkesiz bir düğün isteyenler için ideal.

Sophia Çekmeköy nerede ve nasıl ulaşabilirsin?

Adres: Taşdelen Mah. Meşale Sok. No:3 Çekmeköy / İstanbul

Telefon: 0216 706 2194

Yukarıda bulabileceğin Sophia Çekmeköy iletişim bilgilerinin yanı sıra mekana nasıl gidebileceğini merak etmeye başlamış olabilirsin. İstanbul’un birçok yerinden ulaşımın çok kolay olduğu Çekmeköy Sophia’ya istersen Vatan Caddesi Durağı’ndan geçen 9KS, 138, 139, 139A, 139T hatlı otobüslerle veya 9H, 11A, 14A, 131T, UM40 gibi Yenidoğan Sapağı Durağı’ndan geçen otobüslerle ulaşabilirsin.

Fiyat Teklifi Al

Benzer düğün mekanları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.