Bursa Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

1 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.

Bursa’daki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Yüzden fazla alternatifin bulunduğu Bursa bekarlığa veda partisi ve kına mekanları genellikle Osmangazi ilçesinde konumlanmış durumda. Nilüfer ve Yıldırım ilçelerinde de çok sayıda kına mekanı ver alıyor. Bursa kına için küçük mekanların da olduğu bir şehir. Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde 50-100 veya 100-200 kişilik butik kutlamalar için eşit sayıda mekan bulunuyor.

Bursa’da kına gecesi mekanları kapasite olarak çevresi geniş çiftler için oldukça uygun. 750-1.000 kişinin ağırlanabildiği çok sayıda tesis var. 50-100 kişilik daha samimi partiler için de birçok mekan seçeneği mevcut. Bursa’da kına yapılacak mekanların İnegöl, Mustafakemalpaşa, Orhangazi ve Karacabey ilçelerinde de yeterli sayıda olduğunu söylemek mümkün.

Bursa kına salonları arasında 50 kişiden az kapasiteli bir davet alanı bulunmuyor. Minimum 50-100 kişilik organizasyonlar gerçekleşiyor. Bursa’da 2.000 kişiyi aşan bir konuk listesi hazırlamana olanak tanıyan tesisler de bulunuyor. Bu mekanlarda genellikle açık hava davetleri organize edilebiliyor. Kapalı davet alanlarında da kalabalık bir bekarlığa veda partisi vermek mümkün olabiliyor.

Bursa Nilüfer kına salonları sayıca Osmangazi dışındaki ilçelerden daha fazla. Buradaki mekanlar genellikle 100-200 kişilik partiler için daha uygun. Kalabalık kutlamalar için de birden fazla tesis bulunuyor. Bursa açık hava kına mekanlarının genel olarak açılır kapanır tavanlara sahip olmaları da dikkat çekici özelliklerinden biri. Bu sayede yağmur yağması ihtimali seni endişelendirmeyecek.

Bursa’da kına veya bekarlığa veda partisi yapabileceğin mekanlar Gürsu, İznik, Mudanya ve Keles’te diğer ilçelere göre daha az sayıda. Tercih edeceğin mekan hangi ilçede olursa olsun ulaşım sorunu yaşamayacağını bilmelisin. Mekanların çoğunun merkezi konumu ve kolay ulaşılabilir olmasının yanı sıra otopark hizmeti de sunması oldukça iyi bir avantaj.

Bursa Kına ve Bekarlığa Veda Partisi Mekanlarındaki Hizmetler

Bursa kına gecesi mekanlarının büyük kısmında ihtiyacın olacak birçok hizmet hazırlanan kına paketlerinde yerini almış durumda. Hayalindeki kına gecesini beraber planlayabileceğin organizasyon sorumluları çoğu tesiste bulunuyor. Bazı mekanlar ise farklı bir etkinlik firmasıyla çalışmana müsaade edebiliyor. Neredeyse tüm mekanlar müzik hizmetini üstlenerek eğlenmeni sağlıyor. İkramların servisini genellikle mekanların bünyesindeki personeller gerçekleştiriyor.

Bursa kına mekanları arasında lüks olarak adlandırılabilecek tesislerde karşılama hostesi imkanı bulabiliyorsun. Bu mekanlar genellikle sadece kına geceleri organize ediyorlar ancak başka tesislerde de bu hizmete rastlayabilirsin. Kına salonları Bursalı çiftler için çoğunlukla aksesuar kiralama hizmeti sunuyor. Her ihtiyacını tek tek temin etmektense, hepsine bir arada ulaşabildiğin için bütçeni aşmamış oluyorsun.

Bursa kına salonlarında müzik hizmeti ve kına töreni genellikle her pakette yer alıyor. Mekanların öne çıkmasını sağlayan ise bindallı/kaftan ve diğer aksesuarları kiralayabilme imkanı oluyor. Bazı mekanlarda Hint kınası da yaptırılabiliyor. Davul ve oryantal gösterileriyse yine bazı tesislerde bulabileceğin imkanlar. Nedime ekibi tahsis edilmesi ise kına paketlerinde rastlanan hizmetlerden biri.

Bursa kına salonu özelinde zengin bir şehir olduğu için çeşitli hizmetleriyle birbirinden ayrılan mekanlar çok sayıda. Bazı tesisler gelinlere saç ve makyaj konusunda destek olabiliyor. Çoğu mekanın hazırlık odası tahsis ettiğini söylemek de mümkün. Fotoğraf ve videoların çekilmesinde de mekanların anlaşmalı oldukları ekipler görev alıyor. Bazı mekanlara başka bir çekim ekibi getirebiliyorsun.

Bursa Kına ve Bekarlığa Veda Partisi Mekanları Fiyatları

Bursa Kına Mekanı Seçimini Etkileyen Faktörler

Bursa kına ve bekarlığa veda mekanları arasından içine en çok sineni tercih etmek için biraz detaycı olmak gerekebilir. Önemli noktalara dikkat ederek hayallerine ev sahipliği yapacak güzel bir mekan bulabilirsin. Davet alanlarının modaya uygun olarak süslenmesi, istediğin aksesuarların temin edilmesi, ferah ve geniş olması gibi birçok özelliği göz önünde bulundurmak iyi olacaktır.

Kına tahtının konumlandırıldığı alan ve oluşturulan oturma düzeni önem oldukça önemli. Misafirlerinin seni rahat bir şekilde görerek keyfine ortak olmaları hoşuna gidecektir. Bursa kına salonları açık ve kapalı olarak değişim gösteriyor. Kapalı davet alanlarında klima bulunan mekanlar bir tık daha öne çıkabiliyor. Açık hava mekanlarındaysa hareketli tavanların bulunması iyi bir avantaj sağlayabiliyor.

Bekarlığa veda mekanları Bursa’nın her yerinde bulunabiliyor ancak tesisleri birbirinden ayırırken ulaşım seçeneklerine de bakmak gerekiyor. Mekana kolaylıkla ulaşabilmek oldukça önemli. Salonların otopark ve vale hizmetinin olması da tercih edilebilirliğini arttırabiliyor. Mekanların jeneratör bulundurması da artı puan almalarını sağlayan özelliklerden biri denebilir. Bu hizmetler sayesinde eğlenceye ara vermene gerek kalmıyor.

Fotoğraf ve video çekim hizmeti sağlayan mekanların bazılarında teslim edilecek pozların sayısı sınırlı olabiliyor. Böyle bir uygulaması olan tesislerin başka bir çekim ekibi getirmene müsaade edip etmedikleri de oldukça önemli. Poz sayısına sınır koymayan mekanlar bu tarz durumlarda biraz daha fazla tercih ediliyor. Davet salonuyla anlaşma yapmadan önce geçmiş organizasyonların çekimlerini inceleyebilirsin.

Bursa’da kına gecesi ve bekarlığa veda partileri için seçilen mekanların bazılarında aynı anda birden fazla organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Mekanın sadece sana ve sevdiklerine tahsis edilmesi avantajlı bir durum olabilir. Böylece salon yetkililerinin tüm sorumluluğu sen olabilirsin. Aynı zamanlı kutlamaların gerçekleştiği bir mekan tercih etmen durumunda müzik seslerinin karışmadığını teyit etmen gerekebilir.

Tüm Kına Mekanları