Yalova Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

1 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.

Yalova’daki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Yalova; maviyle yeşil tonlarının hakim olduğu, sakin ve huzurlu bir şehir. Yüzölçümü olarak Türkiye’nin en küçük ili olan Yalova’da kına geceni gerçekleştirebileceğin onlarca sayıda mekan bulunuyor. Şehirde yüksek kapasiteli veya daha butik bir kına gecesi organizasyonu düzenleyebilirsin. Açık veya kapalı davet alanları arasında seçim yaparak planladığın kına organizasyonunu gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsin.

Yalova kına yerleri 6 ilçede konumlandırılıyor. Kına mekanlarının büyük bir kısmı şehir merkezinde yer alıyor. Yalova Merkez’in yanı sıra Çınarcık, Çiftlikköy, Termal, Altınova ve Armutlu ilçelerinde de pek çok sayıda kına gecesi mekanı bulunuyor. Bütün bu ilçelerde, kına gecesi organizasyonları için hizmet veren uygun fiyatlı mekanlar bulmak mümkün.

Yalova kına salonlarının çoğu merkezde hizmet veriyor. Merkezden uzaklaştıkça davet alanlarının sayısı da azalıyor. Mekanların büyük bir kısmının şehir merkezinde konumlandırılması hem çiftlere hem de konuklara birçok konuda avantaj sağlıyor. Bu avantajların başında ulaşım kolaylığı geliyor. Mekanların şehir merkezinde bulunması ve Yalova’da trafik yoğunluğunun olmaması gibi unsurlar sayesinde davetliler kına mekanına kolayca ulaşabiliyor.

Yalova kına mekanlarının büyük bir kısmı uygun fiyatlı olmasıyla çiftlerin gönlünde taht kuruyor. Şehrin bazı ilçelerinde ortalama veya daha yüksek fiyatlar karşılığında hizmet sunan mekanlar da pek tabii ki mevcut. Kır bahçesinde, otelde, havuz başında, deniz kenarında ve daha nice davet alanında hizmet veren kına gecesi mekanları bulunuyor.

Yalova Kına Paketlerinin İçeriği

Yalova kınalarında genel olarak sunulan hizmetlerden bahsetmek istiyoruz. Öncelikle her mekanın çiftlere ve konuklar sunmuş olduğu hizmetlerin birbirinden farklı olduğunu belirtelim. Mekanlarda yemekli ya da kokteylli bir organizasyon yapabilirsin. Mekanların büyük bir kısmı catering ve organizasyon firmasıyla birlikte çalışıyor. Organizasyon sorumlusu, çiftlerin isteklerini ön planda tutarak kına gecesinin her detayıyla ilgileniyor.

Organizasyon sorumlusunun ilgilendiği unsurlar arasında mekanın dekorasyon ve süslemeleri de yer alıyor. Mekanlar kına konseptine uygun şekillerde süsleniyor. Kına yerlerinin büyük bir kısmında beyaz, krem ve kırmızı tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor. Yalova’da konumlandırılmış olan davet alanlarının çoğunda; kına tahtı, aksesuar masası, kaftan ve bindallı gibi materyaller de temin ediliyor.

Yalova’daki davet alanlarının neredeyse hepsinde ışık, ses ve sahne hizmetleri çiftler ve konuklarla buluşturuluyor. Kına mekanlarının bazılarında canlı müzik ve DJ performansı gibi hizmetler de bulunuyor. Genellikle açık davet alanlarının birlikte çalıştığı bir müzisyen veya orkestra oluyor. Dans, davul ve volkan şovları sayesinde eğlence iki katına çıkıyor.

Şehirdeki kına salonlarının bünyesinde kına ekibi ve nedimeler bulunuyor. Eğer kına yerine havalı bir giriş yapmak istersen kına ekipleriyle birlikte bir gösteri hazırlayabilirsin. Kına mekanlarında; mum, tepsi, tef gibi aksesuarlar yer alıyor. Davet alanlarının büyük bir kısmında Hint kınası da bulunuyor. Özel aksesuarların temini için önceden davetli sayını belirtmen gerekiyor.

Bütün bu hizmetleri aldıktan sonra geriye ne kalıyor? Tabii ki de bu anları ölümsüzleştirmek. “Aradan yıllar geçse de kına gecemi net bir şekilde hatırlamak istiyorum” diyorsan sana güzel bir haberimiz var. Yalova kına salonlarının büyük bir kısmı fotoğrafçı ve kameramanla birlikte çalışıyor. Dışarıdan farklı bir ekiple çalışmak istersen mekanlar buna da müsaade ediyor.

Yalova Kına Salonu Fiyatları

Yalova kına gecesi fiyatları mekanlara göre farklılık gösterebiliyor. Şehirde; uygun, ortalama veya daha yüksek fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin onlarca sayıda mekan bulunuyor. Yalova kına gecesi mekanlarının büyük bir kısmı uygun fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Şehrin 6 ilçesinde kına geceni bir hayli uygun fiyatlara organize edebileceğini tekrar hatırlatalım.

Yalova uygun kına mekanlarının büyük bir kısmı şehir merkezinde yer alıyor. Merkezin yanı sıra Çınarcık ve Çiftlikköy ilçelerinde de çok sayıda kına gecesi mekanı, çiftler ve konuklar için hizmet veriyor. Uygun fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin yerler arasında; deniz kenarı, otel ve kır bahçesi gibi mekanlar da bulunuyor.

Fiyatları ortalama olan Yalova kına organizasyon mekanları; Çiftlikköy, Çınarcık, Armutlu ve merkezde yer alıyor. Burada konumlandırılmış olan mekanlarda 1.000 davetlini rahatlıkla ağırlayabilirsin. Ortalama fiyatlar karşılığında hizmet sunan mekanların büyük bir kısmı aksesuar kiralama olanağı da bulunuyor. Eğer geleneksel bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmeyi planlıyorsan ortalama fiyatlı davet alanlarını değerlendirebilirsin.

Yalova’da fiyatları ortalamanın üzerinde seyreden davet alanları da bulunabiliyor. Ortalamanın üzerinde fiyatlar karşılığında hizmet veren oteller, Termal’de konumlandırılıyor. Bu ilçede yer alan lüks oteller dikkat çekiyor. Erken rezervasyon imkanıyla indirimlerden faydalanarak daha uygun fiyatlı bir organizasyon yapmak mümkün. Yüksek fiyatlı mekanların en fazla 400 konuğa ev sahipliği yapabildiğini de belirtelim.

Yalova Kına Mekanlarının Avantajları

Tüm Kına Mekanları