Aydın Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

0 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.
Üzgünüz bir sonuç bulunamadı.

Aydın’daki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Kına gecesi gibi geleneksel bir organizasyonu, inanılmaz tarihi yerlere ev sahipliği yapan doğası ve denizleriyle muhteşem bir şehirde yapmak çok büyük bir ayrıcalık. Aydın binyıllardır birçok farklı medeniyetin gözdesi olmuş, yaz mevsimi kendini göstermeye başladığında hem yurt içinden hem de yurt dışından turist akınına uğrayarak cıvıl cıvıl olan bir şehir.

Her köşesi güzel Aydın’ın Kuşadası ve Didim ilçeleri otelde kına gecesi yapmak için ideal. Bu ilçelerdeki kaliteli oteller sayesinde konuklarına lüks bir gece yaşatabilir ve muhteşem manzaralar sunabilirsin. Zeytinlikler altında kına gecesi için diğer ilçelere bakmanı öneriyoruz. Birçok mekan yüksek kapasiteli değil; maksimum 500-750 kişiye kadar konuk ağırlayabiliyorlar.

Bekarlığa veda için ise Türkiye’deki en iyi şehirlerden biri kesinlikle Aydın. Özellikle yaz ayları kendini göstermeye başladığında Aydın o kadar cıvıl cıvıl bir şehir oluyor ki adım başı bekarlığa veda için bar, meyhane veya restoran kolaylıkla bulunabiliyor. Kış aylarında bekarlığa veda yapmayı düşünüyorsan biraz daha az seçeneğin var.

Kına gecen için şehir dışından gelecek misafirlerine birkaç gün önceden şehre gelmelerini tavsiye edebilirsin. Bu sayede Magnesia, Aphrodisias, Nysa gibi onlarca antik kenti gezmeye ve Akbük, Karasu gibi berrak koylarının serin sularına kendilerini bırakmaya zaman bulabilirler. Konuklarına kendi araçlarıyla gelmelerini de tavsiye edebilirsin. Çünkü Aydın’da her yere toplu taşıma ile ulaşım biraz zorlayabiliyor.

Aydın Kına Salonları Tarafından Sunulan Hizmetler

Aydın’da birçok mekanda yemekli, kokteylli veya yemeksiz kına gecesi seçenekleri bulunuyor. Yemeklerde genel olarak tercihi sana bırakıyorlar. Hazır menülerden birini seçebileceğin gibi bazı mekanlar kendi menünü oluşturmana da izin veriyor. Aydın’a bir gastronomi şehri demek yanlış olmaz. Bu yüzden mekanların çoğunda usta aşçılar bulunuyor. Yine de istersen birçok mekan catering firması getirmene izin veriyor.

Süsleme ve organizasyon ise yine mekanlar tarafından verilen bir hizmet. Aklındaki konsepti mekan yetkilileri ve organizasyon sorumluları ile paylaştığında sana yardımcı oluyorlar. Fakat istersen birçok mekan kendi anlaşacağın organizasyon firmasıyla çalışmana da izin veriyor. Her mekanın kendine has kına süslemesi mevcut. Ayrıca birçok mekan kaftandan bindallıya pek çok hizmeti de paket dahilinde sunuyor.

Müzik hizmeti ise çoğu mekan tarafından sağlanıyor. Aydın’da kına gecesi köklü bir gelenek olduğu için bütün konuklarını eğlendirecek müzikler çalacak başarılı sanatçıları ağırlamaya özen gösteriliyor. Kına geceni otelde yapmayı düşünüyorsan çok şanslısın çünkü Aydın’daki otellerde oldukça kaliteli ses sistemleri bulunuyor. Ayrıca dilersen kendi anlaştığın sanatçı ile çalışmana da birçok mekan sıcak bakıyor.

Aydın, tüm yaz binlerce turisti ağırladığı için oldukça renkli bir gece hayatına sahip. Bu yüzden şehir, bekarlığa veda yapmak için Türkiye’deki en ideal yerlerden biri. Aydın bekarlığa veda partisi mekanları da müzik konusundaki deneyimleriyle oldukça başarılı hizmet sunuyor. Birçok bar ve meyhane, haftanın çoğu gününde canlı müzik yapan farklı sanatçılar ağırlıyor.

Fotoğrafçı hizmeti ise anlaştığın mekana bağlı olarak fiyat dahilinde sunulabiliyor. Kına yapmayı düşündüğün mekanın yetkilileri ile irtibata geçip bu konuda bilgi almanı öneririz. İyi bir haber verelim, Aydın kına yerlerinin çoğu dışarıdan fotoğrafçı getirmene de izin veriyor. Özellikle dış çekim için fotoğrafçınla konuşup Aydın’ın antik kentlerinden veya güzel sahillerinden faydalanabilirsin.

Aydın Kına Organizasyon Fiyatları Nasıl?

Aydın kına salonu fiyatları, oldukça uygun rakamlarla önümüze çıkıyor. Aydın’da ortalama bir kına gecesi genel ortalamanın altında fiyatlara mal oluyor. Tabii ki bu fiyatlardan daha uyguna birçok mekan da mevcut. Çok pahalı mekan ise yok denecek kadar az. Gayet bütçe dostu fiyatlarla lüks otellerde kına gecesi yapmak mümkün oluyor.

Aydın kına gecesi fiyatları genelde alacağın ek hizmetlere ve seçeceğin kına menüsüne göre artabiliyor. Hafta sonu genelde mekanlar biraz daha yüksek fiyatlarla anlaşma yapıyorlar. Kuşadası kına organizasyonları diğer ilçelere göre biraz daha yüksek olabiliyor ancak arada çok büyük bir fark bulunmuyor. Özellikle sezon dışı organizasyonlarda çok güzel indirimler yakalayabilmen mümkün.

Çok fazla bekarlığa veda mekanı bulunan Aydın’da, bu mekanlar da gayet bütçe dostu. Aydın bekarlığa veda mekanlarında çok makul bir fiyat ile organizasyon düzenleyebilirsin. Tabii ki bu fiyatlar o gün misafirlere sunulan yiyecek ve içeceklere göre artıyor. Alkollü ve alkolsüz seçenekler sunan bu mekanlarda dileğine ve bütçene göre seçimler yapabilirsin.

Aydın Kına Salonu ve Bekarlığa Veda Mekanı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm Kına Mekanları