İzmir Kına ve Bekarlığa Veda Mekanları

4 kına ve bekarlığa veda mekanları bulundu.

İzmir Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Ege’nin incisi olarak bilinen güzel İzmir‘de kına geceni ve bekarlığa veda organizasyonunu gerçekleştirebilirsin. Geleneklerin modernize edildiği İzmir kına yerlerinde unutulmaz bir gün yaşayabilirsin. İzmir’de kah ağlayıp kah güldüğün duygu yüklü kına organizasyonunu yapabileceğin onlarca var. Ayrıca İzmir’de yüzü aşkın sayıda kına gecesi ve bekarlığa veda mekanı da bulunuyor.

İzmir’de konumlandırılmış olan mekanların çeşitliliği oldukça fazla. Mekan çeşitliliği, hizmet türlerini de olumlu yönde etkiliyor. Otelde, havuz başında, bahçede, deniz kenarında ve daha nice davet alanında kına gecesi ve bekarlığa veda partisi organizasyonunu yapabilirsin. İzmir’deki davet alanlarının çok büyük bir kısmı doğa ve deniz manzaraları ile çiftlerin kalbinde taht kuruyor.

İzmir’de kına gecesi yapılacak yerlerin başında çeşme geliyor. Burası İzmir bekarlığa veda mekanları ve kına salonlarının en fazla olduğu ilçe. Çeşme’nin yanı sıra Balçova, Bornova, Buca ve Konak’ta da onlarca sayıda davet alanı mevcut. Davet alanlarının geniş bir fiyat skalası bulunuyor. Uygun veya daha yüksek fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin mekanları İzmir’de rahatlıkla bulabilirsin.

İzmir’de hem yüksek kapasiteli hem de daha butik bir organizasyon gerçekleştirebilirsin. İzmir kına salonlarının açık veya kapalı davet alanlarında düğün stresini ve heyecanını atabilirsin. Bolca eğleneceğin bu özel gününde İzmir bekarlığa veda mekanlarının hizmetlerinden yararlanabilirsin. İzmir’de kına paketi hizmetlerinden faydalanabileceğin ve aksesuar kiralayabileceğin onlarca mekan bulunduğunu tekrar hatırlatalım.

İzmir Kına Organizasyon Fiyatları Nasıl?

Kına organizasyon fiyatları İzmir mekanlarında değişiklik gösterebiliyor. Uygun, ortalama ya da daha yüksek fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin mekanlar bulunuyor. Çiftler genellikle uygun veya ortalama fiyatlı kına mekanlarını tercih ediyor. Fiyatları ortalamanın üzerinde seyreden mekanlar da bulunuyor. Erken rezervasyon veya indirim gibi imkanlar çiftlere büyük bir avantaj sağlıyor.

İzmir kına gecesi mekanları arasında çiftlerin rağbet gösterdiği uygun fiyatlı yerlerden bahsedelim. Öncelikle bu mekanların sayısının bir hayli fazla olduğunu belirtmeliyiz. İzmir’in neredeyse bütün ilçelerinde bütçe dostu fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin mekanlar bulunuyor. Bayraklı kına gecesi mekanları uygun fiyatlarıyla öne çıkıyor. Fakat uygun fiyatlı mekanlar en çok çeşme, Balçova, Buca ve Bornova’da konumlandırılıyor.

Fiyatları ortalamada seyreden kına gecesi mekanlarının sayısı da oldukça fazla. Çeşme, Konak ve Karşıyaka kına gecesi mekanları ortalama fiyatlarıyla dikkat çeken yerler arasında bulunuyor. Ortalama fiyatlar karşılığında hizmet alabileceğin davet alanlarının arasında düşük ya da yüksek kapasiteli mekanlar yer alıyor. Yüksek kapasiteli mekanlarda 2.000 kişiye kadar konuk ağırlayabileceğini belirtelim.

Kişi başı ücretleri ortalamanın üzerinde seyreden mekanlar çeşme, Konak ve Narlıdere’de bulunuyor. Deniz kenarında kına ve teknede bekarlığa veda İzmir’de yapabileceğin yüksek fiyatlı organizasyonlar arasında yer alıyor. Yüksek fiyatlı mekanlar maksimum 300 konuğuna ev sahipliği yapıyor; butik organizasyonların için bunları tercih edebilirsin. Fiyatları ortalamanın üzerinde olan mekanlar çoğunlukla açık alanda hizmet veriyor.

İzmir Kına Gecesi Mekanlarının Sunduğu Hizmetler

Sevdiklerinle birlikte kına gecesi geleneklerini yerine getirebileceğin hem gülüp hem de ağlayabileceğin samimi bir organizasyon gerçekleştirmek istediğini düşünüyoruz. Öncelikle çok şanslı olduğunu belirtelim. Çünkü daha önce de söylediğimiz gibi İzmir’de mekan seçeneğin bir hayli fazla! Şehirde mekan sayısının fazla olması hizmet çeşitliliğine de yansıyor. İzmir davet alanlarında sunulan hizmetler çiftler ve konuklarla buluşmayı bekliyor.

Yemek, müzik ve eğlence; kına gecesi mekanlarının en önemli unsurları arasında yer alıyor. Kına gecesi mekanları İzmir’in yöresel lezzetlerini konuklar için hazırlıyor. Çiftlere kına öncesinde menü tadımı ile menüde değişiklik yapma imkanı sunuluyor. Mekanlar usta şeflerle çalışıyor. İzmir kına gecesi salonları, çiftlerin dışarıdan bir catering hizmeti almasına da müsaade ediyor.

Gelelim müzik ve eğlence kısmına. Işık, ses, sahne ve müzik hizmetleri çoğu mekan tarafından sağlanıyor. Bazı mekanlarda canlı müzik ve DJ performansı gibi hizmetler de bulunuyor. Dans, davul, volkan ve konfeti şovları sunan mekanlarda eğlence katlanarak artıyor. Davet alanlarının büyük bir kısmında kına töreni için gerekli olan aksesuarlar da bulunuyor.

Aksesuar kiralamaya müsaade eden kına mekanları İzmir’de oldukça fazla sayıda. Bindallı, kaftan, kına tahtı gibi organizasyona özel aksesuarları temin eden onlarca sayıda mekan var. Davet alanlarının büyük bir kısmı fotoğrafçı ve kameraman hizmetleriyle kına geceni unutulmaz hale getiriyor. Ayrıca dışarıdan özgürce hizmet alabilmene müsaade eden mekanlar da bulunuyor.

Kına gecesi mekanları konsepte uygun bir şekilde dekore ediliyor. Davet alanlarında beyaz ve kırmızı tonları ağırlıklı olarak kullanılıyor. Masalarda; servis takımları ve konsepte uygun objeler bulunuyor. Alandaki sandalyeler ise genellikle tüllerle süsleniyor. Mekan, masa ve sandalye süslemeleri çoğunlukla organizasyon sorumlusu tarafından yapıyor. Çiftler arzu ederlerse dışarıdan farklı bir organizasyon firmasından da hizmet alabiliyor.

İzmir’de Kına Mekanı Seçmenin Püf Noktaları

Tüm Kına Mekanları