Adana Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

1 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.

Adana’daki Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

Düğününden önce düzenleyeceğin kına gecesi organizasyonu için dilersen geleneksel dilersen de modern tarzda birçok mekan Adana’da seni bekliyor. Adana kına mekanları, butik alanların yanı sıra tüm sevdiklerini davet edebileceğin mekan seçenekleri de sunuyor. Mekanların ortalama kapasitesi 100-200 kişi aralığında ancak 50 kişiden başlayıp 1.000 kişiye kadar konuğunu ağırlayabileceğin mekanlar da bulunuyor.

Adana, kına yerleri konusunda sana oldukça fazla opsiyon sunuyor. Seyhan, Adana kına gecesi mekanlarında sayı olarak en fazla mekana sahip olan ilçe. Yaklaşık 30 mekan seçeneği sunan ilçeyi ise Çukurova takip ediyor. Ceyhan ve Yumurtalık ilçelerinde diğerleri kadar fazla seçenek bulunmasa da kına geceni düzenleyebileceğin mekanların mevcut olduğunu belirtelim.

Sıcaklığıyla bilinen şehrimizde akşam düzenlemek istediğin etkinlikler için açık bir alan seçecekken gündüz düzenleyeceğin organizasyonunda klimalı kapalı bir alan seçmek mantıklı olacaktır. Adana açık hava kına mekanları konusunda birçok seçenek sunuyor ve hava koşulları nedeniyle olumsuz bir durumla karşılaşma riskin düşük oluyor. Ancak mekanlar hava koşulları konusunda aksilikle karşılaşma durumuna karşı önlem alıyor.

Kına gecesinin gelenekselliğinden sıyrılıp bir bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsan doğru yerdesin. Adana bekarlığa veda mekanları için de birçok seçenek sunuyor. Öncelikle tüm kına gecesi mekanlarında bekarlığa veda partini de düzenleyebileceğini belirtelim. Bu nedenle hem birçok seçeneğin bulunuyor hem de aynı hizmetlerden dilediğin gibi faydalanma şansı yakalayabiliyorsun.

Adana Kına Gecesi Mekanlarında Fiyatlar Nasıl?

Adana kına organizasyon fiyatlarının her bütçeye uygun olduğunu söylemek mümkün. Ortalama fiyat kişi başı olarak değişiklik gösteriyor. Ortalamanın altında mekanlar bulmak mümkünken bu rakamların yükselebildiğini de belirtelim. Toplam fiyatlarda ise konuk sayısı oldukça önemli bir etken. Davetli listen uzadıkça fiyatlarda da artış görebiliyorsun.

Kına organizasyon fiyatları Adana’da yemek servisi olup olmamasına göre de değişiklik gösteriyor. Yemekli organizasyonların fiyatları daha yüksekken sadece kokteyl veya ikram bulunan etkinliklerde daha bütçe dostu fiyatlarla karşılaşabilirsin. Bu konuda, yemekli düzenleyeceğin etkinlikte mekanın yemek servisinden faydalanman veya dışarıdan bir catering firması ile anlaşman da fiyatlarda değişikliğe yol açabilir.

Geleneksel bir kına organizasyonu düzenlemek istiyorsan kına mumu, kına tepsisi gibi hizmetlere de ihtiyaç duyabilirsin. Adana kına yapılacak yerlerin bu gibi kınaya özel hizmetleri ücrete yansıtacağını belirtelim. Bazı mekanlarda bu tarz hizmetler sundukları paketlere dahil olsa da bazılarında ekstra hizmet olarak sayılabiliyor. Bu nedenle mekanla anlaşırken hangi hizmetlerin fiyata dahil olup olmadığına dikkat etmeni öneririz.

Adana Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Partisi Hizmetleri

Adana kına evi mekanları istersen geleneksel istersen de modern bir konseptle düzenleyeceğin organizasyonunda birçok hizmet sunuyor. Bu hizmetlerin başında organizasyon sorumlusu geliyor. Adana’da kına gecesi yapılacak mekanların çoğunda organizasyon sorumlusu veya anlaşmalı oldukları bir organizasyon firması bulunuyor. Ancak bazı firmalar dışarıdan anlaştığın bir organizasyon firması ile çalışmana da sıcak bakıyor.

İkramlar düğününün öncesinde düzenleyeceğin kına gecende önemli bir rol oynuyor. Bazı Adana kına salonlarının yemek menüleri bulunuyor ya da dışarıdan bir catering firması ile çalışmana izin veriyorlar. Ancak kına gecelerinde yemeklerden ziyade ikramların daha önemli olduğunu söyleyebiliriz. Birçok kına mekanının ikram ve servis hizmetini etkinlik paketlerine dahil ettiğini de belirtelim.

Kına özelinde sunulan kına mumu, kına ekibi, kına süslemesi, dilek feneri, zenne, oryantal gibi hizmetler Adana’da kına organizasyonlarının olmazsa olmazıdır. Bu hizmetler genellikle ücrete dahil olsa da bazıları ekstra olarak sayılabileceğinden hangi hizmetlerin paketler içerisinde olduğuna dikkat etmelisin. Sevdiklerinle dilediğince eğlenmen için Adana’da kına evlerinin ses ve sahne sistemi hizmeti sunduklarını da hatırlatalım.

Adana bekarlığa veda partisi mekanları da bekarlığının son gününde dilediğince eğlenmen için gerekli hizmetleri sağlamayı ihmal etmiyor. Etkinliğinin konseptine göre bir dekorasyon sağlayabilen mekanlar olmasının yanında bunu sağlayamayan mekanlar da bir organizasyon firması ile çalışmanı öneriyor. Tüm gece boyunca sevdiklerinle en sevdiğin müzikler eşliğinde dans edip eğlenebileceğin bir parti düzenleyebiliyorsun.

Adana’da Kına Gecesi Düzenlemenin Avantajları

Adana’da Kına Gecesi Düzenlerken Nelere Dikkat Etmelisin?

Tüm Kına Mekanları