Muğla Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

2 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.

Muğla’daki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Ege ile Akdeniz’in birleştiği muhteşem bir konumda bulunan, her bir köşesi apayrı bir güzellikle karşımıza çıkan bir şehir Muğla. Upuzun sahilleri, tertemiz koyları, gölleri ve yeşil tepeleri ve yamaçlarıyla tam bir doğa harikası! Tam bir kasaba hayatı yaşanan ve gürültülü şehir hayatından uzak Muğla, kına ve bekarlığa veda organizasyonları için ideal bir şehir.

Kına geceni veya bekarlığa vedanı bu şehirde yapacaksan önüne çok fazla mekan seçeneği çıkıyor. Mekanların birçoğu Bodrum’da bulunsa da Seydikemer dışında bütün ilçelerde kına mekanı bulabilirsin. Bodrum’dan sonra mekanlar çoğunlukla Fethiye, Marmaris ve Ortaca ilçelerinde bulunuyor. Mekanlar daha çok 100-200 kişi kapasiteli olsa da 50 kişiden 3000 kişiye kadar kapasiteli mekan bulabilirsin.

Muğla kına mekanları, şehirde çok fazla bulunuyor ve yoğun olarak otellerde hizmet veriliyor. Fakat kır bahçeleri ve kapalı salonlar bulmak da mümkün. Muğla’da diğer şehirlerden farklı olarak teknede kına gecesi yapabilen firmalar da bulunuyor. Bekarlığa veda yapacak çiftler için ise bar, meyhane, gece kulübü, beach club ve restoran gibi çeşitli mekan seçenekleri mevcut.

Muğla Kına Gecesi Mekanları Nasıl Hizmetler Sunuyor?

Muğla Bekarlığa Veda Partisi Organizasyonu Hizmetleri

Muğla Kına Salonu Fiyatları Ortalama Ne Kadar?

Muğla kına gecesi fiyatları birçok etkene göre değişebiliyor. Örneğin Muğla teknede kına gecesi fiyatları ortalama bir mekan fiyatından çok daha pahalıya gelebilirken, butik otellerde, kır bahçelerinde veya kına salonlarında fiyat çok daha uygun olabiliyor. Muğla kına gecesi organizasyonlarının fiyatları yaz aylarında artarken kışın düşebiliyor. Bu yüzden sezon dışı tarihler için güzel indirimler yakalayabilirsin.

Muğla kına yerleri fiyatlarını etkileyen diğer önemli etken mekanın konumu. Muğla’nın bazı ilçeleri turistik olduğu için yüksek fiyatlar talep ediyor. Bu yüzden Bodrum, Marmaris veya Fethiye kına organizasyonu; Muğla’daki daha az turistik ilçelerdeki kına organizasyonlarından daha yüksek fiyatlara gelebiliyor. Bu ilçelerde fiyatlar kişi başı ortalamanın üstüne çıkabiliyor.

Muğla kına salonu fiyatları ortalamada seyrediyor. 5 yıldızlı oteller ve ünlü mekanlarda kına gecesi gerçekleştirmek istersen fiyatlar artabiliyor. Muğla uygun kına mekanları için Ula, Ortaca, Milas ve Köyceğiz ilçelerine göz atabilirsin. Ayrıca Bodrum, Fethiye ve Datça’da da bütçe dostu fiyatlara mekan bulabiliyorsun.

Muğla Bekarlığa Veda Partisi Mekanı Fiyatları

Muğla’da bekarlığa veda yapmak için Türkiye’nin birçok ilçesinden daha fazla mekan bulabilirsin. Bu mekanların fiyatları genel olarak mekan türüne, konuma, seçeceğin menüye ve tarihe göre değişiyor. Bekarlığa veda mekanları benzer ortalamada seyrediyor. Ortalamanın altında mekanlar bulabileceğin gibi Muğla’da kişi başı fiyatları yüksek mekanlar görmek de mümkün.

En pahalı bekarlığa veda mekanları Bodrum’da bulunuyor. Sonrasında ise Fethiye geliyor. 5 yıldızlı lüks otellerde ve yatlarda bekarlığa veda yapmak en yüksek fiyatlı seçenekler. Daha orta fiyatlı seçenekler ise meyhaneler ve balık restoranları. Beach club’lar ve gece kulüpleri daha uygun olurken barlar ve publar en bütçe dostu fiyatlarla karşımıza çıkıyor.

Fiyatlar organizasyonu yapacağın mevsime göre çok büyük oranda değişebiliyor. Özellikle kış aylarında çok uygun fiyatlarla kaliteli mekanlarda bekarlığa veda gerçekleştirebilirsin. Bazı mekanlarda ise hafta sonu fiyatları, hafta içinden daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Seçeceğin yiyecek ve içecek menüsü ile alacağın diğer ek hizmetler de fiyatları oldukça arttırabiliyor.

Muğla’da Kına Gecesi Yapmanın Güzellikleri

Tüm Kına Mekanları